Alisson مثل پیرلو او را واقعا راحت بر روی توپ: جک

لیورپول [انگلستان]: لیورپول مربی دروازه بان جک رابینسون مورد ستایش قرار داد نگهبان Alisson بکر و گفت: مسابقات مهارت های سابق هافبک ایتالیایی Andrea Pirlo در جلسات آموزشی.

برزیل پیوست و این باشگاه در تابستان 2018 و چپ تاثیر بسیار زیادی در سمت. در طول سال او مورد اعتماد ترین مرد برای باشگاه لیگ برتر در آخرین خط دفاع.

“باور نکردنی! او مانند پیرلو و یا کسی که می خواهم. او واقعا راحت بر روی توپ و می خواهد به آن را دریافت تحت فشار است. مانند شما در بازی ببینید که عصب قدرت که آرامش او قادر به بازی هنگامی که هرج و مرج همه در اطراف او” رابینسون گفت: لیورپول, وب سایت رسمی.

“اگر یک تیم فشار بالا تا زمین وجود دارد بدیهی است که فضایی در پشت سر آنها. شما ببینید با Alisson و اجرا می شود که Mo [صلاح], Sadio [یال] یا بابی [Firmino] و یا یکی از هافبک ممکن است ما نگاه به بازی فراتر از این تیم به عنوان به خوبی. این بهره برداری که در آن فضا است,” او اضافه شده است.
Alisson است که اغلب به شروع حمله برای لیورپول اصلی خود را به برش های کوتاه کسانی که از داخلی و قاره رقبا.

“طبیعت چگونه تیم ما نقش ما سریع حمله تیم. ما نگاه به شکستن سرعت به طوری که دروازه بان ها همیشه به دنبال حفظ سرعت و شتاب از بازی رفتن” رابینسون گفت.

“بسیاری از کارهایی که ما به عنوان یک تیم است در مورد اینکه در سمت راست و به تمرکز بر روی آن است. راه برای انجام آن است به وضوح صحبت کردن با مدافعان خود را پس از برقراری ارتباط به آنها را نگه می دارد شما متمرکز در بازی,” او اضافه شده است.

منبع: ANI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*