اورشلیم: از کار و تقریبا شکست در میان مواج COVID-19 گیر بسیاری از سرخپوستان کار به عنوان مراقبان در اسرائیل باید heaved آه امداد در این مشتاقانه در انتظار اعلام ویژه هوایی هند پرواز خواهد عمل در 25 مه به بازگرداندن اتباع هند رشته در کشور است.

دولت هند راه اندازی شد ‘Vande بهارات ماموریت’ در مارس 7 را میبینم که رشته در کشورهای مختلف با توجه به کروناویروس مربوط به محدودیت.

تحت این مرحله یکی از ماموریت های دولت تخلیه در مجموع 6,527 سرخپوستان از منطقه خلیج فارس و از کشورهایی مانند آمریکا و انگلستان و فیلیپین و بنگلادش و مالزی و مالدیو.

“هوایی هند برنامه ریزی شده پرواز در دهلی نو-تل آویو – دهلی بخش در 25 مه به بازگرداندن اتباع هند رشته در اسرائیل و در حال حاضر برای دیدار با شرایط تعیین شده توسط دولت مانند یک تعهد است که آنها را به صورت اجباری قرنطینه. ما همچنین ارائه اسرائیلی که در حال حاضر در هند و به دنبال بازگشت به اسرائیل به دهلی-تل آویو پرواز” هوا در هند کشور, مدیر, Pankaj Tiwari گفت PTI.

به سفارت هند در تل آویو در یک اطلاعیه در مارس 15, گفت که آن را به دنبال امکان تسهیل بازگشت علاقه مند اتباع هند از اسرائیل که نمی تواند در سفر قبلی با توجه به COVID-19-مربوط به مسافرت های بین المللی محدودیت.

“مسافر را مجبور به تحمل هزینه های سفر و اجباری قرنطینه برای خود و اعضای خانواده (اگر همراه) در قسمت” اعلام این خبر گفت:.

“حدود 140 نفر که تا کنون با آنها تماس برای بازگشت که حدود 90 خود را ارائه جزئیات و تمایل به پرداخت هزینه برای بلیط و قرنطینه” از مقامات سفارت گفت PTI.

با اکثریت قریب به اتفاق ممکن است مسافران به دنبال رفتن به کرالا وزارت امور خارجی است گفت: به دنبال امکان تنظیم یک اتصال پرواز به کوچی از دهلی نو.

Annama Siby که از کرالا ایدوککی منطقه و آمد به اسرائیل در سال 2013 به عنوان یک پرستار اما به تازگی تمیز کردن خانه در تل آویو برای یک زندگی گفت که بسیاری از مردم به دنبال بازگشت هستند کسانی که بدون کار.

“من بدون کار برای تقریبا چهار ماه در حال حاضر. من هیچ پول و هیچ کار. من مجبور به پرداخت اجاره اتاق و اسرائیل است چنین گران قیمت در محل. دولت اسرائیل به ما این اجازه را به کار می کنند اما حتی کسانی که قبلا با ما کار می ترسم چون از coronavirus و ما را مجبور به نشستن بیکار”, Siby گفت.

“من می خواهم برای رفتن به عقب بود و با شوهر و دو پسر 8 و 13. من درخواست سفارت برای ثبت نام من برای پرواز. من به قرض گرفتن پول از دوستان در حال حاضر و حل و فصل آنها را هنگامی که من در هند”, او گفت:.

شوهر او که یک معلم مدرسه در ایدوککی شده است مراقبت از کودکان. او تا به حال شده است بازدید از آنها را یک بار در هر دو سال پیش بود اما در حال حاضر قصد ندارد به بازگشت.

الکس d’souza, یک 65 سال از منگالور در کارناتاکا کار کرده است در نزدیکی بیت شمش به عنوان یک پرستار برای 13 سال است. کارفرمای خود درگذشت در 17 مارس سال جاری و سال او بوده است و بدون کار و پرداخت پس از آن.

“من ثبت نام کرده اند برای پرواز اما نمی دانند که من چقدر باید پرداخت. من امیدوارم که آن چیزی نیست مسخره مثل من شنیده ام مردم تخلیه از ابوظبی تا به حال به پرداخت” او گفت:.

Anusree Sasi که از Ernakulam در کرالا شد برنامه ریزی برای بازگشت و پس از اتمام کار طبق قرارداد در تاریخ 27 مارس به ازدواج و حل و فصل کردن. این COVID-19 مستند است و او سرگردان در اینجا با توجه به کمبود پروازهای بین المللی و با هیچ درآمد در طول ماه و نیم گذشته.

“من کار کرده اند در Ashkelon برای دو سال و نیم به عنوان یک پرستار و انتظار نداشتم که این اتفاق می افتد. من می خواهم برای رفتن به عقب, ازدواج و هیچ برنامه ای برای بازگشت,” او گفت:.

نیز وجود دارد چند, هندی, دانش آموزان و محققان که اعمال می شود برای رفتن به دلایل مختلف.

Akhila Viswan یک همکار فوق دکترا در Bar-Ilan دانشگاه تا به حال کاهش یافته و به یک فرمت و او اطلاع داد Chemistry department مورد برنامه های خود را برای ترک هند پس از اتمام یک سال مدت است. خانواده او شده است انتظار برای او به عقب آمده و به ازدواج است.

“من نمی تمدید ویزای من که کردم بیش از در ماه آوریل به عنوان من مطمئن هستم در مورد رفتن. آن شده است یک تجربه یادگیری خوب در اینجا در اسرائیل در غیر این صورت” او گفت:.

دو نفر از دوستان او نیز ثبت نام عودت با یک تامین امنیت و موقعیت تدریس در هند و دیگر به دنبال پیوستن به همسر خود که در مرحله پیشرفته از بارداری است.

وزارت امور خارجی خواهد بود تصویب فهرست مسافران زیر که هوا در هند خواهد بود رسیدن به آنها را برای رزرو. مسافران را پس از دریافت یک لینک برای پرداخت به عنوان عمل بوده است در طول تخلیه سرخپوستان از مقصد دیگر.

هند تحت مستند از مارس 25 برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus که ادعا کرده 2,872 زندگی و آلوده 90,927 مردم که از یکشنبه. همه برنامه ریزی پروازهای مسافربری تجاری شده اند به حالت تعلیق در طول مستند دوره است.

مرگبار coronavirus که نشات گرفته از چین در شهر ووهان در ماه دسامبر سال گذشته ادعا کرده 311,821 زندگی و آلوده به بیش از 4.6 میلیون نفر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de