Inti Ocon خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

Gravediggers با پوشیدن لباس و ماسک صورت برای جلوگیری از گسترش coronavirus دفن بدن جمعه در Jardínes del Recuerdo گورستان در ماناگوآ نیکاراگوئه.

ماناگوآ نیکاراگوئه — Guillermo Maltez به نام پسرش اواخر یک شب برای خداحافظی. 59 ساله و راننده تاکسی بود که از قطع تنفس در نیکاراگوئه بیمارستان.

“پدر من حس او که قرار بود برای زنده ماندن” سیلویو Maltez گفت: در یک مصاحبه تلفنی از خانه خود را در کشور همسایه کاستاریکا است.

در ساعت 3 صبح در مارس 1, یکی دیگر از پسر یک تماس از بیمارستان است. راننده تاکسی مرده بود. علت رسمی: مشکلات تنفسی. بدن بود که whisked به نزدیکی یک قبرستان به صورت فوری تدفين پسر گفته شد. “به آنها اجازه دهید او دفن از دور” سیلویو Maltez گفت.

از جمله “بیان تدفین” تبدیل شده اند به طور فزاینده ای رایج در این کشور آمریکای مرکزی, بالا بردن سوء ظن است که دولت استبدادی است در تلاش برای پنهان کردن میزان coronavirus فاجعه در درون مرزهای آن.

به عنوان ویروس است که باعث covid-19 سراسر جهان گسترش یافته نیکاراگوئه ایستادند در آمریکای لاتین برای فقدان تقریبا کامل از محدودیت به آن داشته باشد. دولت جمهوری دانیل اورتگا نگه داشته است ادارات و مدارس باز است. مقامات انکار ویروس به طور گسترده ای در این کشور از 6 میلیون یکی از فقیرترین در نیمکره غربی اصرار آنها وجود داشته است تنها 25 نفر و هشت مرگ و میر.

[رئیس جمهور است و از میان رفت; همسر خود را VP می گوید coronavirus یک مشکل نیست. نیکاراگوئه کاهش به مقابله با یک بیماری همه گیر.]

مقامات بهداشتی به مراتب بالاتر تخمین می زند. و سریع تدفین به سختی هنجار برای قربانیان شایع بیماری های تنفسی. اغلب آنها در حال انجام در شب توسط سفید-مناسب پرسنل پزشکی با پلیس و یا از اعضای طرفدار دولت و گروه های شبه نظامی از این نزدیکی هست.

آنها می آیند به عنوان نشانه هایی از شیوع این بیماری در حال افزایش است.

شصت و هفت پزشکان و دیگر کارکنان مراقبت های بهداشتی آلوده شده اند coronavirus با توجه به مستقل نیکاراگوئه واحد پزشکی. این پایگاه های خود را در تعداد علائم و ریه اشعه ایکس به دلیل تست های کمیاب و کنترل شده توسط دولت است.

حدود 90 بیماران مبتلا به بیماری تنفسی شد و تحت درمان جمعه در بیمارستان España در غرب شهر چینندگا که در آن Maltez درگذشت به گفته مقامات بیمارستان صحبت کرد که به واشنگتن پست در خواست نامش فاش نشود به خاطر ترس از اقدامات تلافی جویانه. پزشکان وجود دارد مشکوک هستند covid-19 موارد است. در میان کسانی که بر این باور هستند که آلوده شده اند به تازگی در حال بالا مقامات بیمارستان رادیولوژیست داخلی و پرستاران.

دولت به رسمیت نمی شناسد هر یک از این عفونت به عنوان covid-19. آن را پاسخ به درخواست های متعددی برای نظر.

“بیمارستان ها ضعف نظام بهداشت و سلامت است maxxed را گفت:” Taki مورنو جمهور Pulmonologists’ Association.

آلفردو زونیگا

AP

پزشکی کارگر می پوشد یک ماسک و یک چهره سپر در ورودی SERMESA بیمارستان در ماناگوآ.

از زمان شروع این بیماری همه گیر نیکاراگوئه بوده است رادیکال پرت.

به عنوان کشورهای همسایه تحمیل سخت قرنطينه و منع رفت و آمد را Sandinista دولت را تشویق جشنواره ها, ساحل, گردشگری و حرفه ای رویدادهای ورزشی.

نیکاراگوئه مقامات می گویند که آنها را ساخته اند و آماده سازی برای pandemic, آموزش ده ها هزار نفر از کارگران بهداشت و درمان و اعزام تیم های درب به درب برای ترویج اقدامات لازم برای جلوگیری از سرایت. اما در آوریل سازمان بهداشت پان آمریکا با انتقاد از دولت برای “ناکافی عفونت پیشگیری و کنترل است.”

