The Poseidon کارخانه نمک زدایی پیشنهادی برای هانتینگتون بیچ رو می تواند آب های خشن جلوتر به چندین نظارتی مقامات روز جمعه با ابراز نگرانی از طرح بحث برانگیز..

در طول یک آب منطقه ای کنترل کیفیت مدیره برگزار شد کارگاه آنلاین, سه آژانس شش اعضای هیئت مدیره مداوم تحت فشار مقامات محلی مورد نیاز مصرف کننده هزینه و آسیب های زیست محیطی از 1 میلیارد دلار پروژه.

هیئت مدیره است که به طور آزمایشی برنامه ریزی شده به رای تاریخ 31 ژوئیه در یکی از دو مجوز هنوز هم مورد نیاز توسط Poseidon آب قبل از آن می تواند مذاکره نهایی قرارداد و شروع ساخت و ساز در پروژه ای که این شرکت بوده است به دنبال برای دو دهه بوده است. این پیشنهاد نیاز به چهار رای از منطقه ای هیئت مدیره قبل از آن را می توانید قبل از ساحلی کمیسیون برای آخرین آن اجازه.

Orange County آب منطقه آینده نگر خریدار از آب شده و جذب آب شیرین کن پروژه به دلیل آن خشکسالی اثبات و حفاظت از منطقه خدمات خود را از 2.5 میلیون نفر از کمبود وارداتی آب. در حال حاضر حدود 23 درصد از منطقه آب وارد شده است.

اما اورنج کانتی آب منطقه است و عمده فروش است که مدیریت محلی آب زیرزمینی برای 19 عضو سازمان بوده و محدود بهره از آن سازمان در ثبت نام برای گران تر desalinated آب. روز جمعه که موضوع موجب نگرانی منطقه ای و عضو هیئت مدیره William von Blasingame در daylong جلسه به عنوان او سوال اورنج کانتی آب منطقه عمومی Manaer مایک Markus.

“به نظر می رسد مانند شما لازم نیست که یک خانه برای این آب” فون Blasingame گفت. “شما در حال رفتن به صرفه جویی در اطراف خانه. و اگر شما پیدا کردن آن شما در حال رفتن به آن تزریق به داخل زمین.”

در حالی که این منطقه می خواهم به تعهدات از حداقل برخی از اعضای آژانس را desalinated آب Markus گفته بود منطقه ای هیئت مدیره جایگزین می تواند به پمپ آن را به آب های زیرزمینی و توزیع آن را به تمام اعضای آژانس به عنوان بخشی از آبهای زیرزمینی.

که می تواند به معنای افزایش قیمت برای همه مشتریان در این منطقه است.

“ما در حال درخواست مصرف کننده به شانه این بار در زمانی که آنها در حال حاضر تاکید کرد” گفت: منطقه ای رئیس هیئت مدیره ویلیام Ruh, مرجع coronavirus ناشی از رکود اقتصادی است.

مانند فون Blasingame عضو هیئت مدیره دانیل Selmi گفت: او مشکل عدم بهره از اورنج کانتی آب منطقه عضو سازمان.

با حدود 150 سخنرانان از امضا به آدرس منطقه ای هیئت مدیره زیر ارائه این نشست ادامه داد: به شب شد و انتظار می رود تا گذشته 9 بعد از ظهر هیچ اقدام توسط هیئت مدیره بود روز جمعه برگزار خواهد شد.

پیش بینی هزینه

این desalted آب برآورد هزینه حدود 1800 هکتار پا است که به اندازه کافی برای حدود سه خانواده برای یک سال. جریان آب زیرزمینی در مورد هزینه $600 هکتار پا در حالی که آب وارد شده در حال حاضر در مورد هزینه $1,100 هکتار ،

اما برخی پیش بینی ها نشان می دهد وارداتی هزینه های آب رفتن و در نهایت بیش از قیمت Poseidon آب. دیگران پیش بینی نشان می دهد که ممکن است اتفاق می افتد تا بعد از 30 تا 35 سال زندگی از پیشنهاد قرارداد بین اورنج کانتی آب منطقه و Poseidon.

