آن را آسان پلنگ ممکن است نقل مکان کرد دوباره به جنگل

حیدرآباد: این پلنگ که کشف شد در Katedan در حومه شهرستان در روز پنج شنبه ممکن است پیدا کرده اند یک پناهگاه امن در Chilkur منطقه TS وزارت جنگل مقامات بر این باورند.

پلنگ نیز دیده می شود در نزدیکی یک خانه رعیتی در همان منطقه است. زمانی که مقامات سعی در پیگیری آن توسط سگ, آنها چراغ جنگل مقامات به جایی نزدیک Moinabad و ناپدید شد از وجود دارد.

یک جنگل رسمی گفت: “ما در انتظار بودند با طعمه و قفس تله جدا از دوربین های مدار بسته در مکان های مختلف در داخل و اطراف خانه رعیتی که در آن پلنگ تا به حال به اجرا در صبح روز پنج شنبه. یک ردیاب سگ از Cyberabad پلیس منجر به میناکاری علائم پلنگ در منطقه جنگلی مجاور به دانشگاه کشاورزی دولتی به سمت Chilkur جنگل منطقه است.”

Haneef روابط عمومی افسر (نرم افزار) با نهرو پارک وحش گفت: “پلنگ معمولا پیاده روی حدود 20 کیلومتر در روز است. این ممکن است عقب نشینی به جنگل منطقه از طریق Himayat Sagar Moinabad و Chilkur.

“ما ثابت در جستجوی پلنگ. شهروندان می تواند استراحت در حال حاضر به عنوان ما معتقدیم پلنگ رفته و دور از مناطق مسکونی است.”

“قفس و طعمه ها همه در جای خود در مورد پلنگ می گرداند. ما با داشتن یک بسیار مشتاق تماشای آن. ما بر این باور بودند که پلنگ ممکن است منحرف شده و به شهرستان از Vikarabad منطقه” او به این نتیجه رسیدند.

نهاد Amani


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de