راهول گاندی ملاقات با کمک مهاجران در را بخواهم Vihar در دهلی

دهلی نو: این کنگره در روز شنبه منتشر شد, عکس ها و ویدئوها از راهول گاندی در تعامل با مهاجران راه رفتن از امبلا در هاریانا و رفتن به سمت جانسی در اوتار پرادش.

گاندی نشسته در پیاده رو داد و کارگران مهاجر بیمار شنوایی و مطمئن باشید آنها را از کمک در رسیدن به خانه های خود رهبران کنگره شده است.

منابع نزدیک به گاندی گفت که او تا به حال ساعته ملاقات با یک گروه 20 نفره از مهاجران از جمله زنان و کودکان است.

Mahesh کومار یک مهاجر کارگر از, Madhya Pradesh که همراه با 14 از اعضای خانواده خود را به نشستن در پیاده رو, روایت او داستان وای به سابق کنگره ارشد.

“آن را خوب صحبت کردن به او. حداقل کسی ما را شنیده و مشکلات ما” ماهش اضافه شده است.

بعد کنگره ادعا کرد که پلیس بازداشت برخی از کارگران در پیشگیری بازداشت آنها پس از دیدار با گاندی گفته آنها “جهت از بالا به انجام این کار”.

پارتی, عمومی, منشی, پریانکا گاندی Vadra بعد توییتی ضمن تشکر از راهول گاندی و گفت که کسی را برای صحبت کردن با این کارگران مهاجر و شنیدن مصیبت خود را.

“این خود ما مردم است. ما را مجبور به نشستن و صحبت کردن با آنها. درد و رنج خود را به اشتراک گذاشته شود. آنها ملت سازندگان. ما نمی توانیم آنها را ترک به تنهایی در این زمان بحران. با تشکر از شما من رهبر Rahul Gandhi,” او گفت: در یک صدای جیر جیر در هندی.

خواسته در کنگره رسانه های توجیهی در مورد Rahul نشست و پلیس گفته بازداشت کارگران کنگره سخنگوی Gaurav وللبه گفت: هشت کرور مهاجران علاقه مند بودند در بازگشت به خانه های خود و گاندی تنها در تلاش برای دیدار با آنها و شنیدن نارضایتی خود.

“آنها نمی توانند حتی دیدار با راهول گاندی. چه دلیل بازداشت. آنها حتی نباید بگویید راهول گاندی که دولت انجام داده است و هیچ چیز برای آنها تا کنون,” او گفت.

دهلی کنگره رهبر گفت که گاندی از عبور بود را بخواهم Vihar زمانی که او کشف به کارگران مهاجر توسط پلیس متوقف شد. او مداخله و صحبت به کارگران مهاجر و مطمئن باشید آنها کمک کند.

بعد چندین کنگره کارگران چراغ دهلی توسط کنگره رئیس آنیل Chaudhary رسیده وجود دارد و مرتب کمک برای کارگران مهاجر.

چودری گفت که حدود 15-20 مهاجران از جمله زنان و کودکان و افراد مسن پیاده روی بودند از هاریانا به خود بومی محل در جانسی, زمانی که آنها متوقف شده توسط پلیس در نزدیکی مودی آسیاب روگذر.

او گفت که دهلی کنگره مرتب 8-10 وسایل نقلیه برای حمل کارگران مهاجر پس از اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای.

کنگره شده است برجسته مشکل از کارگران مهاجر و کارگران راه رفتن در جاده ها بدون آب و غذا. از آن شده است خواستار مستقیم انتقال پول نقد به آنها همراه با جیره و خواسته است به دولت برای اطمینان از حمل و نقل امن بازگشت به خانه های خود.

کارگران مهاجر در اعداد بزرگ دیده شده است قدم زدن در جاده ها در صورت عدم وجود حمل و نقل عمومی در میان این مستند در پیشنهاد خود را به بازگشت به روستاهای بومی خود.

منبع: آژانس ورودی


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de