حیدرآباد: Cyberabad پلیس در روز یکشنبه صادر مشاوره برای عموم مردم به اطلاع آنها چگونه سایبر کلاهبرداران با استفاده از این مستند که مجبور است مردم را به باقی می ماند در داخل خانه.

یک sstudy در روند cyber crime نشان می دهد مجرمان سایبری در حال استفاده از این وضعیت به عنوان تعداد زیادی از مردم با استفاده از خدمات بانکداری آنلاین به روز می شود با بانکی خود را به روز رسانی.

“Cybercrime اتحاد رسید و در میان بی سابقه coronavirus مستند. تهدیدات سایبری به طور مداوم در حال تحول به منظور استفاده از آنلاین رفتار و روند. این COVID-19 شیوع این قاعده مستثنی نیست. Cybercriminals به حمله به شبکه های کامپیوتری و سیستم های از افراد کسب و کار و حتی سازمان های جهانی در زمانی که دفاع سایبری ممکن است کاهش مییابد و با توجه به تغییر تمرکز به سلامت از بحران.”

کمیسر پلیس Cyberabad VC Sajjanar

کلاهبرداری آنلاین از طریق نرم افزارهای مخرب

Cybercriminals به استفاده از گسترده جهانی ارتباطات در coronavirus به ماسک فعالیت های خود را. نرم افزارهای جاسوسی و تروجان ها یافت شده اند تعبیه شده در تعاملی کرونا ویروس نقشه ها و وب سایت ها. ایمیل های اسپم نیز فریب کاربران را به کلیک کردن بر روی لینک کلیک کنید که دانلود نرم افزارهای مخرب به کامپیوتر خود و یا دستگاه های تلفن همراه.

دامنه های مخرب

وجود دارد تعداد قابل توجهی از دامنه های ثبت شده در اینترنت که حاوی شرایط و ضوابط: “کوروناویروس”, “کرونا ویروس”, “covid19” و “covid-19”. در حالی که برخی وب سایت های مشروع cybercriminals به ایجاد هزاران نفر از سایت های جدید هر روز به انجام دادن کمپین فیشینگ و یا به گسترش نرم افزارهای مخرب.

Ransomware

بیمارستان و مراکز درمانی و نهادهای عمومی هستند که هدفمند توسط cybercriminals به صورت ransomware – از آنجایی که آنها در حال غرق با بحران بهداشت و درمان و نمی تواند به بیرون از سیستم های خود را به مجرمان به اعتقاد آنها به احتمال زیاد به پرداخت باج. این ransomware می تواند وارد سیستم خود را از طریق ایمیل حاوی لینک های آلوده و یا فایل پیوست در معرض خطر کارمند, اعتبار, و یا با بهره برداری از یک آسیب پذیری در سیستم.

ساعت مراقبت صندوق تقلب:

بسیاری از مردم در حال ساخت کمک های مالی به نخست وزیر شهروند کمک و امداد در شرایط اضطراری و یا PM مراقبت صندوق. صندوق مهر (واحد پرداخت رابط) ID pmcares@sbi. بسیاری از کلاهبرداران مشابه ساخته شده آپی شناسه مانند pmcares@pnb, pmcares@hdfcbank, pmcare@yesbank, pmcare@ybl, pmcares@icici و به همین ترتیب برای فریب دادن مردم.

مراقب باشید از جنایتکاران تظاهر به کسی که
اگر شما در حال تماس با یک فرد یا سازمان است که به نظر می رسد سازمان بهداشت جهانی (WHO) بررسی صحت خود را قبل از پاسخ. سازمان بهداشت جهانی هرگز از آنها بخواهید برای خود نام کاربری و یا رمز عبور برای دسترسی به اطلاعات ایمنی.

