ایتالیا اعلام کرد قصد دارد به سهولت و محدودیت های مسافرتی شروع ژوئن 3

Alessandra تارانتینو

AP

یک کارگر در دنده محافظ sanitizes خارج از سنت جان در Lateran در کلیسای رم در روز جمعه.

رم — ایتالیا در روز شنبه نقل مکان کرد به باز کردن از پیچ به طور قابل توجهی coronavirus مربوط به جنبش محدودیت های, اعلام برنامه اجازه می دهد تا سفر در سراسر کشور و همچنین از خارج از کشور آغاز ژوئن 3.

چنین تغییراتی خواهد بازگرداندن بسیاری از آزادی های که در محل قبل از ایتالیا شد, کانون برای این ویروس را گسترش در اروپا است. ایتالیا تحت فشار اقتصادی به بازگشایی درهای خود را و احیای آن در بخش گردشگری است که به طور معمول حساب برای 13 درصد از تولید ناخالص داخلی خود را.

اما این کشور نیز قمار است که این می تواند شامل هر گونه شیوع بیماری های جدید است که ممکن است با آزاد سفر می کند.

از اوایل ماه مارس این جنبش از ایتالیایی ها به شدت محدود شده به عنوان بخشی از یکی از سخت ترین مستندات در اروپا است. تحت محدودیت های فعلی مردم در این کشور مجاز به ترک منطقه و اوقات فراغت مسافران ممنوع از آمدن به ایتالیا. کسی از ورود به این کشور نیاز فوری به دلایل کسب و کار مورد نیاز است به خود منزوی برای 14 روز.

در یک شب آدرس نخست وزیر جوزپه کونته گفت که مردم پس از رسیدن از دیگر E. U. متحده نمی خواهد موضوع را به قرنطینه.

“این را ایجاد شرایط برای گردشگری بازیابی,” او گفت:.

قاره مرزهای خارجی بسته هستند به غیر ضروری مسافران حداقل تا اواسط ماه ژوئن حفظ ایتالیا در ابتدا از روی میز به عنوان یک گزینه سفر برای آمریکایی ها. وزیر امور خارجه Luigi Di Maio نشان داد که در ایتالیا کاسته محدودیت را اعمال می شود به کسانی که در حال حاضر در اتحادیه اروپا به نوشتن در Facebook که از ژوئن 3, از آن خواهد شد ممکن است “به حرکت در E. U. متحده است.”

حتی با شل کردن محدودیت های ایتالیا را هم به طور کامل بازگرداندن آن تابستان فصل گردشگری. شرکت های هواپیمایی را به طور چشمگیری کاهش در مسیرهای به این کشور و بسیاری از مردم که در حال برنامه ریزی سفر به ایتالیا در حال حاضر لغو شده است. کشور بیشتر کنترل شیوع بیماری مانند یونان و پرتغال در حال تلاش برای زمین خود را به عنوان امن مقصد سفر برای شمال اروپا در تلاش برای فرار به ساحل.

هنوز هم در ایتالیا است که در حال حرکت به سرعت و به سهولت و محدودیت های آن در بخشی به دلیل بسیاری از دولت های منطقه نگران تلفات اقتصادی را آشفته برای سریع تر جدول زمانی. در مه 4, ایتالیا در زمان اولین گام برای خروج از مستند اجازه می دهد کارخانه ها و پروژه های ساخت و ساز را از سر گرفت. دولت پس از تحت فشار قرار دادند تا باز تاریخ برای رستوران ها — از اوایل ژوئن تا مارس 18. فروشگاه های خرده فروشی و موزه ها را نیز راه اندازی مجدد ممکن است 18.

“وضعیت اپیدمیولوژیک در ایتالیا در حال برگزاری است” گفت: Fabrizio Pregliasco یک virologist در دانشگاه میلان که اشاره کرد که در دو هفته گذشته نیست و نشان داده شده است هر گونه نگرانی در upticks در انتقال ویروس است. “با احتیاط آن است که معقول و منطقی به تصور بازگشایی.”

سختگیرانه مستند ایتالیا تحمیلی به مدت هشت هفته موفق به کاهش سرعت که در آن ویروس پخش شد. این کشور کشف حدود 1,000 جدید کروناویروس موارد روزانه در مقایسه با 6,000 در اوج در اواخر ماه مارس است. تنها 10 درصد از این کشور به تخت های مراقبت ويژه اشغال شده توسط coronavirus بیماران در مقایسه با بیش از 50 درصد بیش از یک ماه پیش.

کشور است که مطمئن شوید که به پرداخت هزینه اقتصادی شدید قیمت به دلیل محدودیت های لازم توسط ویروس و چون آن را به حرکت آمد برای مدت طولانی. اقتصاد ایتالیا است که انتظار می رود قرارداد در این سال بیش از 9 درصد آن عمیق ترین رکود اقتصادی در تاریخ است. ایتالیا Confcommercio انجمن کسب و کار گفت که کاهش در مصرف برق به طور عمده آمار چند بخش به خصوص هتل ها و رستوران ها.

استفانو Pitrelli کمک به این گزارش.

ادامه مطلب:

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*