تحلیلگران می گویند دولت ممکن است کم اهمیت جلوه دادن بیماری همه گیر برای ترس از آسیب بیشتر به در حال حاضر افتادن اقتصاد است.

ارتگا سابق مارکسیستی شورشی که برای اولین بار به قدرت رسید در سال 1979 Sandinista انقلاب و بازگشت به ریاست جمهوری در سال 2007 گفته است این کشور را به “یادگیری برای زندگی با این بیماری همه گیر.” اما دولت کاهش یافته است به می گویند که چگونه بسیاری از افراد آزمایش شده است برای coronavirus. مقامات گفته اند این موارد تایید شده در نیکاراگوئه ها همه به سفر خارجی شده است وجود دارد و هیچ جامعه انتقال است.

سیلویو Maltez فکر می کند در غیر این صورت.

او معتقد است که پدر او آلوده در حالی که رانندگی تاکسی خود را در چینندگا یک شهر از یک و نیم میلیون نفر است. خانواده اش بود و نه مجاز به مشاهده بدن قبل از دفن او گفت:. “آنها تنها اجازه برادر من دیدن از طریق یک پنجره است که آنها می خواهم پیچیده او را در سیاه و سفید پلاستیکی,” او گفت:. Guillermo Maltez است یکی از این کشور هشت به رسمیت شناخته شده coronavirus مرگ و میر.

[به عنوان coronavirus نگرانی پزشکان و پرستاران در صورت سوء استفاده از حملات]

نیکاراگوئه رسمی تعداد محدودتر در کنار کسانی که از همسایگان خود است. کاستاریکا با یکی از قوی ترین سیستم های سلامت در آمریکای لاتین گزارش شده 843 مورد تأیید و 10 مرگ و میر ناشی از covid-19 با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز. هندوراس تا به حال 2,460 موارد و 134 مرگ و میر.

“البته یک undercount” گفت: Álvaro رامیرز های اپیدمیولوژی که منجر نیکاراگوئه پاسخ به وبا بیماری است که از طریق امریکا در 1991-93. “دولت نمی, گزارش واقعی تعداد مرگ و میر و یا کسانی که آلوده می شوند.”

یک Sandinista قانونگذار کارلوس امیلیو لوپز گفت: در یک ویدئو در مارس 6 که نیکاراگوئه آماده شد برای مقابله با covid-19. “این درست نیست که در نیکاراگوئه بيمارستان در حال سقوط کامل غرق و یا اشباع شده,” او گفت:.

در خارج از بیمارستان و هر چند واقعیت متفاوت است: از جان گذشته خانواده ها به دنبال اطلاعات در مورد بستگان خود hearses رانندگی با دور بدن.

پس از آن وجود دارد “بیان تدفین,” مستند در تلفن همراه <url> به اشتراک گذاشته شده بر روی رسانه های اجتماعی و اخبار محلی گزارش.

اواخر ماه گذشته یک زن 57 ساله دولت کارگر بود بی سر و صدا دفن در ماناگوآ پس از مرگ از آنچه که به عنوان طبقه بندی شده cardiogenic shock یک مشکل قلبی است.

دفن شد به طوری سریع است که “آنها قرار داده و او را در تابوت او در لباس بیمارستان گفت:” مرد دختر صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به خاطر ترس از اقدامات تلافی جویانه. “در 5 صبح آنها را دفن او را بدون خانواده در حال حاضر.”

یک گروه از 600 نیکاراگوئه پزشکان و دیگر متخصصان بهداشت امضا نامه در اواخر ماه گذشته با دعوت از دولت برای تحمیل اجتماعی فاصله تعلیق در کلاس های مدارس و ارائه تجهیزات حفاظتی برای سلامت پرسنل. ارتگا و همسرش, معاون رئیس جمهور, روزاریو موریلو اند پاسخ داد. آنها همچنین به نظر می رسد در پس از ماه آوریل است.

در ضمن بیمارستان ها در حال پر شدن مرموز با موارد شدید بیماری تنفسی است.

شریدان گزارش از شهر مکزیک.

ادامه مطلب

نیکاراگوئه را ارتگا است خفه La Prensa یکی از آمریکای لاتین ترین طبقه روزنامه ها

جاسوسان و آزار و تهدید به مرگ: کلیسای کاتولیک می گوید: آن را که هدفمند توسط دولت نیکاراگوئه

عکس ها نشان می دهد ال سالوادور را سرکوب و زندانی اعضای باند

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de