سابق USC ورزشکاران افزایش به چالش بهداشت و درمان حرفه ای در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

آدم شیلینگ می داند که او بیمار نیست و باید تجهیزات مناسب در خانه است. آنها لازم نیست که وزن باندهای الاستیک و یا هر نوع تمرین ماشین برای توانبخشی تمرینات. هنوز هم به عنوان یک درمانگر فیزیکی او نیاز به آمده تا با یک راه برای اداره ناتوانی تمرین برای بیمار خود را شانه مجازی از طریق این انتصاب.

“چگونه جوان است که خود را برادر ؟ شما می توانید او را کول?”

پسر جوان را در طرف دیگر از صفحه نمایش چراغ در ایده سرگرم کننده است.

پس از چند تکرار از بیمار به برادر کوچکترش یک کول ایستاده تا شیلینگ او می خواهد به سعی کنید به آن را انجام دهد با خیال راحت در حالی که بالا و پایین رفتن از پله ها. در حالی که آن را نمی ممکن است به صورت معمول ورزش او توصیه به بیماران خود را برای دیدن لبخند بر روی چهره کودک به عنوان او شروع به دست آوردن مجدد قدرت عضلانی باعث می شود آن را به ارزش آن است.

 • آدم شیلینگ راست سابق USC مردان واترپلو بازیکن در حال حاضر یک درمانگر فیزیکی. او نشان داده شده است کار با یک بیمار قبل از COVID-19 همه گیر رخ داد و در حال حاضر در حال همکاری با بسیاری از بیماران خود را عملا. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از بیمارستان کودکان اورنج کانتی)

 • آدم شیلینگ بود که همه آمریکایی دروازه بان برای USC مردان واترپلو تیم او بازی های برگزار شده از سال 2003 تا 2007 — و کمک به پیروزی یک عنوان ملی در سال 2005. او در حال حاضر یک درمانگر فیزیکی.(حسن نیت ارائه میدهد عکس از USC دو و میدانی)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • دکتر کاتلین ‘کتی’ متکالف بود که شناخته شده به عنوان کتی هلر زمانی که او در خارج hitter وظیفه برای USC است والیبال زنان تیم از 1990-93 در حال حاضر یک OB/GYN hospitalist. ‘شما باید به آن تمرکز, شدت, شن, انعطاف پذیری,’ او گفت که از زندگی حرفه ای خود را. ‘است وجود دارد مقدار زیادی از اتاق را برای خطا در کار من. آن را مانند آن را 15-همه پشت در زمانی که من می خواهم توپ را در خدمت به من و این همان چیزی که در حال حاضر. من که اعتماد به نفس به انجام آنچه که من باید انجام دهید تا مطمئن شوید که من ایمن مامان و مطمئن شوید که من امن کودک است.’ (حسن نیت ارائه میدهد عکس از کاتلین Metcalf)

 • LeeAnne سرم که بازی در USC زنان بسکتبال تیم که برنده back-to-back ملی عناوین در 1980s در حال حاضر یک دندانپزشک در شهرستان سانتا کلارا. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از آلبرت Facultad)

 • دکتر دانیل Lim که بازی در USC مردان واترپلو تیم از 2005-07 است و در حال حاضر جراح ارتوپد. “این بیش از یک شغل,’ لیم گفت. ‘این یک حرفه. آن را به یک تماس. این یک مسئولیت است.’ (حسن نیت ارائه میدهد عکس از Daniel Lim)

 • آدم شیلینگ راست سابق USC مردان واترپلو بازیکن در حال حاضر یک درمانگر فیزیکی. او نشان داده شده است کار با یک بیمار قبل از COVID-19 همه گیر رخ داد و در حال حاضر در حال همکاری با بسیاری از بیماران خود را عملا. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از بیمارستان کودکان اورنج کانتی)

 • دکتر دانیل Lim که بازی در USC مردان واترپلو تیم از 2005-07 است و در حال حاضر جراح ارتوپد. “این بیش از یک شغل,’ لیم گفت. ‘این یک حرفه. آن را به یک تماس. این یک مسئولیت است.’ (حسن نیت ارائه میدهد عکس از Daniel Lim)

 • LeeAnne سرم که بازی در USC زنان بسکتبال تیم که برنده back-to-back ملی عناوین در 1980s در حال حاضر یک دندانپزشک در شهرستان سانتا کلارا. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از آلبرت Facultad)

 • کتی هلر بود خارج hitter وظیفه برای USC است والیبال زنان تیم از 1990-93. او در حال حاضر شناخته شده به عنوان دکتر کاتلین ‘کتی’ Metcalf, OB/GYN hospitalist. ‘شما باید به آن تمرکز, شدت, شن, انعطاف پذیری,’ او گفت که از زندگی حرفه ای خود را. ‘است وجود دارد مقدار زیادی از اتاق را برای خطا در کار من. آن را مانند آن را 15-همه پشت در زمانی که من می خواهم توپ را در خدمت به من و این همان چیزی در حال حاضر. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از USC دو و میدانی)

