CRPF جوان, جان, خانواده, خودکشی در

Prayagraj: در یک حادثه تکان دهنده در یک مرکز ذخیره Police Force (CRPF) jawan کار به عنوان یک راننده کشته و دو بچه ها و سپس خودکشی توسط خود حلق آویز در اوتار پرادش را Prayagraj منطقه. اما یک گلوله آسیب نیز یافت می شود در گردن او میگویند.

این رویداد روز شنبه در CRPF گروه مرکز در Padila تحت Tharwai ایستگاه پلیس.

ADG Prem Prakash گفت: “Vinod Kumar Yadav (41) یک راننده در 224th گردان از CRPF. او مورد ستایش قرار داد از سیرسا منطقه Meja tehsil در Prayagraj و زندگی در یک چهارم از CRPF گروه مرکز در Padila با خانواده اش.”

“در شنبه Yadav اول به ضرب گلوله همسر خود را Vimla (36) او 14 سال قدیمی پسر Sandeep و 12 سال دختر Simran. او سپس خودکشی توسط خود حلق آویز. درب خانه قفل شده بود از داخل” به ADG اضافه شده است.

ارشد پلیس و CRPF مقامات با عجله به نقطه در اخبار.

“همچنین یاد گرفتیم که Yadav مورد استفاده قرار گرفتن و پاس اعتراض نظرات به یک زن زندگی می کنند در مقابل سه ماهه. این زن که شوهرش ارسال شده است در خارج گزارش شده بود موضوع را به مقامات ارشد و معاون فرمانده مرکز احضار شده بود Yadav روز جمعه در این باره گفت:” ADG.

“در شب جمعه Yadav آغاز نزاع در خانه خود را. هنگامی که همسایه سعی در دخالت او به آنها هشدار داد به دور ماندن.

بدن فرستاده شد برای پس از مرگ و بستگان Yadav مطلع شده است.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*