نجات ارتش نوازی خانه ای در سانتا آنا, برنامه ای برای افراد بی خانمان است که آغاز شده و در سال 1964 دستخوش تغییرات متعددی در طول چند دهه در حال گسترش در اندازه و تغییر از مردان تنها به شاگرد و بازگشت دوباره است.

در حال حاضر یکی دیگر از تغییرات عمده ای که در فروشگاه. مهمان نوازی خانه کمک خواهد کرد که مردم کمتر اما پیشنهاد آنها را طولانی تر باقی می ماند و حمایت بیشتر نسبت به استقلال است.

29 مردان در حال حاضر در دو طبقه مرکز در خیابان سوم باید رفته ژوئن 7, با توجه به نامه Salvation Army اورنج کانتی مدیریت ارسال شده در مارس 7 به عنوان 30 روز اطلاع.

Salvation Army مدیران گفت: این هفته که مردان در حال تشویق به ارتباط مجدد با خانواده و یا گرفتن کمک در پیدا کردن جایی برای اقامت. گزینه های خود را شامل پنجره پناهگاه باز مارس در ارتش رستگاری فروشگاه صرفه جویی در سانتا آنا در پاسخ به کروناویروس همه گیر و یا پروژه Roomkey هتل-اتاق برنامه برای افراد بی خانمان, همچنین باعث, بحران بهداشت عمومی.

  • نجات ارتش نوازی خانه ای در سانتا آنا برای بی خانمان مردان نشان داده شده در این سال 2016 عکس تغییر خواهد کرد از 75 تخت تسهیلات با 30 – تا 90 روز باقی می ماند برای دراز مدت برنامه با بیشتر از خدمات حمایتی برای کمک به ایجاد ثبات ساکنان بیش از 12 به 18 ماه دوره است. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • نجات ارتش نوازی خانه ای در سانتا آنا برای بی خانمان مردان نشان داده شده در این سال 2016 عکس تغییر خواهد کرد از 75 تخت تسهیلات با 30 – تا 90 روز باقی می ماند برای دراز مدت برنامه با بیشتر از خدمات حمایتی برای کمک به ایجاد ثبات ساکنان بیش از 12 به 18 ماه دوره است. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

جانبازان نظامی تلقی به ویژه آسیب پذیر به کروناویروس که در مهمان نوازی از خانه قرار داده شد در اورژانس مسکن از طریق داوطلبان آمریکا سازمان یا U. s. Department of Veterans Affairs, گفت Renay Panoncialman یک ارتش رستگاری مدیر خدمات اجتماعی.

پنج نفر از 29 مردان را به حرکت بیشتر مسکن دائمی ژوئن 4 و 24 ساکنان باید برنامه ریزی حرکت کردن تاریخ یا قبل از ژوئن 6, Panoncialman گفت: “بیشتر حرکت خواهد کرد و به اتاق برای اجاره با خانواده و یا به دیگر پناهگاه است.”

برنامه ای که در ساخت نزدیک به یک سال تماس برای مهمان نوازی خانه به کوچک از 75 تخت اورژانس پناهگاه که ارائه 30 – تا 90 روز باقی می ماند و خدمات محدود به یک برنامه انتقالی. تحت قوانین جدید ، شهروندان می توانند برای حداکثر 18 ماه در یکی از 16 استودیو واحد گفت: کاپیتان Nesan Kistan نجات ارتش بخشی در اورنج کانتی. هر واحد می تواند خانه را به دو نفر.

Kistan گفت: این برنامه جدید را ارائه راهنمایی بیشتر با اشتغال و دیگر مهارت های زندگی همراه با درمان.

“آنچه ما نیاز است تا بسیاری از کم مانع تخت” گفت: Kistan با اشاره به باقی می ماند که چندین سال به طول انجامید برای برخی از افراد بی خانمان در حیاط سرپناه اضطراری در سانتا آنا مدنی مرکز راه اندازی شده در یک ترمینال اتوبوس در سال 2016.

“آنچه ما نیاز داریم این است که بعد از مرحله انتقالی فضا است.”

مهمان نوازی خانه باز 56 سال پیش در ابتدا خدمت تنها بی خانمان مردان است. در 1980s زنان و خانواده شروع ماندن در آنچه پس از 50 تخت پناهگاه. اما در سال 2012 به پناهگاه تبدیل شد به خدمت مردان است. و در سال 2016 یک $6.5 میلیون نوسازی برای پرداخت کمک های مالی به ارتش رستگاری گسترش تسهیلات به 75 تخت در نیمه خصوصی و خوابگاه-اتاق های سبک.

Kistan گفت: کارکنان که مشغول به کار در خانه مهمان نوازی می توانید انتقال به دیگر ارتش رستگاری امکانات.

او نمی تواند می گویند که دوباره پیکربندی مهمان نوازی خانه باز خواهد شد. که بستگی به شهرستان و تصویب برنامه های, و او امیدوار است که به زودی خواهد شد. اما او افزود: “من خواهد بود حدس زدن.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de