چنای: شده است وجود دارد هرگز ازدحام در زندان ها در تامیل نادو و بیش از 6000 زندانی بودند به قید وثیقه به تازگی برای جلوگیری از coronavirus گسترش آوردن پایین در حال حاضر قدرت به کمی بیش از نیمی از ظرفیت, مقامات گفت.

بیش از 6000 زندانی, یک تکه بزرگ از themundertrails و بازداشتگاه زندانی بودند با قرار وثیقه از زندان مختلف گفتند.

به عنوان یک نتیجه در حال حاضر قدرت از زندانیان در 135 plus زندان از جمله نه مرکزی و پنج ویژه زندان برای زنان در دولت است که حدود 13,500 به عنوان برابر ظرفیت مجاز از حدود 23,000, زندان, منابع گفته PTI.

از اوایل ماه مارس مقامات زندان در ارتباط با قوه قضائیه و پلیس شروع به آماده سازی به منظور تسهیل واجد شرایط بازداشتگاه زندانیان andundertrailsavail وثیقه و محکومین به رفتن onleave.

“با توجه به زیرساخت ها و قوانین و مقررات لازم الاجرا شده است وجود دارد هرگز بیش از حد در زندانها در تامیل نادو” یک officialsaid.

مدت از ترک از کسانی بودند که اجازه خروج از زندان قبل از coronavirus موارد ظاهر در تامیل نادو شد به صورت دوره ای extendedand که از هم اکنون خود را ترک موثر است تا ژوئن 1, منابع اضافه شده است.

کسانی که پس از انقضای خود را leavewere داده furtherextension و به عنوان و هنگامی که زندانیان کاربردی برای ترک خود دادخواست بودند در حال پردازش در اسرع وقت طبق قوانین theysaid.

برای جلوگیری از این جمعیت بازدید کننده مرکزی زندانها نیز ارائه شده با گوشی های هوشمند و زندانیان تماس های ویدئویی را به اعضای خانواده خود را.

در تامیل نادو وجود دارد نیز نه منطقه زندان های 85 به همراه زیر زندان برای مردان و هشت برای زنان andseparate ویژه sub – زندان برای هر دو جنس علاوه بر borstal مدارس و فضای باز زندان است.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de