ایران جملات ايران تحصیلی به حبس از 6 سال در زندان وکیل می گوید

توماس می رسند دانشگاه پلیتکنیک دانشگاه/AFP/Getty Images

2012 عکس نشان می دهد فرانکو-دانشگاهی و فریبا Adelkhah.

پاریس — فدراسیون بین دادگاه محکوم ایرانی و فرانسوی دانشگاهی فریبا Adelkhah به پتانسیل حکم شش سال زندان به اتهام نقض امنیت ملی و برای پرورش ضد ایرانی, تبلیغات, وکیل او روز شنبه گفت.

Adelkhah که بازداشت شده در ایران از ژوئن 2019 عهد کرد که به درخواست تجدید نظر وکیل, سعید دهقان گفت: در بیانیه ای که در توییتر. دهقان گفت: خبرگزاری رویترز که Adelkhah داده شده بود پنج سال حبس به اتهام “تجمع و توطئه علیه امنیت ملی” و اضافی یک سال حبس به اتهام “تبلیغ علیه جمهوری اسلامی است.”

دولت فرانسه لعنتی ایران اتهامات علیه Adelkhah یک انسان شناس اجتماعی با یک تخصص خاص در فرهنگ ایرانی به عنوان اساس و با انگیزه های سیاسی.

“این اعتقاد است نه بر اساس هر جدی عنصر یا تاسیس واقعیت است و بنابراین از یک ماهیت سیاسی” گفت: Jean-Yves Le Drian فرانسه وزیر خارجه در بیانیه ای که روز شنبه منتشر شد. “مقامات فرانسوی باقی می ماند به طور کامل بسیج برای به دست آوردن دسترسی کنسولی از مقامات ایرانی برای ما نگرفت.”

“ما مصرانه از مقامات ایرانی برای آزادی خانم Adelkhah,” Le Drian گفت.

Adelkhah دو شهروند فرانسوی که توسط یک محقق در مرکز مطالعات بین المللی در دانشگاه پلیتکنیک دانشگاه در پاریس در ابتدا دستگیر شده در تهران در ژوئن 2019. او برگزار شد و همراه با او شریک و همکار فرانسوی دانشگاهی رولاند Marchal همچنین یک همکار در دانشگاه پلیتکنیک.

Marchal منتشر شد در ماه مارس به عنوان بخشی از یک آشکار زندانی مبادله موافقت با دولت فرانسه: در بازگشت به فرانسه منتشر شد ايران مهندس جلال Ruhollahnejad که یک دادگاه در حال حاضر مجاز به استرداد به ایالات متحده جایی که او ایستاده بود متهم به قاچاق آمریکایی تکنولوژی نظامی به ایران با توجه به دولتی ایران گزارش های رسانه ها ذکر شده در مهر در زمان آزادی خود را.

زمانی که Marchal آزاد شد رئیس امانوئل پاکسازی که قبلا به دنبال موقعیت خود را به عنوان یک مخاطب بین تهمت و دولت ایران خواست دولت ایران به انتشار Adelkhah به عنوان به خوبی.

در سال های اخیر دولت ایران دستگیر و چند تن دیگر دوگانه شهروندان — اغلب روزنامه نگاران و دانشگاهیان در شبیه امنیت ملی و یا جاسوسی اتهامات عنوان شده علیه.

نازنین Zaghari-Ratcliffe, یک انگلیسی-ایرانی کارمند تامپسون رویترز بنیاد دستگیر شد تلاش برای ترک ایران در سال 2016 با اتهام توطئه علیه دولت ایران — اتهامات او را قاطعانه تکذیب کرد.

واشنگتن پست جیسون رضاییان خبرنگار بود نیز بازداشت شده در ایران در سال 2014 و به جرم جاسوسی اتهام در یک بسته-درب آزمایشی در سال 2015 هزینه های 544 روز در زندان اوین به خارج از تهران قبل از انتشار در ماه ژانویه 2016.

Adelkhah نیز برگزار شده است در زندان اوین.

ادامه مطلب

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de