Markus برآورد هزینه افزایش به طور متوسط مسکونی مشتری خواهد بود 5 دلار به 6 دلار در ماه است اما برخی از مخالفان را مورد سوال دقت است که طرح ریزی شده است.

یک 2018 مطالعه توسط شهرداری و آب منطقه اورنج کانتی که توزیع وارد آب به شهرستان سازمان تخمین زده است که در بهترین سناریو وجود دارد که بدون نیاز به Poseidon آب در این منطقه خدمت توسط اورنج کانتی آب منطقه. بدترین حالت وجود دارد خواهد بود یک کمبود 22,000 فوت هکتار در سال با توجه به گزارش.

با Poseidon به دنبال یک گیاه است که تولید حداقل 50000 فوت هکتار در سال است که بدترین سناریو را ترک مشتریان در قلاب برای پرداخت هزینه های گران تر آب آنها نیاز ندارد — هزینه مشتریان نزدیک به 400 میلیون دلار بیش از 30 سال با توجه به گزارش.

اما مارکوس و Poseidon معاون رئیس جمهور اسکات Maloni هر دو به چالش کشیده 2018 گزارش. آنها با اشاره به این که دو تونل “آب حل” برنامه ریزی شده در سال 2018 به حمل و نقل شمال کالیفرنیا آب تحت ساکرامنتو-San Joaquin دلتا شده بود اوراق توسط رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom. آنها گفتند که تامین آب پیش بینی تغییر مداوم هستند و این کمبود به اورنج کانتی آب منطقه خدمات در منطقه می تواند رسیدن به بیش از 100 ، 000 فوت هکتار سالانه بدون Poseidon گیاه.

موانع زیست محیطی

Selmi گفت که بخشی از نگرانی بیش از اندازه گیاه آسیب ایجاد می شود به زندگی دریایی توسط اقیانوس مصرف لوله و پمپاژ آب شور محصول جانبی به دریا. او گفت: کوچکتر گیاه به معنی آسیب کمتر اما Maloni و مارکوس گفت: پوسته پوسته شدن عملیات که افزایش هزینه این پروژه فراتر از امکان سنجی.

اما اگر خدای دریا می شود آن مجوز از هیئت مدیره منطقه ای آن می تواند حتی بیشتر محیط زیست مانع هنگامی که آن را به دنبال ساحلی کمیسیون اجازه.

کمیسیون محیط زیست دانشمند تام درخشش گفت: منطقه ای هیئت مدیره جمعه است که سازمان خود را زیر سختگیرانه تر زیست محیطی دستورالعمل از کسانی که مورد استفاده برای اقامت در نظر گرفته شده توسط هیئت مدیره منطقه ای. کسانی که قوانین سختگیرانه تر گفت: می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای Poseidon کمیسیون مجوز نرم افزار.

برای جبران این گیاه را به محیط زیست آسیب Poseidon و منطقه ای هیات مدیره موافقت کرده اند برای بازگرداندن تقریبا 6 هکتار از خور در Bolsa Chica تالاب افزایش گردش آب از 15 هکتار وجود دارد و مسئولیت منظم لایروبی مورد نیاز در تالاب اقیانوس ورودی. که لایروبی تبدیل شده است گران تر از قبلا معتقد بودند و پول برای پرداخت هزینه های آن — از بنادر لس آنجلس و لانگ بیچ — اجرا شده است. منطقه ای هیئت مدیره فرمول را Poseidon 108 هکتار از کاهش اعتبار برای لایروبی.

درخشش گفت ساحلی کمیسیون به احتمال زیاد اعتباری Poseidon با 20 تا 30 هکتار از کاهش برای لایروبی و نیاز بیشتر کاهش نسبت به پیشنهاد هیئت مدیره منطقه ای کارکنان.

Maloni تشویق های منطقه ای هیئت مدیره به تصویب شرکت را پیشنهاد کرد و گفت Poseidon خواهد مقابله با ساحلی کمیسیون درخواست شد.

“ما در حال نا امید, اما ما به شما آدرس که در دوره به دلیل,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de