دهلی نو: نقطه مرکز راهنمای مستند 4.0 شروع دوشنبه, دهلی نو, وزیر, Arvind Kejriwal, روز یکشنبه کاهش یافته و نکات برای تعدادی از تسهیلات اقتصاد به افزایش است.

Kejriwal گفت: این دستورالعمل از دولت مرکزی برای گسترش مستند شد تا حد زیادی در راستای این پیشنهاد از سوی او و افزود: دولت شهرستان خواهد شد تهیه یک برنامه ریزی دقیق و اعلام آن در روز دوشنبه است.

وزارت امور کارگردانی متحده برای تصمیم گیری مناطق — قرمز-سبز و نارنجی — با در نظر گرفتن پارامترهای به اشتراک گذاشته شده توسط وزارت بهداشت و درمان. آن می گوید: “مناطق می تواند یک منطقه یا شهری شرکت/شهرداری و یا حتی کوچکتر از واحد های اداری از قبیل زیر بخش ها و غیره به عنوان تصمیم متحده و UTs.”

در حالی که وجود دارد متفاوت تسهیلات برای مناطق مختلف برخی از سراسر کشور محدودیت های قرار داده شده اند در سراسر صرف نظر از مناطق. Kejriwal خواستار باز شدن حمل و نقل عمومی در دهلی نو از جمله مترو دهلی نو. در حالی که این مترو ممنوع است تقاضا برای از بین بردن شب مقررات منع رفت و آمد بین 7 p. m. و 7 صبح نیز در نظر گرفته شده توسط مرکز.

در خواست باز کردن بازارها و مغازه ها در این مرکز گفت: مقامات محلی باید اطمینان حاصل شود که مغازه ها و بازارهای باز مبهوت زمانبندی بنابراین به عنوان برای اطمینان اجتماعی فاصله. “همه مغازه ها همچنین باید برای اطمینان از شش فوت فاصله (�2 گز کی دوری’) در میان مشتریان و همچنین اجازه نمی دهد بیش از 5 نفر در یک زمان.”

این مرکز همچنین اجازه متحده و UTs بر اساس ارزیابی خود را از وضعیت به منع برخی از فعالیت های دیگر در مناطق مختلف و یا اعمال چنین محدودیت تلقی لازم است.

در یک سری از توییت Kejriwal گفت: اکنون زمان آن است که برای استراحت این محدودیت تا حدی.

“مرکز دستورالعمل هستند تا حد زیادی در خط با پیشنهاد ارسال توسط دولت دهلی نو بر اساس پیشنهادات از lakhs از Delhiites. ما با استفاده از lockdown دوره برای آماده سازی ما در بهداشت و درمان سیستم اگر تاج موارد افزایش پیدا کرده است اما در حال حاضر زمان برای استراحت محدودیت تا حدی.”

به عنوان وزارت خانه امور (MHA) تمدید coronavirus مستند تا 31 ماه مه دولت دهلی نو همچنین گفت که این دستورالعمل ها در جهت سمت راست برای باز کردن اقتصاد و بیشتر تصمیم گیری قدرت داده شده به ایالات متحده. دولت همچنین گفت که افزایش در اعداد است و انتظار می رود که اقتصاد بازگشایی آن را نیز ادعا کرد که دهلی نو آماده است برای مقابله با آن است.

“به طور گسترده این مرکز دستورالعمل ها در جهت سمت راست برای باز کردن اقتصاد و خروج از آن به متحده به کار کردن جزئیات. ما همیشه گفته ام که ما تمام خواهد شد در حال حاضر به یاد بگیرند برای زندگی با تاج” یک بیانیه رسمی گفت.

همچنین گفت که در دو ماه گذشته از مستند دوره دهلی نو آمادگی خود را برای مقابله با کروناویروس بهبود لازم تدارکات و سلامت زیرساخت ها است.”ما انتظار می رود افزایش اندکی در موارد زمانی که اقتصاد بازگشایی و دهلی نو آماده است برای مقابله با آن است.”

در آخرین نسخه از مستند پایان روز یکشنبه نیمه شب تمام 11 منطقه از سرمایه های ملی شد مشخص شده به عنوان مناطق قرمز با دولت در شهرستان خواستار مرکز به در نظر گرفتن مناطق منطقه-دانا است. تا کنون وجود داشته است 9,755 COVID موارد در دهلی نو با 148 مرگ و میر.

دولت دهلی نو شده است هل دادن برای باز کردن فعالیت های اقتصادی در این شهرستان گفت: با توجه به مستند ملی پایتخت گزارش شده است درآمد حاصل از دست دادن در مورد از 3200 تومان کرور روپیه در ماه آوریل نسبت به سال قبل است.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de