محدودیت های جدید در جامعه جراحان ایران منجر به فرصت های دیگر مشوق

به عنوان مورد بحث در هفته گذشته ستون امن با تصویب قانون در دسامبر 2019 ساخته شده برخی از تغییرات به جامعه جراحان ایران که نه به نفع آن دسته از مردم امیدوار به تصویب جامعه جراحان ایران را به ورثه خود را در مالیات-شیوه ای کارآمد.

این فرصت را به کشش توزیع از ایرا بیش از یک ذینفع عمر (و در نتیجه تعلق مالیات بر درآمد در داخل اعتماد برای یک دوره دیگر) به طور موثر انجام دور با تمام اما زن و شوهر است.

سپس همراه با COVID-19 و هرگز قبل دیده می شود ضربه به اقتصاد است.

اما همه چیز نیست همه چیز بد است. مراقبت قانون تصویب شده توسط کنگره در اواخر ماه مارس سال 2020 ارائه برخی از برنامه ریزی مالیاتی مشوق ها و فرصت ها اعم از ساده به پیچیده تر با بیشتر مزایای.

خیریه کسر

مالیات دهندگان که نمی itemize خود کسر هم اکنون می توانید اضافه کردن اضافی $300 کسر برای کمک نقدی به خیریه عمومی به استاندارد کسر با تشکر از ارائه در مراقبت عمل می کنند. و شما می خواهم به جای دادن پول خود را به موسسه خیریه از دولت درست است ؟ این ماده مربوط به 2020 و سال پس از آن.

علاوه بر این برای سال 2020 وجود دارد بدون درپوش در معافیت مالیاتی کمک های نقدی به موسسات خیریه است. بنابراین شما می توانید تا 100 ٪ از درآمد ناخالص تنظیم خود را (در مقابل 60% قبلا) و دریافت کسر مبلغ کامل. برای شرکت های خیریه حد کسر 10 درصد از درآمد مشمول مالیات مطرح شده است به 25 درصد.

جامعه جراحان ایران و خیریه کسر

افراد بیش از 70½ شده اند قادر به کمک به $100,000 در ایرا دارایی به طور مستقیم به سازمان های خیریه بدون در نظر گرفتن توزیع مقدار به درآمد مشمول مالیات. این واجد شرایط خیریه توزیع (QCDs) در نتیجه هیچ مالیات بر درآمد و دارایی های حذف شده از املاک خود را و بنابراین موضوع را به مالیات املاک و دارایی های دیگر باقی می ماند برای شما غیر خیریه ذینفع.

در حال حاضر که یکی می توانید انتخاب به کسر 100% خود AGI برای کمک های نقدی به خیریه یک فرد بیش از 59½ سال سن موثر است همان فرصت است. اگر شما بیش از 59½ شما را جریمه نمی شود برای “اوایل توزیع” از صندوق های بازنشستگی. بنابراین شما می توانید مقدار زیادی پول نقد توزیع از خود ایرا کمک آن به یک موسسه خیریه دریافت خیریه کسر از مبلغ کل.

این یک استراتژی خوب برای کسی بین سنین 59½ و 70½ است که وابسته به صندوق های بازنشستگی اهدا و یا نیاز به حرکت کسانی که دارایی های خارج از املاک خود را به جای پرداخت مالیات بر درآمد احتمالی حداقل خدمات مورد نیاز در سن 72 و پس از آن و/یا خیریه قصد. این استراتژی تنها با این نسخهها کار در سال 2020 است.

ایجاد ایرا کشش

استفاده از “ایرا کشش” (یعنی ذینفع توانایی تسلیم مالیات بر درآمد توسط کشش از توزیع بیش از ذینفع عمر) برای همه اما یک مرد متاهل شده است یک ضربه بزرگ به کسانی که با بزرگ جامعه جراحان ایران امیدوار به ذینفعان خود را یک پا تا در برنامه ریزی بازنشستگی.

وجود دارد اما روش هایی که به طور موثر به دوباره ایجاد ایرا کشش.

خیریه مانده تراست: یک CRT است که اعتماد ایجاد شده است که در طول عمر خود را که به شما کمک می کند ملک و از آن شما و یا خود را ذینفع دریافت حق یک جریان درآمد بیش از یک تنظیم مدت یا عمر.

در پایان مدت چه باقی می ماند در اعتماد توزیع شده است به یک موسسه خیریه (نام شما و یا خود را ذینفع). اگر شما ایجاد یک CRT خود را برای دریافت ایرا در خود مرگ ایرا پرداخت خواهد شد به CRT که پول نقد آن را معاف از مالیات (پس آن را به یک موسسه خیریه می کند و پرداخت مالیات بر درآمد).

CRT خواهد پرداخت و سپس توزیع به ذینفع خود را بیش از طول عمر خود را (و یا مجموعه ای مدت) به طور موثر نگه داشتن درآمد حاصل از رشد مالیات-رایگان برای مدت زمان طولانی تری از زمان بیش از 10 سال توزیع مورد نیاز شما در سمت چپ ایرا به طور مستقیم به کودک است.

قوانین وجود دارد ، ذینفع باید دریافت حداقل 5 ٪ در سال و حداکثر 50%; باقی مانده است که می رود به موسسه خیریه باید حداقل 10 درصد از ارزش فعلی این هدیه در زمان CRT است که تامین و توزیع پرداخت به ذینفع خواهد بود موضوع را به مالیات بر درآمد در بخش (به عنوان خواهد ایرا درآمد حاصل به حال ایرا شده است استعداد به طور مستقیم).

جوانب مثبت به یک CRT هستند معافيت مالیات بر درآمد املاک مالیات کسر و دارایی-حفاظت جریان از درآمد خود را به ذینفع. (طلبکاران از جمله همسران سابق نمی تواند رسیدن به CRT دارایی).

وجود دارد اما منفی نیز هست. راه اندازی یک CRT نیاز به یک وکیل و متولی; متولی باید فایل ویژه CRT بازگشت و K-1 به ذینفع; و اگر ذینفع (فرزند خود) می میرد قبل از موعد مقرر باقی مانده CRT دارایی رفتن به موسسه خیریه خود را نمی grandkids.

چون ایرا کشش حذف شد, این یک ایده خوب برای تجدید نظر در نامگذاری یک CRT به جای استفاده از یک کودک به عنوان یک ذینفع بزرگ جامعه جراحان ایران. این یک تکنیک است که با این نسخهها کار بهترین برای بزرگ جامعه جراحان ایران (شاید 1 میلیون دلار یا بیشتر) و می تواند مورد استفاده قرار گیرد در سال 2020 و سال های بعد.

استقرار خیریه هدیه: این سالیانه قرارداد با یک موسسه خیریه به موجب آن یک دارایی است اهدا در ازای یک جریان سالیانه پرداخت. این نسخهها کار میکند مانند یک CRT اما بدون اعتماد است. به جای وجود یک قرارداد با یک مجوز موسسه خیریه. (لطفا توجه داشته باشید: نه همه خیریه عمومی مجاز به ارائه مقرری. اگر موسسه خیریه مورد علاقه خود ندارد دارای مجوز و بررسی خود را با جامعه محلی بنیاد).

شما همچنین می توانید هدیه خود را ایرا به یک موسسه خیریه در ازای سالیانه قابل پرداخت به ذینفع خود را به طور موثر ایجاد ایرا کشش.

با استفاده از نرخ پایین: در طول تاریخ کم نرخ بهره نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای موثر برنامه ریزی مالیاتی برای افزایش خالص ارزش افرادی که نیاز به حذف از دارایی های خود را مشمول مالیات املاک در یک اهرمی راه است.

Grantor حفظ سالیانه تراست: GRAT با این نسخهها کار مانند یک خیریه مانده اما مانده ذینفع است از فرزند خود و یا دیگری غیر محترمی. شما انتقال ملک به GRAT و دریافت حق سالیانه پرداخت برای یک دوره از سال است.

در پایان مدت چه باقی می ماند در اعتماد عبور خود را به نام ذینفع. هدیه شما را به اعتماد بر اساس ارزش فعلی برآورد شده هدیه به ذینفع از طریق یک فرمول است که شامل یک فرض نرخ بهره شناخته شده به عنوان بخش 7520 نرخ ارز که از اردیبهشت در مجموعه 0.80%.

به عبارت دیگر شما هدیه X دلار به یک GRAT و حق به 8 درصد پرداخت سالیانه برای 10 سال در آن نقطه باقی مانده اعتماد به دارایی پرداخت به ذینفع. هدیه ای ساخته شده برابر است با $X کمتر از 8 درصد سالانه پرداخت با فرض اعتماد وجوه رشد در تنها 0.80%.

The GRAT بازده املاک و هدیه مالیات بر پس انداز اگر شما برای زنده ماندن مدت اعتماد و اعتماد اموال تولید بازگشت بیش از 7520 رای (در حال حاضر 0.80%). در دیگر کلمات عبور شما همراه ارزش تر از آن بود که موضوع را به مالیات بر هدیه.

هدیه کاهش ارزش ملک (قابل عرضه در بازار اوراق بهادار و یا املاک و مستغلات است که به تازگی کاهش در ارزش) در حال حاضر به دراز مدت GRAT است که می تواند عملکرد یک بازگشت بیش از این پایین 7520 رای می تواند در دارایی های قابل توجهی عبور رایگان از املاک و هدیه مالیات است.

حقوقی و مشاوره مالیاتی: فوق بحث است نه حقوقی یا مشاوره مالیاتی را برای شما به طور خاص, خوانندگان, بنابراین مطمئن شوید که به در تکیه می کنند یک وکیل یا مشاور مالیاتی به خصوص با توجه به تفاوت های ظریف از تکنیک های مختلف است.

ترزا J. Rhyne یک وکیل تمرین در برنامه ریزی املاک و اعتماد به دولت در ریورساید و Paso Robles, CA. او همچنین #1 نیویورک تایمز پرفروشترین نویسنده کتاب “سگ زندگی می کردند (و من)” و “شقایق وحشی” که در پاییز سال 2020 است. شما می توانید به او برسد در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de