این ماه مبارک رمضان شده است بسیار متفاوت از بقیه از ما Ramadans.جمعیت است که ما می بینیم در مساجد در هر ماه رمضان وجود ندارد. همه به خاطر یک ویروس مرگبار و نقل و انتقالات به عنوان سریع به عنوان رعد و برق.

ما شده اند در مستند پس از این سه ماه و هیچ کس نمی داند چه مدت آن را گسترش دهد. از غنی به فقیر همه رنج در راه خود را به دلیل COVID-19. مسلمانان مانند همیشه به حال به مبارزه با یکی دیگر از نبرد با تاج و بود که به صورت اتهام گسترش ویروس.

بنابراین ما از Siasat درخواست شما برای جلوگیری از inessential هزینه & فراموش نکنید فروشگاه این عید. نه گام از خانه خود را بی ارزش و صرفه جویی در پول خود را برای آینده است.

به گفته کارشناسان این ویروس خواهد آخرین 2 سال یا بیشتر و تا آن زمان شما را مجبور به صرفه جویی در خود را. هیچ کس نمی داند که این مستند را بلند کردن و زمانی که آن را نشانی از آن را به یک زمان بسیار طولانی برای کسب و کار به اجرا و همه چیز به حالت عادی. ما نیاز به صرفه جویی در پول ما در این بحران تا آنجا که ما می توانیم.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de