Riverside County مدافع استیو هارمون در پایین سمت چپ گفت: در طول یک شهر مجازی سالن جلسه در روز 13 مه سال 2020 است که او می خواهم برای دیدن آزادی برخی از زندانیان زندان با زمینه ای شرایط پزشکی که می تواند آنها را مستعد ابتلا به انقباض رمان coronavirus. (برایان Rokos مطبوعات-سازمانی/SCNG)

نلسون کلارک سیمز می گوید که او را وحشت زده است.

او زندانی در Cois M. برد بازداشتگاه در دره که در آن اکثریت قریب به اتفاق از اوایل رمان coronavirus عفونت از زندانیان و کلانتر کارکنان در شهرستان ریورساید و یکی از دو زندانی مرگ و میر ثبت شد. Sims, 61, که گفت که او تحت این تصور که او را محکوم به مشروط شدن مجرم در فوریه. 3 به اتهامات عنوان شده است که شامل رانندگی تحت تاثیر در حالی که باعث آسیب. در عوض او را محکوم به پنج سال زندان ایالتی.

سپس در فوریه. 14 او گفت: او دچار آنوریسم مغز در زندان است. سیمز می گوید او به آسم و نیاز به یک دستگاه تنفس برای کمک به او را از خواب. او نگران است که آسم خود می سازد و او را مستعد ابتلا به انقباض COVID-19.

او می خواهد او گفت: قبل از اینکه خیلی دیر است.

“من قصد دارم از طریق جهنم” سیمز گفت: در یک تماس تلفنی از زندان است. “من می ترسم برای زندگی من است.”

او یکی از بسیاری از زندانیان در جنوب کالیفرنیا زندان که آنچه که در نظر گرفته بیماری های زمینه ای مانند دیابت و آسم و سرطان و بیماری های قلب و ریه است که آنها را در معرض خطر عفونت است.

برخی از کلانترها تر هستند و تمایلی نسبت به دیگران به آنها را آزاد.

“کسانی که از مشتریان ما که در زمینه بهداشت شرایط ما در حال آوردن شرایط خود را به دادگاه و درخواست از دادگاه به انتشار آنها در (تعهد خود را دارند) و یا پایین تر از وثیقه. هر کس که منتشر شده است یک زندگی که ذخیره شده است” Riverside County مدافع استیو هارمون گفت: در طول یک شهر مجازی سالن جلسه روز چهارشنبه که شامل طرفداران حقوق و Riverside County District Attorney مایک Hestrin.

هارمون را قادر بوده است به استدلال می کنند برای چنین منتشر شده در طول arraignments یکی از چند نوع جلسات ،

بیانکو گفت: پنج شنبه, مارس 14 که او را منتشر کرده است هر زندانیان به دلایل پزشکی.

“من هیچ کس در بازداشت است که باید منتشر شود. من قصد دارم به انتشار فرزند molesters تجاوزگران و اقدام به قتل مظنون به سادگی از آنجا که آنها در حال اضافه وزن و یا برخی از انواع دیگر شرایط پزشکی” او گفت:.

کلانتر گفت: “نمی دانم که چگونه بسیاری از زندانیان به حال چنین مسائل پزشکی. او گفت: هیچ کدام در حال جدا شده و آنها محافظت می همان راه دیگر زندانیان هستند از طریق اجتماعی فاصله پوشیدن ماسک و تمیز کردن. بیانکو گفت: کسانی که تلاش کرده اند موفق بوده اند. به عنوان روز پنج 190 مجموع زندانیان تا به حال آزمایش مثبت و 134 بهبود حال با توجه به عمومی وزارت بهداشت. این زندان با ظرفیت 3,962 بود 2,966 زندانیان از روز شنبه.

دیزی رامیرز از زندان به شرایط و سیاست های هماهنگ برای ACLU در اورنج کانتی در بر داشت بیانکو موضع نگران کننده است.

“کلانتر در کنار رودخانه (شهرستان) انجام شده است وحشتناک کار به عنوان توسط تعدادی از زندانیان آلوده و همچنین کارکنان. من فکر می کنم صحبت می کند که چگونه رویکرد او شده است عدم,” او گفت:.

رامیرز و دیگر طرفداران حقوق در جنوب کالیفرنیا شده است با فشار دادن کلانترها به آزادی بیشتر زندانیان.

آیتالله سیستانی شکایت کرد Orange County Sheriff همین بارنز.

آیتالله سیستانی شکایت کرد Orange County Sheriff همین بارنز و خواستار آن است که او آزادی زندانیان که سلامت آنها را مستعد ابتلا به انقباض coronavirus. (علامت Rightmire اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

کت و شلوار واصل مارس 30 می گوید: این شهرستان دارای لیستی از بیش از 500 پزشکی آسیب پذیر و افراد معلول در زندان است اما منتشر نشده هر یک از آنها. رامیرز می گوید: طرح دعوی در دادگاه به دنبال کاهش جمعیت زندان را اجتماعی فاصله ممکن و خواسته های این شهرستان پایبند به دستورالعمل های فدرال در تامین زندانیان با مواد تمیز کردن.