 • دکتر کاتلین ‘کتی’ متکالف بود که شناخته شده به عنوان کتی هلر زمانی که او در خارج hitter وظیفه برای USC است والیبال زنان تیم از 1990-93 در حال حاضر یک OB/GYN hospitalist. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از کاتلین Metcalf)

 • LeeAnne سرم ردیف جلو سمت چپ بخشی از USC زنان تیم بسکتبال بود که به افتخار رئیس جمهور رونالد ریگان پس از آن برنده 1984 قهرمانی ملی. (AP photo حسن نیت ارائه میدهد از USC دو و میدانی)

 • LeeAnne سرم مرکز در یک لباس نارنجی می ایستد کنار Cheryl میلر در طول یک رویداد به افتخار USC زنان بسکتبال تیم که برنده ملی عنوان back-to-back سال در 1980s. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از LeeAnne Sera)

 • دانیل Lim بود در USC مردان واترپلو تیم 2005-07. او در حال حاضر جراح ارتوپد. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از USC دو و میدانی)

 • کتی هلر بود خارج hitter وظیفه برای USC است والیبال زنان تیم از 1990-93. او در حال حاضر شناخته شده به عنوان دکتر کاتلین ‘کتی’ Metcalf, OB/GYN hospitalist. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از USC دو و میدانی)

 • دکتر کاتلین ‘کتی’ Metcalf راست بود که شناخته شده به عنوان کتی هلر زمانی که او در خارج hitter وظیفه برای USC است والیبال زنان تیم از 1990-93 در حال حاضر یک OB/GYN hospitalist. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از کاتلین Metcalf)

“من هرگز فکر نمی کردم که فیزیوتراپی می شده اند یکی از کارهایی که ما انجام داده اند می تواند از راه دور دو سه ماه پیش” شیلینگ گفت. “من می خواهم که گفت:” خوب ، ما در حال رفتن به قادر به کار اگر ما نمی توانیم دست مردم است.’ با این وجود در اینجا ما هستند.”

در جهان امروز که در آن لمس فیزیکی و فرد در تماس است اجتناب شود با توجه به COVID-10 گیر اکثریت شیلینگ بیمار قرار ملاقات برگزار شد تقریبا. این یک چالش به آمد تا با راه های خلاقانه برای کمک به بیماران خود را نگه دارید تا ناتوانی تمرین با وجود بودن در فرد و نه داشتن تجهیزات مناسب.

اما به عنوان او نشان داد زمان پس از زمان به عنوان یک دروازه بان سابق برای USC مردان واترپلو تیم او هرگز پشت به پایین از یک چالش است.

“آیا شما خالی کوزه شیر? بله ؟ کامل در حال حاضر پر کردن آن با آب و استفاده از آن به عنوان یک وزن است.”

“آیا شما یک توپ فوتبال یا بسکتبال ؟ شما می توانید آن را انتخاب کنید تا و بازی شیر یا خط آن را به عقب و جلو با یک عضو خانواده؟”

“رول حوله به صورت عمودی و شما باید خودتان یک غلتک.”

جهان است که با تکیه بر قدرت بهداشت و درمان کارگران در همه جا و در هر زمینه در حال حاضر. سابق USC ورزشکاران درست مثل شیلینگ هستند که با استفاده از آنها دانشگاهی ورزشکار تجارب به رشد تحت فشار است که با تغییر به مجازی و شیوه های کار در افزایش ایمنی و اقدامات احتیاطی در این بیماری همه گیر.

“دو و میدانی هموار کرده است راه را برای من انجام آنچه من انجام و تحمل استرس در یک, اعتماد به نفس, شیوه آرام” سابق USC زنان, والیبال, بازیکن, دکتر کاتلین ‘کتی’ Metcalf گفت. “در پایان روز آن را یک بازی والیبال, اما در حال حاضر ریسک کمی بالاتر است.”

آیا نمره 15-همه در ست پنجم یا بازی رفت و برگشت بود و در خط سوم در تقسیم ثانیه متکالف که رفت و توسط کتی هلر در طول روز بازی — تا به حال به واکنش نشان می دهند و تلاش برای نمره و یا قرار داده تا به موقع بلوک در برابر حریف به عنوان یک خارج hitter وظیفه برای تروجان ها از 1990-1993.

در حال حاضر به عنوان یک OB/GYN hospitalist او لحظات تحت فشار نگاه بسیار متفاوت است.

دادگاه او در حال حاضر یک اتاق زايمان. جمعیت صداهای به جای یک به زودی به مادر فریاد می زند. به جای یک USC, یونیفرم, Metcalf می پوشد سفید, دکتر, کت و مالش های. یک بار بزرگ, قرمز تعظیم در موی او جای خود را با یک ماسک به او کمک می کند تا ارائه یک نوزاد.

“شما باید به آن تمرکز, شدت, شن, انعطاف پذیری,” او گفت:. “است وجود دارد مقدار زیادی از اتاق را برای خطا در کار من. آن را مانند آن را 15-همه پشت در زمانی که من می خواهم توپ را در خدمت به من و این همان چیزی که در حال حاضر. من که اعتماد به نفس به انجام آنچه که من باید انجام دهید تا مطمئن شوید که من ایمن مامان و مطمئن شوید که من امن کودک است.”

