ماریا پاپ نشان داد تا در 7 صبح شنبه به ورودی اونیل پارک منطقه ای در Trabuco دره مشتاق برای دریافت یک سایت کمپینگ در دسترس ساخته شده پس از دو ماه coronavirus shutdown از اردو زدن, پیاده روی و ماهیگیری در بیابان و منطقه ای پارک های در اورنج کانتی.

OC پارک افتتاح کاهش تعداد سایت های کمپینگ و پارکینگ (برای کاربران) در Ronald W. Caspers بیابان پارک در سان جوان کاپیسترانو و در اونیل آغاز روز شنبه, مارس 16 همراه با دسترسی به پارکینگ و دستشویی در منطقه ای دیگر و بیابان پارک. ماهیگیران تفننی قادر به بازگشت به ارواین دریاچه در Silverado برای ماهیگیری به طور منظم در طول ساعت های آخر هفته.

پاپ ولوو wagon idled چهارم در خط برای چه OC پارک سایت اعلام کرده بود پیش از آن در هفته اول بیا اول خدمت فرصت برای اجاره یک کمپینگ نقطه با فاصله دور از هم به اجازه می دهد برای کافی اجتماعی فاصله. پاپ می خواستم برای فرار از محدوده townhome او در لاگونا وودز.

 • اوان Winn, 7, یک نوسان توسط خانواده و دوستان در اونیل پارک منطقه ای در Trabuco دره عمیق و باریک که در آن دو خانواده بودند کمپینگ در چهار شنبه, مارس 16 سال 2020 است. پارک فقط بازگشایی پس از coronavirus shutdown. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • ماریا پاپ تلاش برای راه اندازی یک چادر در اونیل منطقه ای پارک اردوگاه در Trabuco دره عمیق و باریک در روز شنبه, مارس 16 سال 2020 اما در می یابد وجود دارد بخش های از دست رفته. پارک فقط بازگشایی پس از بسته شدن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • براندون بنسون برخوردار بودن خارج با پسرش الیور 3 در اونیل پارک منطقه ای پس از پارک coronavirus بازگشایی در روز شنبه, مارس 16 سال 2020 در Trabuco دره عمیق و باریک. الیور به یک اختلال ژنتیکی نادر و نگه داشتن او را سرگرم یک چالش بوده است بنسون گفت. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • براندون بنسون و همسرش Krissy, چپ,, لذت بردن از خارج با خود پسر الیور 3 در اونیل پارک منطقه ای پس از coronavirus بازگشایی در روز شنبه, مارس 16 سال 2020 در Trabuco دره عمیق و باریک. الیور به یک اختلال ژنتیکی نادر و نگه داشتن او را سرگرم یک چالش بوده است بنسون گفت. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • براندون بنسون برخوردار بودن خارج با پسرش الیور 3 در اونیل پارک منطقه ای پس از آن coronavirus بازگشایی در روز شنبه, مارس 16 سال 2020 در Trabuco دره عمیق و باریک. الیور به یک اختلال ژنتیکی نادر و نگه داشتن او را سرگرم یک چالش بوده است بنسون گفت. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • ماریا پاپ آماده است برای او 10 روز اقامت در اونیل منطقه ای پارک اردوگاه در Trabuco دره عمیق و باریک در روز شنبه, مارس 16 سال 2020 است. پارک فقط بازگشایی پس از بسته شدن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • ماریا پاپ چک Facebook پس از راه اندازی خود را در اردوگاه اونیل پارک منطقه ای در Trabuco دره عمیق و باریک در روز شنبه, مارس 16 سال 2020 است. پارک فقط بازگشایی محدود سایت های کمپینگ و پس از بسته شدن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • اونیل منطقه ای پارک اردوگاه در Trabuco کنین فقط پس از بازگشایی بسته برای چند هفته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. آن را محدود کرده است فضاهای بنابراین مردم می توانند در حفظ و اجتماعی خود فاصله و سرعت پر شده در چهار شنبه, مارس 16 سال 2020 است. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • ماریا پاپ تلاش برای راه اندازی یک چادر در اونیل منطقه ای پارک اردوگاه در Trabuco دره عمیق و باریک در روز شنبه, مارس 16 سال 2020 است. پارک فقط بازگشایی پس از بسته شدن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

اما هنگامی که او تا به پارک رنجر کیوسک او آموخته است که همه سایت ها در اونیل گرفته شد. با توجه به مقید کردن تقاضا شهرستان تصمیم گرفته بود به تلفن رزرو برای کاهش ازدحام که آن روز صبح. پاپ خواسته رنجر لطفا بررسی کنید و مطمئن شوید که هیچ چیز باقی مانده است.