“مردم وحشت زده” رامیرز گفت. “ما معتقدیم هر پزشکی آسیب پذیر فردی باید منتشر شود آن است که آیا پیش از محاکمه و یا پس از محکومیت. … صرف نظر از جرم و جنایت است.”

سیمز دولت زندانی مستقر در شهرستان ریورساید بود رانندگی شمالی در 15 آزادراه در موریتا در روز 13 مه سال 2018 پس از او گفت که او نوشید سه آبجو و دودی ماری جوانا بر اساس یک محاکمه کوتاه در زمینه دادگاه عالی. یک شاهد عینی گفت: محققان او را دیدم سیمز’ فورد اکسپدیشن منحرف به یک کادیلاک SUV باعث SUV به تلنگر چندین بار. راننده بود و جراحات جزئی و یک مسافر دچار چهار شکسته مهره شکسته پا و یک ضربه مغزی.

“چه مدت طول خواهد ما حکم خواهد بود ؟” ناشناس مسافر گفت: در یک قربانی تاثیر بیانیه در محکومیت شنوایی است که در آن او گفت که او بخشید سیمز. “هیچ وکیل یا روانپزشک صحبت کردن برای ما در دادگاه به توصیه آزادی از زندان از ذهن ما است.”

بارنز در پاسخ به ACLU طرح دعوی در دادگاه گفت که او تا به حال منتشر شده بسیاری از سطح پایین باشند. با استناد به طرح دعوی در دادگاه بخش کلانتر در روز جمعه کاهش یافته است به بحث در مورد سیاست خود در آزاد کردن زندانیان با زمینه ای شرایط پزشکی.

Jay اردن است مدیر اجرایی برای کالیفرنیا برای ایمنی و عدالت, یک سازمان است که طرفداران برای امنیت عمومی و زندانیان سابق در تلاش برای قرار دادن pasts خود پشت سر آنها. او گفت: بررسی بیمار زندانیان برای ایمنی عمومی در معرض خطر این است که یک گام در مسیر درست است.

“اگر یک فرد دارای شرایط اساسی است و ما می دانیم که او در معرض خطر بالایی از مرگ و او تا به ماه بروید و او سالمند و چه عمومی به نفع سلامت ما ترک یک فرد در زندان برای چند ماه است ؟ آن را ندارد امنیت عمومی بهتر است,” او گفت:.

سان برناردینو شهرستان کلانتر را منتشر کرده است هر کسی که با چنین بیماری سخنگوی جودی میلر گفت. زندان می تواند نگه دارید از 7400 زندانیان و این هفته آنها تا به حال یک جمعیت 4,776 میلر گفت: زندانبانان اجازه می دهد به ارائه زندانیان با مقدار زیادی از جدایی. برخی از زندانیان که بیمار یا سالمند اختصاص داده شده است برای جدا کردن واحد مسکن, او گفت:.

Los Angeles County Sheriff الکس بیانوبا گفت که در میان زندانیان آزاد شده از زندان در طول coronavirus همه گیر شد زندانیان در خطر ابتلا به عفونت به دلیل سن و سلامت. (حسن نیت ارائه میدهد از لس آنجلس کلانتر).

Los Angeles County Sheriff الکس بیانوبا گفت: با شروع Feb. 28 او شروع به انتشار برخی از 4200 زندانیان — 25 درصد از جمعیت زندان های — شروع با کسانی که با کمتر از 30 روز باقی مانده در بزه جملات و کسانی که در معرض خطر ابتال به کروناویروس به خاطر سلامت خود و یا سن.

“در وحشی ترین رویاهای آیتالله سیستانی و همه گروه های مختلف شده است که فعالان در این زمینه در مورد زندان و سیستم آنها هرگز فکر نمی کردم که ممکن است. اما ما در زمان این مسئول رویکرد” بییانوئبا گفت: در مارس 13 کنفرانس خبری.

سیمز یکی از حدود 2800 دولت زندانی محکوم به قصاص در یک شهرستان به دلیل قفل زندان هستند و نه پذیرش زندانیان جدید به منظور کاهش جمعیت در طول بیماری همه گیر. این بدان معناست که بیانکو حتی نمی باید قدرت به او. سیمز باید درخواست قاضی برای آزادی او.

جدید خود را وکیل مایکل LaCilento در زمینه یک حرکت به عقب نشینی از گناه. اما LaCilento گفت: او حتی نمی تواند یک اورژانس شنوایی قبل از یک قاضی به دلیل دادگاه بسته برای بسیاری از موارد است.

روز پنج شنبه تعطیل شد تمدید مارس 29.

“من بسیار نگران” LaCilento گفت. “او باید در برخی از بخش پزشکی و یا خارج.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر