حیدرآباد: Reagene نوآوری در انکوباتور در دمای ASPIRE-BioNEST از دانشگاه حیدرآباد (UoH) همراه با INDRAS Pvt. Ltd. حیدرآباد همکاری با تکنولوژی ماهیندرا از آن غول به شناسایی مورد تایید FDA مواد مخدر است که می تواند مستقر به عنوان درمان برای COVID-19.

همکاری را با استفاده از هر دو هوش مصنوعی (AI) و منطقی روش های محاسباتی برای تعیین هویت و تایید اعتبار با استفاده از داروهای موجود بیولوژیکی و دارویی روش.

هدف از همکاری خود را برای جلوگیری از ورود ویروس به ریه راه هوایی سلول های اپی تلیال. انتخاب این استراتژی مهم این است که به دلیل بالا بودن نرخ انتقال COVID-19 نسبت داده شده است در بخشی از آن به تنگ دلبستگی از این ویروس است که تسهیل ورود آن به سلول های ریه. هنگامی که ویروس را متوقف و از ورود به سلول های آن ارائه شده است بی ضرر است.

Reagene نوآوری Pvt. Ltd. یک زیست فناوری راه اندازی شرکت تاسیس شده توسط دکتر Uday Saxena و دکتر Subramanyam Vangala و انکوباتور در آرزوی-BioNEST ایجاد خواهد شد یک انسان عروقی ریه مدل به مطالعه COVID-19 3D با استفاده از bioprinting روش. این تکنیک جدید است که مورد استفاده برای ایجاد اعضای بدن انسان و بافت.

دکتر Ratnakar Palakodeti معاون رئیس جمهور از علوم زندگی عمودی از تکنولوژی ماهیندرا گفت: “این همکاری را ارزشمند یافته در مداخلات درمانی از طریق سریع تر مسیر از متعارف مواد مخدر کشف و همچنین اضافه کردن ارزشمند مالکیت معنوی”.

تکنولوژی frontrunner فناوری ماهیندرا را با استفاده از چند دهه از تخصص علمی دکتر Uday Saxena بین المللی با تجربه دارویی اجرایی است.

علاوه بر این همکاری را با استفاده از منطقی در سیلیکون علمی تخصص INDRAS در شناسایی مناسب ترین مواد مخدر است که می تواند repurposed در برابر COVID-19. این پروژه همچنین شامل کمک از تیم های داخلی از فناوری ماهیندرا در هوش مصنوعی پروتئین-لیگاند تعاملات به سمت جهانی هدف شناسایی repurposed داروهای COVID-19 کاهش.

این پروژه همچنین شامل “هوش مصنوعی در پروتئین-لیگاند تعاملات به سمت جهانی هدف شناسایی repurposed داروهای COVID-19 کاهش می گوید:” Nikhil Malhotra جهانی سر از نوآوری های فن آوری ماهیندرا.

“آرزوی BioNEST جوجه کشی, مرکز تاسیس در حدود 20,000 sft به طور مشترک توسط دانشگاه حیدرآباد و BIRAC از گروه بیوتکنولوژی دولت هند میزبانی حدود 20 + راه اندازی و برخی از آنها درگیر در حال توسعه تشخیص واکسن و درمانی مولکول برای COVID-19” گفت: پروفسور Reddanna هماهنگ کننده پروژه از آرزوی BioNEST جوجه کشی مرکز.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de