وام توقف تقلب

کلاهبرداران تماس بگیرید تا ساده لوح وام گیرندگان و مطرح به عنوان نمایندگان بانک. به اطلاع آنها اهداف خود را که وام دهندگان در حال دادن یک مهلت قانونی برای وام و وام گیرنده نمی خواهد نیاز به پرداخت دو و تربیه به عنوان در هر بانک مرکزی هند احكام است. در این روند آنها می توانید وام به اشتراک گذاری اطلاعات بانکی خود. هنگامی که آنها متقاعد کردن وام کلاهبرداران از آنها بخواهید برای به اشتراک گذاشتن OTP (یک بار رمز عبور) ارائه شده توسط آنها این تصور که OTP است کد تایید برای availing توقف زمانی که در واقع آن است که برای یک معامله بانکی است که وام گیرندگان ممکن است انجام شود. هنگامی که وام گیرنده سهام OTP او دست می دهد پول است.

بهره برداری از حرص و آز

بسیاری از موارد مانند ماسک و عفونی در تامین کوتاه مدت هستند به دلیل مستند. Cybercriminals ساخته شده جعلی در وب سایت های تجارت الکترونیکی فروش چنین پس از آیتم هایی که در تامین کوتاه مدت هستند. این وب سایت ممکن است مانند نگاه اصلی تجارت الکترونیکی بازار که در آن شما را انتخاب کنید موارد مقادیر ارائه آدرس تحویل و پرداخت را از طریق ابزار های مختلف. این موارد هرگز تحویل داده و سایت تعطیل است پس از یک در حالی که.

لینک های جعلی و وب سایت

پس از آن وجود دارد که ایمیل ها و پیام های تلفن همراه گفت: دولت با آزاد کردن منابع مالی برای کمک به شهروندان است. این پیام می پرسد قربانی به کلیک بر روی یک لینک که او را طول می کشد به یک دولت جعلی وب سایت. این سایت می پرسد: قربانی را وارد کنید حساس به جزئیات حساب بانکی به سود صندوق. بدون تحقق قربانی دهد و به دور خود اطلاعات محرمانه کمک خواهد کرد که هکرها و ستد از طرف دارنده حساب.

رایگان Netflix کلاهبرداری

کلاهبرداران ادعا به ارائه خدمات رایگان مانند Netflix اشتراک برای کل مستند دوره است. به عنوان به زودی به عنوان فرد کلیک بر روی لینک یا پیوست های مخرب نصب شده بر روی کامپیوتر یا تلفن همراه.

جعلی اخبار و یا شایعات

جعلی اخبار و یا شایعات هستند که به سرعت در حال گسترش در سراسر کشور است. به تازگی اطلاعات گمراه کننده در رسانه های اجتماعی که در آن اعلام شد که “مرغ یک حامل Coronavirus’.

Cyberabad پلیس مشاوره

Cyberthreats به طور مداوم در حال تحول به منظور استفاده از آنلاین رفتار و روند. این COVID-19 شیوع این قاعده مستثنی نیست. مجرمان اینترنتی با استفاده از راه های جدید برای کلاهبرداری از موبایل تلفن و کامپیوتر کاربران با استفاده از covid-19 به عنوان یک پوشش. Cyberabad پلیس به دنبال دستورالعمل ها و راهنمایی پیشگیری:

