دهلی نو: مدلسازی ریاضی مطالعات نشان می دهد مهار COVID-19 ممکن است اما موفقیت مهار عملیات “نمی توان تضمین شده است” از آنجا که کارآمد انتقال انسان به انسان این اتحادیه با وزارت بهداشت گفت: در روز شنبه.

همچنین گفت: هیچ تایید دارو و یا واکسن برای درمان COVID-19 همانطور که از در حال حاضر و Chemoprophylaxis با هیدروکسی کلروکین توصیه می شود برای بهداشت و درمان کارگران و در معرض خطر تماس با ما.

“از آنجا که کارآمد انتقال انسان به انسان موفقیت مهار عملیات را نمی توان تضمین شده است. مدلسازی ریاضی مطالعات نشان می دهد مهار ممکن است ممکن است” وزارت بهداشت گفت.

دولت کشیده شده از یک طرح مهار به عنوان خوشه نما خطر گسترش بیشتر COVID-19 پدید آمده اند.

خوشه مهار استراتژی هدف برای جلوگیری از گسترش این بیماری در یک منطقه جغرافیایی تعریف شده با تشخیص زود هنگام موارد شکستن زنجیره انتقال و در نتیجه جلوگیری از گسترش آن به مناطق جدید.

برای مکانیسم های نهادی و درون بخشی هماهنگی در سطح ملی ملی مدیریت بحران کمیته (NCMC) و کمیته دبیران (CoS) فعال خواهد شد. این NCMC را هماهنگ با سلامت و عدم سلامت بخش در مورد مسائل پرچم توسط وزارت بهداشت و درمان.

“نگران دولت فعال خواهد شد دولت و مدیریت بحران شورا یا دولت مدیریت بحران اقتدار به عنوان مورد ممکن است برای مدیریت خوشه COVID-19” یک سند توسط وزارت بهداشت و درمان به عنوان خوانده شده.

وجود خواهد داشت به طور منظم جلسات هماهنگی بین مرکز و تحت تاثیر متحده از طریق ویدئو کنفرانس گفت.

این سند گفت: هند به دنبال یک رویکرد استراتژیک برای سناریوهای احتمالی – سفر-مربوط به موارد گزارش شده در هند, محلی انتقال COVID-19 بزرگ شیوع متمایل به مهار گسترده جامعه انتقال بیماری و هند در حال تبدیل شدن بومی برای COVID-19.

با توجه به سند “برای مهار شیوع زیادی از طریق جغرافیایی قرنطینه استراتژی خواستار نزدیکی مطلق وقفه در حرکت مردم به و از یک نسبتا بزرگ منطقه تعریف شده که در آن وجود دارد تنها شیوع بزرگ یا متعدد کانون های محلی انتقال COVID-19”.

“به عبارت ساده آن سد ساخته شده در اطراف تمرکز عفونت است. جغرافیایی قرنطینه باید حاکم بر این مناطق گزارش شیوع بزرگ و/یا چند خوشه از COVID-19 گسترش بیش از بلوک های متعدد از یک یا چند ولسوالی است که به هم پیوسته” آن گفت:.

خوشه مهار استراتژی شامل جغرافیایی قرنطینه اجتماعی فاصله اقدامات پیشرفته فعال نظارت تست تمام موارد مشکوک و انزوا از موارد قرنطینه از مخاطبین و خطر ارتباطی برای ایجاد آگاهی در میان مردم در پیشگیری بهداشت عمومی اقدامات سند اعلام کرد.

تا آنجا که شواهد برای اجرای جغرافیایی قرنطینه نگران است, در این سند گفت که “زمان توزیع جغرافیایی از COVID-19 تقلید توزیع آنفولانزای H1N1”.

“این نشان می دهد که در حالی که گسترش COVID-19 در جامعه ما می تواند بالا آن را بعید است که از آن خواهد شد به صورت یکنواخت بر تمام نقاط کشور” وزارت گفت.

در مقیاس بزرگ اقدامات شامل COVID-19 بیش از مناطق بزرگ شده اند سعی در چین است. مدلسازی ریاضی مطالعات نشان داده اند که مهار ممکن است به خصوص زمانی که دیگر مداخلات بهداشت عمومی به همراه موثر اجتماعی فاصله استراتژی سند اعلام کرد.

وزارت ذکر شده برخی از عوامل مؤثر بر شیوع بزرگ خوشه مهار.

تعدادی از متغیرهای تعیین موفقیت مهار عملیات طریق جغرافیایی قرنطینه که شامل اندازه و تعداد خوشه و همچنین چگونه موثر این ویروس انتقال در جمعیت هند با در نظر گرفتن عوامل محیطی به ویژه درجه حرارت و رطوبت آن را گفت.

این عوامل نیز عبارتند از بهداشت عمومی پاسخ از نظر فعال در مورد پیدا کردن تست از تعداد زیادی از موارد فوری جداسازی مشکوک و مورد تأیید و قرنطینه از مخاطبین همراه با مشخصات جغرافیایی این منطقه است.

با توجه به سند مقامات را فراموش گسترده تماس با ردیابی و جستجوی فعال برای موارد در مهار منطقه آزمون در تمام موارد مشکوک و پرخطر, اطلاعات تماس, جدا همه مشکوک یا تایید موارد پیاده سازی اجتماعی فاصله اقدامات و فشرده خطر ارتباطات به عنوان بخشی از خوشه مهار استراتژی است.

برای بزرگ شیوع متمایل به مهار این سند اظهار داشت که استراتژی همان باقی خواهد ماند اما متفاوت در حد بسته و پاسخ به توان نصب شده به آن را شامل.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de