او زخم snagging یکی از آخرین از 37 لکه را از اونیل طبیعی 92. در Caspers پارک وجود دارد 32 سایت کمتر از نصف معمول 75. آن هم در ظرفیت.

پاپ تا به حال دیده می شود او فرزندان و نوه ها برای هفته او رزرو 10 شب به طوری که آنها می توانند سفر و لذت بردن از یک استراحت از حبس خود را در حیاط خانه های کمتر.

“این بود که آخرین نقطه. تکاور بود واقعا scrounging,” پاپ, 58 گفت: او به عنوان گسترش چادر او بر روی زمین در زیر سایه ای از کالیفرنیا اسکراب بلوط که در آن او در حال حاضر کشیده نه هنوز مورد استفاده امام جواد فرزندان او داد و او را برای کریسمس.

“من فقط آماده در خارج از خانه.”

در $20 یک شب او اردوگاه بود یک معامله گفت: پاپ که بازنشسته شد به عنوان مدیر امکانات عملیات و تعمیر و نگهداری در جان وین فرودگاه 18 ماه پیش. او احساس امن از این ویروس در خارج از منزل حتی اگر او برنامه ریزی شده به پوشیدن ماسک زمانی که مهمان وارد شده اند. دیگر اعضای کمپ و بعد که کاربران به اندازه کافی دور اما قابل مشاهده است.

“حتی اگر من صحبت کردن به آنها را احساس می کنم مثل من با مردم است. … آن را واقعا به خوبی در خارج از منزل — درختان سبز و پرندگان هوا تازه است.”

عمیق تر به اونیل پارک الیور بنسون 3 پا در میان صخره ها در یک نهر خود کفش و جوراب خیس خود را به عنوان پدر به او کمک کرد تا درست بمانند در آب است که گاهی اوقات رسیده به لبه کوتاه خود را. او یک کودک نیازهای ویژه با یک اختلال ژنتیکی نادر شناخته شده به عنوان CTNNB1 و این شد که درمان فیزیکی برای الیور که فلج مغزی و تأخیر رشد.

قادر به حضور خود سوار بر اسب جلسات در شیا مرکز درمانی در سان جوان کاپیسترانو به طور موقت بسته و از COVID-19 احتیاط الیور اصلی ورزش این روزها در حال پیاده روی در امتداد کمربند سبز با مادر و پدر خود را, Brandon, تالار گفتگوی جوانان ایرانی, بنسون در نزدیکی محل سکونت خود را در دریاچه جنگل. خود درمانی, گفتار درمانی, و پیش دبستانی کلاس های آنلاین در حال حاضر.

“این اولین بار است که در هفته ما شده است در اینجا به دلیل مستند” براندون بنسون گفت: از روز خود را مراجعه به اونیل با الیور مادر بزرگ شنی Tolzda. هر سه بزرگسالان در حال کار از خانه در حال حاضر و لذت مایل پیاده روی طولانی آنها در امتداد نهر.

“هر روز” خارج. خارج’,” گفت: Krissy بنسون هفتم معلم کلاس کشش بازوی او را به تقلید از راه الیور نقاط به سمت درب در خانه. “ما شده است cooped. پس از آن بزرگ به خارج.”

اوان Winn, 7, نمی تواند توافق کرده اند بیشتر است.

درست بعد از ماشین خود را کشیده تا اوان پیچ و مهره ای برای یک نوسان متصل به یک درخت اندام برآمده نقطه ای خانواده خود را به اشتراک گذاری با دوستان نزدیک. اوان, خواهر, ژوئن 3, پدر و مادر خود اندی و اشلی Winn و حیوان خانگی خود را Goldendoodle مورفی سوار تا از سان Diego شهرستان به دیدار خانواده سه که در رانچو سانتا مارگاریتا و رزرو سایت.

در حالی که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می شود محدود به تماس نزدیک با افراد خارج از خانواده در داخل خانه و خارج از منزل — دو خانواده هر کدام با خود چادر احساس امنیت در اطراف هر یک از دیگر.

“ما سالانه یک سفر کمپینگ” اشلی وین گفت: از دو خانواده. “ما ترسیده بودند ما نمی خواهید به قادر به انجام آن در این سال است. اما پس از آن وجود دارد این است. این عالی است.”

اگر شما بروید

به کتاب یک اردوگاه مهمانان باید تماس بگیرید پارک دفاتر: 949-923-2210 برای Caspers; 949-923-2260 برای اونیل. این سایت در هر دو پارک شامل اسب سواری و کمپینگ. اطلاعات بیشتر در دسترس است ocparks.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de