Kirill Kukhmar TASS

یک نمایش هوایی از یک چمن آتش در این زمینه در Bolotnoye منطقه نووسیبیرسک منطقه جنوب سیبری. نووسیبیرسک منطقه در حال تجربه صدها نفر از آتش سوزی در نظر گرفته شده که ناشی از سوزاندن, پیر, چمن, در مارس 23 سال 2020 است.

مسکو — بهار حریق در سیبری روسیه مقامات هشدار برای یک برنامه به طور بالقوه ویرانگر فصل تابستان از blazes پس از غیر منتظره ای گرم و خشک و زمستان در یکی از جهان تغییر آب و هوا نقاط داغ.

برخی از مارس آتش سوزی در شرق روسیه در حال حاضر به مراتب بیشتر infernos ها در این زمان در سال گذشته است که در نهایت غرش از طریق 7 میلیون هکتار در مجموع بیش از اندازه مریلند — و فرستاده دود دست خوش پیشامد میشه تا آنجا که ایالات متحده و کانادا است.

سیبری نیز در میان مناطق مختلف جهان نشان میدهد بیشترین متوسط خوشه نسبت به تغییر آب و هوا. در این سال متوسط درجه حرارت از ماه ژانویه در حال اجرا حداقل 5.4 درجه (3 سانتیگراد) بالاتر از میانگین دراز مدت با توجه به گزارش منتشر شده روز سه شنبه توسط سازمان ملی اقیانوسی و جوی اداره.

در دیدار با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه ماه گذشته وزیر منابع طبیعی روسیه دیمیتری Kobylkin گفت: “در این سال در تابستان [در روسیه] ممکن است یکی از غیر طبیعی داغترین در تاریخ, و یا اگر نه بیشتر غیر طبیعی” ،

[رادیکال شدن کره زمین در سیبری است به معنای واقعی کلمه ذوب زمین]

گرم شدن روند در سیبری در حال ذوب شدن پرمافراست است که انتشار مقادیر زیادی از سیاره گرم شدن گازهای گلخانه ای. عظیم blazes در تابستان نیز به طور بالقوه در سرعت بخشیدن به گرم شدن کره زمین.

روسیه موقعیت های اضطراری وزیر یوگنی Zinichev توصیف های اخیر وضعیت آتش سوزی در سیبری به عنوان “مهم است.”

در Krasnoyarsk حدود 2500 مایلی شرق مسکو اخیر آتش سوزی شد 10 برابر بزرگتر از این زمان در سال گذشته, او گفت:. دورتر به سمت شرق در Transbaikal خاک آتش سوزی شد سه برابر بزرگتر است.

آتش سوزی هستند و سالانه در بهار و تابستان اتفاق در روسیه — نزدیک به نیمی از کشور پهناور تحت پوشش در جنگل. اما در سال گذشته سوزاندن مناطق بزرگ شد آنقدر بزرگ است که هواپیماهای نظامی اعزام شدند به نبرد شعله در ماه اوت است.

Coronavirus عوارض

این coronavirus نیز آلوده کرده است که بیش از 260,000 مردم در روسیه و ویران اقتصاد بیشتر می تواند پیچیده این کشور پاسخ.

“ما انتظار داریم که وجود دارد می تواند فاجعه بار آتش سوزی در سیبری گفت:” صلح سبز را آلکسی Yaroshenko گفت که این آتش سوزی اوج نیست و انتظار می رود تا ماه ژوئیه یا اوت. “این می تواند به خصوص بد است. ما انتظار داریم که در این سال خواهد شد یک سال پس از ما خواهد شد بسیاری.”

سرگئی Anoprienko رئیس فدرال جنگل گفت: در طول یک آنلاین کنفرانس خبری جمعه که توسط اواسط ماه آوریل “تعداد و مساحت آتش سوزی جنگل ها بیش از این ارقام از همان آخرین دوره سال است.”

[تغییر آب و هوا در 2010s: آتش سوزی سیل و گرمای سوزان امواج]

در لحظه آتش سوزی شده اند تثبیت Anoprienko گفت. وی با اشاره به کشور coronavirus مستند به عنوان قسمتی را سرزنش کرد و گفت که برخی از افرادی که قرار بود به خود منزوی “رفت و نقض قوانین ایمنی آتش در جنگل و مناطق مجاور.”