یکی از بزرگترین چالش ها در Metcalf درمانگاه در طول بیماری همه گیر در حال تماشای بیماران تاخیر در آینده برای کمک به دلیل ترس از بودن در یک بیمارستان در طی این زمان. اگر بیمار می نامد و می گوید آنها یک تب در حالی که نشانه ای برای رمان coronavirus همچنین می تواند از بیمار بارداری نیز هست.

آن را در این لحظات Metcalf نه تنها باید سعی کنید برای سهولت بیمار نگرانی در مورد آینده, اما همچنین شروع به تشخیص علائم بنابراین او می تواند آماده برای کمک به اگر و هنگامی که بیمار می کند را در فرد ملاقات.

نیاز به یک صدای دلیلی در طول زمان از جمله عدم قطعیت چیزی است که سابق USC مردان واترپلو بازیکن فعلی و جراح ارتوپدی دکتر دانیل لیم درک می کند فقط به عنوان به خوبی. در حالی که هنوز انجام عملیات اورژانس او را داشتن جدی گفتگو با بیماران در مورد قرار دادن غیر حساس به زمان عمل جراحی.

“آن را به چالش کشیدن به می دانم که دقیقا همان چیزی است که جواب درست و کاملا رک و پوست کنده من فکر نمی کنم کسی قطعی می داند آنچه که در حال حاضر,” او گفت:. “ما می خواهیم خوشبین باشیم اما ما همچنین می خواهم به مراقب و مسئول باشد. شده است که سخت ترین قسمت است. ما می خواهم به دانستن بیشتر در.”

در عین حال این نیاز به انجام به بهترین توانایی های خود را به خاطر از بیماران خود را سلامت نگه می دارد که Lim از حمایت کردن. این صفت او یاد گرفته در حالی که رقابت برای تروجان ها در طول 2005-2007. به جای گرفتن بدن خود را در شکل آج آب در طول یک آب بازی چوگان او به طور مداوم آموزش خود را در آخرین اقدامات احتیاطی سلامت.

“وجود دارد تمایل به اجرای بسیار خوب به انجام کار درست با بیمار خود را تا آنجا که شما می خواهید به انجام کار درست با هم تیمی های خود را و خود را هنگامی که شما انجام در دو و میدانی,” او گفت:. “می آید که با کمی هیجان و شما می توانید کمی از کسانی که پروانه ها درست قبل از شما در آنجا که آن را به معنای زیادی به شما که کسی به شما اعتماد دارد و قرار می دهد که ایمان شما را به انجام درست آنها و این یک افتخار است.”

سابق USC بسکتبال زنان گارد دکتر LeeAnne سرم یک دندانپزشک در شهرستان سانتا کلارا مجبور شد به کلینیک او با توجه به اقامت در خانه سفارشات مقدار از بیماران در آینده برای اورژانس و مراقبت های بیش از حد نرمال است. Sera گفت که او می بیند در مورد 10-20 اورژانس بیماران یک هفته است که او معتقد است که با توجه به مقدار بسیار زیاد از استرس ناشی از این بیماری همه گیر.

“این بیماری همه گیر ایجاد کرده است بسیاری از عدم قطعیت ها و چالش های, و ما آشکار است که در بدن ما,” او گفت:. “ما آشکار است که در دهان ما در چگونه ما گره و خرد کردن و مقابله با این تنش.”

رقابت در USC بسکتبال زنان تیم از 1982-1984 در طول برنامه تاریخی back-to-back قهرمانی ملی اجرا می شود سرم قرار می دهد یک سطح بالا از انتظار به همه چیز او می کند. این درست است به خصوص در حال حاضر به عنوان او در ادامه به یاد بگیرند که چگونه سلامتی جدید احتیاطی را تحت تاثیر قرار دهد عمل او را در حال حرکت رو به جلو و چه مجازی منابع نگاه می خواهم برای دنیای دندانپزشکی.

“راه ما عمل در جریان است متفاوت باشد,” او گفت:. “این رفتن به متفاوت در حالی که از آنجا که ما در حال رفتن به قادر به دیدن این حجم از بیماران. فقط کل راه جهان ما در حال تغییر همه ما در حال انجام کاری متفاوت است.”

از طریق چالش های تطبیق با نقش های جدید و دستورالعمل های بهداشت و درمان مرحله این ورزشکار سابق نمی دهد. آن است که آیا داشتن به سختی تماس برای بهبود یک بیمار و یا یادگیری چگونه به انجام از طریق دنیای مجازی تنها چیزی که آنها می دانند این است که به فشار رو به جلو و ادامه خواهد داد.

“این بیش از یک شغل” Lim گفت. “این یک حرفه. آن را به یک تماس. این یک مسئولیت است. آن لحظه ای که برای به دست گرفتن چون زمان ما برای کمک و ایجاد یک تفاوت. ما در یک موقعیت برای انجام برخی از خوب است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*