 • بسیاری از covid-19-مربوط به تقلب هستند به راحتی اجرا با استفاده از عدم آگاهی از قربانی.
 • با تعداد فزاینده ای از کشورها تشویق شهروندان به اقامت, یادگیری و یا کار از خانه در حال حاضر لحظه ای به تمرکز بر روی امنیت این که آیا آن را برای خودتان و یا محل کار خود را.
 • اطمینان حاصل شود شما باید آخرین نرم افزار ضد ویروس نصب شده بر روی کامپیوتر شما و دستگاه های تلفن همراه;
 • دانلود برنامه های کاربردی تلفن همراه و یا هر نرم افزار دیگر از اعتماد سیستم عامل تنها.
 • تا تمام فایل های مهم خود را و ذخیره آنها را به طور مستقل از سیستم شما (به عنوان مثال در آزمایشی بر روی یک درایو خارجی)
 • همیشه بررسی کنید شما در یک شرکت تبلیغاتی قبل از ورود به جزئیات ورود و یا اطلاعات حساس است.
 • بررسی نرم افزار و سیستم های
 • انجام منظم سلامت اسکن بر روی کامپیوتر خود و یا دستگاه های تلفن همراه. مراقب باشند.
 • امن ایمیل دروازه برای خنثی کردن تهدیدات از طریق دادن;
 • تقویت شبکه خانگی خود را;
 • سیستم امن دولت آسیب پذیری که حمله می تواند سوء استفاده از;
 • غیر فعال کردن شخص ثالث و یا منسوخ شده قطعات است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان نقاط ورود.
 • صحبت و بحث با خانواده خود از جمله کودکان در مورد چگونه برای ایمن ماندن آنلاین
 • به طور منظم بررسی و به روز رسانی تنظیمات حریم خصوصی خود را در حساب های رسانه های اجتماعی
 • به روز رسانی رمزهای عبور شما و اطمینان حاصل شود آنها قوی (ترکیبی از حروف بزرگ, کوچک, اعداد و کاراکترهای خاص);
 • با کلیک بر روی suspiciouslinks و یا باز کردن فایل پیوست در ایمیل های که شما انتظار نیست برای دریافت و یا آمده از یک فرستنده ناشناس.
 • بسیاری از کلاهبرداران در حال ساخت آپی شناسه که شبیه به ساعت مراقبت صندوق.
 • یک فرد هرگز نباید به اشتراک گذاشتن هر گونه اطلاعات با هر کسی.
 • نیز وجود دارد دیگر جعلی اهدای پیام های ارسال شده برای کمک به فقرا در طول covid-19 بیماری همه گیر. نمی اهدا به هر اجتماعی یا سازمان دینی مگر اینکه شما مطمئن شوید که در آن پول است.
 • کلاهبرداران را هک Facebook حساب افراد است. با استفاده از Facebook messenger جنایتکاران رسیده به مردم در لیست دوستان و پرسید: برای کمک پولی. جلوگیری از ارسال پول به کسی مگر اینکه شما را تایید کرده اند این همان فرد به دنبال کمک.
 • هرگز به اشتراک گذاری رمز عبور خود را و یا هر گونه دیگر جزئیات محرمانه بر روی گوشی
 • هرگز کلیک کنید و یا لینک دانلود فایل پیوست و یا تصاویر است که با جلو, حتی اگر آنها از منابع شناخته شده.
 • سایبر کلاهبرداران ثبت شد در سه ماه گذشته با کلمات کلیدی از جمله تاج covid, واکسن, ویروس, و غیره. این حوزه بیشتر استفاده می شود توسط مجرمان برای حملات فیشینگ
 • مراقب باشید از حمله سایبری در حال ساخت فیشینگ تلفنی و یا ارسال ایمیل های فیشینگ یا SMSes به مشتریان بانک تظاهر به مقامات بانک مرکزی و درخواست از آنها برای اطلاعات حساس مانند شماره حساب خود را اعتباری و یا کارت بدهی شماره CVV OTP ،
 • اطلاعات غلط در برنامه چیست “گروه گروه Admin’ برگزار خواهد شد و شخصا در قبال محتوای چنین در خود گروه و مجازات خواهد شد تحت قوانین مربوطه.
 • تغییر کلمه عبور غالبا هشدار کارکنان از احتمال ایمیل های فیشینگ دو فاکتور تأیید هویت و ضد ویروس یا ضد بدافزار و نرم افزار secure Vpn ها همه راه هایی است که شرکت ها و افراد باید با استفاده از برای دفع تهدیدات بالقوه.

mohammedhussain.reporter@gmail.com


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de