NEET: دانش آموزان هندی در امارات متحده عربی می خواهند محلی مرکز آزمون

ابوظبی: دانش آموزان هندی در امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) را امضا کرده اند یک درخواست برای یک محلی مرکز برای انجام ملی واجد شرایط بودن انزال در آزمون ورودی (NEET) به دلیل عدم اطمینان بیش از محدودیت های مسافرتی با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

NEET تاریخ امتحان

NEET است که تنها آزمون ورودی در مقطع کارشناسی دوره های پزشکی در هند انجام شده توسط ملی تست آژانس (NTA) است که به جای برنامه ریزی شده در جولای 26, ایسنا گزارش روز شنبه.

امتحان باز است به غیر مقیم سرخپوستان (NRIs) اما آنها باید سفر به یکی از مراکز آزمون در هند به عنوان آزمون ارائه شده نیست.

برخی از 1.5 میلیون دانش آموز ثبت نام به NEET 2020 از جمله حدود 300 از امارات متحده عربی.

دانش آموزان در امارات متحده عربی به طور کلی را انتخاب کنید و خانه خود را در شهرستان و یا دولت در هند به نظر می رسد برای NEET امتحانات.

دانشجويان views

Simran Shinde که به تازگی از دبیرستان فارغ التحصیل شد در ابوظبی گفت: او ثبت شده به NEET در بمبئی یا پونا (هر دو شهر در ایالت ماهاراشترا) به عنوان بخشی از گزینه های خود را که “بسیاری از coronavirus موارد و مناطق قرمز”.

“بهترین چیزی که می تواند به یک مرکز آزمون مرتب در امارات متحده عربی برای NEET در این سال با در نظر گرفتن تمام اقدامات احتیاطی لازم و مصوبات” ایسنا به نقل از Shinde عنوان کرد و گفت.

دیگر نامزد شارجه-بر اساس Ardra Sudhir گفت: او هنوز به اطلاع رسانی که مرکز آزمون او را به آزمون.

هند جاست Jiya شانکار نظر ipetitions.com است که میزبانی این طومار “وجود دارد بسیاری از دانش آموزان از امارات متحده عربی که در حال ثبت نام برای دادن امتحان است.

“سفر و اقامت در هند خواهد بود بسیار دشوار به ترتیب در زمان امتحان است. از آن خواهد شد برای همه امن تر اگر یک آزمون مرکز برگزار شد در امارات متحده عربی”.

در ضمن سوبرامانیان Krishnamoorthy مدیر عامل شرکت از امارات متحده عربی بر اساس Meccademia آموزش و پرورش, گروه که آماده نامزد NEET و دیگر امتحانات گفت: پیشنهاد شد و “تحت نظر گرفتن” توسط NTA.

Krishnamoorthy گفت Meccademia ارائه می کنند امکانات خود را به صورت محلی و آزمون تحمل هزینه های خود را در آن 10 مراکز در امارات متحده عربی با مجموع ظرفیت 500 نامزد.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*