در این سال به نظر می رسد آتش سوزی بلافاصله پس از ذوب برف در بخش هایی از سیبری و قطب شمال. مدرسه اقتصاد لندن جغرافی توماس اسمیت این باورند در توییتر موضوع است که این آتش سوزی ممکن است سوختن در طول زمستان به آنچه که او به عنوان “زامبی.”

اگر چه در آتش سوزی گسترده تر در ماه آوریل سال جاری فدرال جنگل آژانس گفت که در مارس 8, حدود 1.5 میلیون هکتار در سراسر روسیه سوخته — کمتر از 1.9 میلیون هکتار از طریق همان تاریخ در سال گذشته است. آژانس اعتبار یک پاسخ سریع تر به blazes.

یوگنی Sofroneyev

TASS

افسران خارجه روسیه در خدمات آتش نشانی در گشت; یک حالت اورژانس آتش هنوز اعلام کرد در یاکوتسک Emercom بازرسان در همکاری با پلیس جنگلداری کارگران و مقامات شهرداری مختصر شهروندان در آتش سوزی اقدامات ایمنی و الزامات دست از چک لیست در تاریخ 1 مه سال 2020 است.

مستندات به عنوان جرقه?

الکساندر Deyev می تواند بوی ثبتشده سوزاندن اواخر ماه گذشته خارج از خانه خود در ایرکوتسک سیبری منطقه در امتداد دریاچه بایکال و فقط در شمال مغولستان مرز.

او تاسیس یک گروه محلی به انتخاب انواع توت ها و قارچ و گیاهان از جنگل اطراف آن. او نگران است شعله های آتش او را نگه می دارد از جمع آوری گرانبها شیره درخت غان — روسی ظرافت — در طول یک هفته در سال می توان آن را استخراج کرد.

آندره Borodin داوطلب آتش نشان در نزدیکی بوریاتیا گفت: این منطقه با تجربه یک افزایش در چمن آتش سوزی در این بهار — مشکل به دلیل آن گسترش سریع تر, او گفت:. اکثریت قریب به اتفاق بودند ناشی از مردم است.

“این ممکن است یکی از اثرات غیر مستقیم از coronavirus” Borodin گفت. “از آنجا که مردم خود در انزوا و اصلا به کار آنها باید زمان بیشتری برای بیرون رفتن مردم به خصوص در روستاها در نزدیکی جنگل ها و مزارع. و آنها می تواند باعث آتش سوزی — شاید با کباب کردن و یا چیز دیگری.”

بسیاری از روس ها رفتند به کشور خود خانه و یا dachas در طول شش هفته ملی “افراد درحال آزمایش بدون” دوره در نظر گرفته شده برای شیرین کاری coronavirus را گسترش.

یکی دیگر از اثر موج دار شدن از همه گیر: Borodin گفت: آتش نشانان داوطلب که به طور معمول در گروه هفت یا هشت گفته شده به صورت جفت کار می کنند و یا تریو به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل.

وجود دارد عواقب مالی بیش از حد.

الکساندر Osipov استاندار Transbaikal خاک گفت که بر خلاف سال گذشته خواهد بود وجود دارد بدون پرداخت غرامت به بیمه قربانیان آتش سوزی از آنجا که “با توجه به کروناویروس و شوک قیمت نفت بودجه درآمد حاصل از هر دو روسیه و Transbaikal منطقه سقوط به طور چشمگیری” با توجه به Chita.ru.

“این وضعیت بسیار پیچیده است و ما مطلقا هیچ زمان برای مقابله با آتش سوزی در علاوه بر این به ویروس” Osipov گفت: در ماه گذشته.

اندرو فریدمن در واشنگتن و ناتالیا Abbakumova در مسکو در کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

روسیه زمستان گرم محروم مسکو از برف, ناشی از گیاهان به شکوفه و roused خرس از خواب زمستانی

روسی داوطلبان به دنبال جای پایی به عنوان آتش سوزی در سیبری

روسیه coronavirus موارد خونتان و سلامت سیستم در حال تلاش برای نگه داشتن سرعت

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de