دهلی نو: این مستند آغاز شده است که تقریبا پنجاه و پنج روز بازگشت رسیده است و فاز چهارم آن با تقریبا 2000 زحمات و 400 مرگ و میر.

تعداد coronavirus مرگ و میر تقریبا همان است که از تلفات از کارگران مهاجر? شاید بیشتر.

مارپیچ خطوط بیکاری کارگران مهاجر که در حال تلاش برای رسیدن به سرزمین مادری خود هستند دیده می شود در جاده ها است. با هیچ حالت از حمل و نقل در دسترس بسیاری از آنها دیده می شود راه رفتن در زیر آفتاب سوزان بی وقفه. برخی از آنها پوشش چند صد کیلومتر با هیچ غذایی بدون آب و به سختی هر چیزی به سقوط در طول سفر.

ماتورا: مهاجران راه رفتن در امتداد دهلی-آگرا بزرگراه ملی خود را برای رسیدن به مکان های مادری در میان مداوم COVID-19 مستند در ماتورا, دوشنبه, مارس 11 سال 2020 است. (PTI عکس)

چرا این کارگران مهاجر ترک شهرستانها با خیلی از خطر است ؟ چون شهرستانها به آنها که آمده بودند خود را به آزمون شانس را بیدار نمی کند تا برای کمک به آنها را در ساعت خود نیاز مبرم.

دیگر محبوب تر پاسخ به آن است که این کارگران مهاجر معمولا دستمزد روزانه کارگران مانند لوله کش, نجار, نقاش, ماسون و کار که همه چپ با هیچ کار و در نتیجه درآمد برای حفظ زندگی خود را. به دلیل که همه آنها ترجیح می دهند به بازگشت به روستاهای خود را به زندگی با خانواده خود را.

علاوه بر این بسیاری از آنها مشغول به کار در هتل ها و رستوران ها حذف شده بود از شغل خود و evaculated از اتاق های اجاره ای توسط صاحبان. با توجه به همه این آنها هیچ گزینه های سمت چپ اما برای رفتن به صفحه اصلی.

حتی بدتر است و ترس آنها روبرو هستند به عنوان همه گیر و مستند به نظر می رسد هرگز پایان دادن به. بسیاری از این کارگران مهاجر به اعتقاد “GaoN مای ghar walo ke راش bhuke jeena aur marna بهتر hai shehar مای جاده پرداخت jeene se.” (بهتر است به گرسنگی و پس از مرگ با خانواده ما کمتر در جاده ها از شهر ناشناخته.”

از جاده و حوادث راه آهن به گرسنگی و محرومیت از مراقبت های پزشکی خشونت پلیس خستگی و خودکشی وجود داشته است و صدها گزارش غیر coronavirus مرگ و میر راست از اول مستند.

Aurangabad Train Accident
اورنگبد: پرسنل پلیس بازرسی نقطه بعد از یک قطار فرار بیش از یک گروه از کارگران مهاجر در حالی که آنها خواب بودند بر روی آهنگ در Aurangabad منطقه چهار شنبه, آوریل 8 سال 2020 است. 14 مهاجران کشته شده در فاجعه است. (PTI عکس)

در جمعه 16 کارگران مهاجر خرد شد به مرگ توسط یک قطار کالا زمانی که آنها در تلاش بودند تا راه خود را به اورنگبد ایستگاه راه آهن با ابتلا به امید یک قطار به خانه های خود در Madhya Pradesh. آنها راه رفتن در امتداد مسیر راه آهن برای جلوگیری از کوبید توسط پلیس در جاده ها و با علم به این که قطار در حال اجرا نیست.

پس از راه رفتن برای چند ساعت کارگران خسته. آنها نشستم و به استراحت و خوابش برد. می دوزند کالا قطار فرار بیش از آنها را.

مهاجران مشغول به کار بودند با خصوصی شرکت فولاد در جالنا در ماهاراشترا و تا به حال پرداخت نشده از اولین مستند آغاز شد و در مارس 24. با توجه به وضعیت ناامید و نمی دانستند که آنها می تواند به کار دوباره آنها می خواستند برای رفتن به خانه با خانواده خود را و تصمیم به پیاده روی در امید پیدا کردن یک قطار.

در یکی دیگر از حادثه شنبه شب حداقل پنج مهاجر کارگران کشته شدند و 13 نفر دیگر زخمی شدند که یک کامیون که در آن آنها در سفر بودند لغو در Madhya Pradesh را Narsinghpur منطقه. این حادثه در محل Patha روستا در Narsinghpur. حدود 18 کارگران در سفر بودند در یک کامیون حامل انبه از حیدرآباد به آگرا در اوتار پرادش.

در واقع با توجه به گزارش ها تا شنبه 378 نفر مرده بود پس از این مستند تحمیل شد با توجه به دلایل دیگر از این بیماری است. از آنها 69 نفر در راه آهن و یا تصادفات جاده ای در حالی که راه رفتن به خانه های خود را با هیچ حالت از حمل و نقل.

تعداد زیادی از مردم فوت کرده اند با توجه به دلایلی مانند گرسنگی و محرومیت از مراقبت های پزشکی توسط پلیس, خستگی, خودکشی – همه نتیجه از این مستند. پایگاه داده به روز شده است هر روز و در اینجا در دسترس است.

مرگ تقریبا 16 کارگران مهاجر در یک حادثه در اورنگبد رخ داده است در اوایل این ماه. در مارس 28, چند روز پس از مستند هشت مهاجران بازگشت به خانه بودند کشته در تصادف جاده در کارناتاکا را رایچور.

بزرگترین اعداد از گزارش غیر coronavirus مرگ و میر (83) تا کنون بوده است به دلیل خودکشی به دلایلی مانند ترس از عفونت و الکل و عوارض خروج و به دلیل از دست دادن شغل. تعداد زیادی از مردم نیز درگذشت و به علت گرسنگی و محرومیت از مراقبت های پزشکی و خستگی در حالی که راه رفتن به خانه و یا صف بندی برای جیره غذایی و یا پول است.

80 سال زندگی می کردند که در نزدیکی یک ایستگاه اتوبوس در تامیل نادو و وابسته به مسافران برای مواد غذایی پس از مستند تحمیل شد به عنوان وجود دارد به او پول مى شود. 12-ساله درگذشت به علت خستگی بعد از پیاده روی 100 متر با پدر و مادر خود را که مانده بود و بعد از آن مستند تمدید شد برای اولین بار.

یکی دیگر از علت مرگ بوده است محرومیت از درمان توسط بیمارستان ها و پزشکان به دلیل ترس از COVID-19. یک گزارش در اوایل این ماه گفت که یک زن باردار در Telangana تبدیل شده بود دور توسط شش بیمارستان. او آزمایش COVID-19 و بستری شد به یک دولت زنان و زایمان بیمارستان تنها پس از نتایج برگشتم منفی است. با توجه به تاخیر تولد نوزاد با عوارض و درگذشت. یک روز بعد زن نیز درگذشت.

در حادثه مشابه دیگری یک زن باردار دوقلو فوت در جامو و کشمیر را Anantnag منطقه به عنوان او رد شد به موقع مراقبت های پزشکی. او ساکن منطقه بوده و طبقه بندی شده به عنوان یک “منطقه قرمز” توسط دولت های محلی و پزشکان مردد به او را درمان کنند.

نهاد Amani


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de