گوتینگن: یک گروه از دانشمندان از جمله محققان از موسسه ماکس پلانک برای سیستم های خورشیدی تحقیق (نمایندگان مجلس) در آلمان پیدا کرده اند شواهد جدید از حضور پر از آب در نزدیکی سیاره مشتری قمر اروپا.

در طول یک پرواز از سیاره مشتری قمر اروپا که در آن چهارمین ماه ناسا کاوشگر فضایی گالیله نیز ممکن است شاهد همان 20 سال پیش.

در شبیه سازی های رایانه آنها سعی در تکثیر اطلاعات جمع آوری شده توسط این پردازنده ذره سنج است که توسعه یافته و ساخته شده در مجلس و در ایالات متحده آمریکا است.

این بود که تنها موفق با این فرض که آب plume درگیر شد. با آن پوسته منجمد آب و زیرسطحی اقیانوس اروپا است و شرایط محیطی است که می تواند مناسب برای فرم های ساده از زندگی است.

آب plumes را ارائه دهد آینده ماموریت به سیاره مشتری امکان آمدن به تماس مستقیم با ماه آب مخزن.

یک لایه درونی ساختار از جمله آهن مایع در هسته نازک غنی از اکسیژن جو ناشی از یک میدان مغناطیسی مشتری چهارمین ماه, اروپا, است بیشتر شباهت با یک سیاره در مقایسه با یک بدوی ماه.

یکی دیگر از ویژگی های خاص: تا 18 کیلومتر ضخامت پوسته بیرونی از آب منجمد را پوشش می دهد یک اقیانوس زیرسطحی آب است. با این محاسبات توسط یک گروه از محققان به رهبری توسط آژانس فضایی اروپا (ESA) و نمایندگان مجلس وجود دارد در حال حاضر شواهد که Jovian ماه منتشر شده این آب به فضا حداقل گهگاه در cryovolcanic فوران به عنوان plumes.

نپتون قمر تریتون و پلوتون قمر شارون شناخته شده برای نمایش رفتار مشابه. و در طول ناسا کاسینی ماموریت پردازنده دوربین در زمان تصاویر دیدنی و جذاب از plumes خارج توسط قمر زحل انسلادوس شاید معروف ترین نماینده cryovolcanism در منظومه شمسی است.

قابل مقایسه و اثبات قطعی که همچنین اروپا فواره آب به فضا است که هنوز هم گم شده است.

“با این حال نظریه های مختلف, مدل, و پراکنده مشاهدات نشان می دهد که اروپا بیش از حد می تواند نمایشگاه plumes” گفت: نمایندگان مجلس دانشمند دکتر الیاس Roussos.

در سال های اخیر محققان از چند موسسه در اروپا و آمریکا باید به طور مستقل شواهد خاص plume. برخی از این گروه ها مورد بررسی قرار داده از مغناطیس در هیئت مدیره ناسا فضاپیمای گالیله که از سال 1995 به بعد صرف هشت سال کاوش Jovian سیستم.

در طول یک پرواز از اروپا در سال 2000 اندازه گیری داده ها نشان داد انحراف در مشتری میدان مغناطیسی در نزدیکی ماه. این می تواند با توجه به plume که رخ داده است در همان زمان.

به عنوان بخشی از پایان نامه دکترای خود را در مجلس ESA دانشمند دکتر هانس Huybrighs و همکاران خود را نیز بازبینی داده ها از پرواز در سال 2000 — اما این بار آنها در زمان دیگری نگاه در اندازه گیری های انجام شده توسط ذرات پر انرژی سنج (EPD).

اين ساز توسعه یافته و ساخته شده در آزمایشگاه فیزیک کاربردی دانشگاه جانز هاپکینز (ایالات متحده آمریکا) و در مجلس. در میان چیزهای دیگر, اطلاع رسانی پیوند داده ها ثبت و توزیع انرژی بالا پروتون به دام افتاده در مشتری میدان مغناطیسی.

“مشتری میدان مغناطیسی است که تا 20 برابر قوی تر از زمین است و گسترش چندین میلیون کیلومتر به فضا گفت: نمایندگان مجلس محقق دکتر نوربرت کروپ.

Europa مدار سیاره مشتری در این سپر محافظ مغناطیسی. در طول پرواز, اطلاع رسانی پیوند داده ها ضبط شده به طور قابل توجهی کمتر پروتون در نزدیکی ماه از انتظار است.

قبلا محققان را بر عهده داشتند و خود ماه را مسدود آشکارساز را مشاهده کنید.

در حال حاضر نتایج نشان می دهد علت دیگری است. در توضیح کامپیوتر شبیه سازی دانشمندان به رهبری ESA و نمایندگان مجلس الگوبرداری از حرکات پر انرژی پروتون ها در طول پرواز اقدام به تکثیر داده های اندازه گیری از EPD.

این بود که تنها موفق با این فرض که یک plume تحت تاثیر قرار داده بود Europa محیط زیست. هنگامی که انرژی بالا پروتون برخورد با خالی ذرات از ماه جو یا plume آنها ترکیب الکترون از آنها در نتیجه خالی شدن ذرات خود را.

“این به این معنی آنها دیگر به دام افتاده در مشتری میدان مغناطیسی است و می تواند سیستم در سرعت بالا” گفت: اول نویسنده دکتر هانس Huybrighs از ESA.

برای ماموریت های آینده به Jovian سیستم اروپا را plumes را ارائه دهد امکان آمدن به تماس مستقیم با ماه زیرسطحی آب مخزن و مشخص آن است.

در سال 2022 ESA آب ماموریت (مشتری یخی Moon Explorer) را در کشتی سوار در سفر خود را. نمایندگان مجلس کمک خواهد کرد که Submillimeter موج ساز (SWI) و مشتری الکترون و یون طیف سنج (JEI) یکی از شش سنسور از ذرات محیط بسته (PEP) به این تلاش.

ناسا نیز آماده سازی اروپا-Clipper ماموریت است که راه اندازی می شود در سال 2023 به Jovian سیستم. نمایندگان مجلس درگیر در ماموریت تیم علمی.

منبع: ANI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de