سه آتش نشان مصدوم در مرکز شهر لس آنجلس درگیری شنبه شب که نه نفر دیگر مجروح شده اند منتشر شده از لس آنجلس + USC مرکز پزشکی با توجه به لس آنجلس آتش نشانی.

دو نفر از آتش نشانان همچنان در وضعیت بحرانی و 12 آتش نشان تحت درمان قرار گرفت و منتشر شد شنبه شب برای یک آسیب دیدگی جزئی با توجه به یک روز صبح به روز رسانی. در مجموع از هشت نفر باقی مانده در بهبود در بیمارستان.

این بوید آتش به نظر می رسد شکسته در مجاورت SmokeTokes که LAFD سروان. اریک اسکات به عنوان یک ساز از “بوتان عسل نفت است.” بوتان و یک گاز بی بو است که به راحتی مشتعل و آن را مورد استفاده در فرایند استخراج بالا القا شیمیایی THC از شاهدانه به ایجاد یک بسیار قوی تمرکز, همچنین شناخته شده به عنوان هش نفت است. روغن مورد استفاده در vape قلم خوراکی واکس و محصولات دیگر.

شعله های آتش گزارش شده در 6:26 بعد از ظهر شنبه در 327 شرق بوید سنت پس از آن آمد یک انفجار که پس از آن منجر به آتش سوزی در چند سازه در منطقه شناخته شده به عنوان L. A. اسباب بازی منطقه.

آتش سوزی محققان کوچک بوتان کپسول گاز در خیابان و در داخل ساختمان گفت: لس آنجلس آتش رئیس رالف Terrazas. اما مقامات می تواند هنوز رتبهدهی نشده است می گویند که آیا بوتان است که چه چیزی باعث انفجار.

محققان برنامه ریزی شده را به چند روز آینده به منظور بررسی انفجار سایت Terrazas گفت. بیشتر در عمق حادثه گزارش را دنبال کنید.

بیشتر به آمده

نویسنده کارکنان یونس والدز و آسوشیتد پرس کمک به این داستان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de