دولت فدرال در حال گذراندن نزدیک به یک تریلیون دلار در کمک مالی به شرکت های.

حتی که اجتناب عظیم اقتصادی درد: یک کار اخیر نیز گزارش داد که اشتغال ضرر و زیان از 20.5 میلیون دلار در ماه آوریل به تنهایی و بیکاری در 14.7 درصد به مراتب بدتر از دوران رکود بزرگ سال 2008 است.

در میان شرکت هایی که کردم پول بودند لیکرز (تقریبا 5 میلیون دلار است که آنها بعد از بازگشت) و دالاس از داد و ستد عمومی شرکت هتل که کردم $126 میلیون (هر چند این شرکت توافق کردند که به آن بازگشت). صنعت هواپیمایی دریافت کرده است $61 میلیارد دلار کمک مالی از کنگره است. کسب و کار کالیفرنیا که تا کنون دریافت $67 میلیارد دلار در فدرال چک حفاظت برنامه بودجه با هدف کمک به کسب و کارهای کوچک. هستند شرکت هایی که ما می خواهید برای دریافت پول آنهایی که گرفتن آن ؟

آنچه که اهداف یک نجات?

اولین آنها کمک صاحبان شرکت است که می تواند خانواده های کوچک نیاز به درآمد. شواهد تا کنون است که پول نمی تواند به مناطق آسیب رساندن اثرات اقتصادی همه گیر های اندازه گیری کاهش ساعت کار کرده و یا کسب و کار خاموش شدن ناگهانی.

آنها اجازه می دهد کسب و کار برای کارگران خود را پرداخت.

سوم آنها را کاهش می دهد کسب و کار, شکست, بنابراین اجتناب از تشدید اقتصادی.

چهارم آنها تحریک اقتصاد.

پنجم آنها ممکن است اجازه می دهد شرکت هایی که کسب و کار کوچک در حال حاضر به پرداخت صورتحساب به طوری که هنگامی که اقتصاد زنده آنها می توانید شروع به سرعت. این هدف حیاتی برای بازیابی از ما اقتصادی که من در زیر مورد بحث.

یک سوال این است که آیا شرکت هایی که دریافت کمک مالی برای زنده ماندن طولانی تر و یا افزایش بعد از اشتغال بیش از شرکت انجام دهد که انجام نشده. مرتبط با سوال این است که آیا شرکت های گرفتن کمک مالی هستند که به احتمال زیاد ایجاد شغل.

افسوس وجود ندارد شواهد زیادی در مورد اینکه آیا کمک مالی مانند چک حفاظت از برنامه حفظ و یا محافظت از شغل. ما باید برخی از شواهد از طرف دیگر در مورد اینکه آیا یارانه به شرکت های تولید شغل است.

یک مطالعه و بررسی ایجاد شغل اثرات ایالتی و محلی غیر از مشوق های مالیاتی برای سرمایه گذاری افزایش می یابد که یک دولت توانایی برای کمک به شرکت های خصوصی کاهش اشتغال در مناطق روستایی شهرستانهای اما در غیر این صورت تاثیر نمی گذارد اشتغال و یا رشد.

مقایسه موسسات گرفتن مشوق به گروه کنترل در می یابد که انگیزه ایجاد چند شغل جدید است. در تحقیقات من به دنبال بقای کارخانه های جدید در طول سال پیدا کنم که کارخانه تاسیس شده در کشورهای بزرگ ارائه مشوق های مالیاتی زنده ماندن نیست دیگر از کارخانه های تاسیس شده در کشورهای دیگر.

هر چند یارانه نمی, به طور کلی, کمک به اشتغال در دراز مدت برخی از یارانه ها موثر تر از دیگران هستند. مقایسه موسسات گرفتن مشوق به گروه کنترل در می یابد که مشوق اعطا شده به موسسات کوچکتر ایجاد مشاغل بیشتر از مشوق های اعطا شده به موسسات بزرگ که در آن انگیزه های کاهش اشتغال است. و در عین حال یکی دیگر از مطالعه در می یابد که مشوق تولید اقتصادی و اشتغال بازده زمانی که کانال به سمت موسسات کوچک تر.

بعلاوه در برخی از صنایع نیاز به پول برای حفظ امکانات آشکار است—فکر می کنم از نیروگاه های هسته ای و یا پالایشگاه های نفت است که ممکن است منفجر کردن اگر نه نگهداری می شود. اما می کند که بسیار به درخواست شرکت های هواپیمایی. خلبانان شرکت هواپیمایی در حال رفتن به سرعت تغییر میکنند ، هواپیماها مجبور به پرواز حفظ شود; می توان آنها را در صحرا. و نه سینما یا رستوران زیادی نیاز تعمیر و نگهداری. کمی نیاز به چنین کسب و کار پول می دانم که برای حفظ امکانات خود را.

یک مشکل این است که شرکت هایی که بیشترین بهره را از یونان همیشه آنهایی که آنها را دریافت کنید. برای دریافت یک کمک مالی یک شرکت باید برای آن اعمال می شود و شرکت های مختلف دارای توانایی های مختلف در انجام این کار است. قابل توجه است که از داد و ستد عمومی شرکت هایی که موفق به دریافت بزرگترین PPP کمک مالی سه به رهبری توسط مدیران مالی به جای عملیاتی تخصص. هستند کسانی که کسب و کار است که تولید خواهد شد شغل ؟

ارتباطات سیاسی نیز مهم است. یک مطالعه که در نگاه لابی هزینه های سیاسی و اتصالات از بانک ها که حمایت دولت تحت 2008 Troubled Asset Relief Program می یابد که از لحاظ سیاسی-درگیر شرکت با احتمال بیشتری برای دریافت TARP وجوه دریافت مقدار بیشتری از TARP پشتیبانی و حمایت زودتر از شرکت هایی که به لحاظ سیاسی درگیر است.

همان نگه می دارد و برای شرکت های غیر مالی: مبلغ صرف لابی همراه بود با احتمال بیشتری از دریافت محرک بودجه در طول رکود اقتصادی ،

یک مطالعه از دولت کمک مالی از 35 کشور در طول 1997-2002 می یابد که از لحاظ سیاسی شرکت متصل هستند بیشتر احتمال دارد به bailed نسبت به مشابه اما غیر متصل شرکت. بیشتر در میان یو بی اس در بازار-از شرکت کسانی که از لحاظ سیاسی متصل نشان می دهد بدتر از عملکرد مالی در زمان و پس از نجات.

پس زمان کمک مالی می تواند مهم و حیاتی در حال حاضر. اما انتظار نداریم که آنها را برای کمک زیادی به بهبود اقتصادی می آید.

Amihai گلیزر است یک استاد اقتصاد در دانشگاه کالیفرنیا در ارواین.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de