تریواندروم: هند امیدوار است چین رضایت به تایوان شرکت در این که در دیدار با Covid همه گیر برگزار می شود, در ژنو بیش از دو روز شروع دوشنبه دیپلمات سابق T. P. Sreenivasan گفت: در روز یکشنبه.

Sreenivasan شد پرداختن به یک وبینار با عنوان ” ظهور تایوان موضوع و پیامدهای آن برای هند,’ سازمان یافته توسط فکر می کنم تانک مرکز سیاست و توسعه مطالعات همراه با بارگیری در این هفته سازمان.

این دیپلمات سابق گفت که جهان در یک شار پست Covid و اضافه شده است که ظهور هر کشور را نمی توان fathomed.

“هند انجام می شود بسیار خوبی در حاوی Covid pandemic,” او گفت:, و اضافه کرد که وجود دارد گزارش و پیشنهادات توسط چندین رهبران جهان برای هند به رهبری یک پست Covid جهان است.

Sreenivasan اما گفت که چین یک کشور قوی و حتی شایعات از مخالفت در درون حزب کمونیست چین نمی تواند مورد اعتماد مانند.

“جهان انتظار می رود که نخست وزیر چین را تصمیم جدی پس از سرزنش برای ووهان Covid گسترش یافته است. ایالات متحده به اعمال فشار بر چین برای یک تحقیق کامل در شروع Covid بحران” اضافه شدن چاشنی دیپلمات بود که نماینده دائم هند در سازمان ملل و آژانس بین المللی انرژی اتمی, وین.

در این سمینار Prafulla Ketkar یک کارشناس در چین و سردبیر سازمان گفت که تایوان است که به رسمیت شناخته شدن بیشتر در جهان و افزود که آنها باید شرکت کننده در این است که برای به اشتراک گذاشتن تخصص خود را در حاوی Covid.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de