لینکلن خواهد بود یک همراه ایده آل برای چابکی بازی ها. (حسن نیت ارائه میدهد از نوزادان و بگیرید و یاد دهید)

نژاد: پودل مخلوط

سن: حدود 5 سال

جنسیت: نر عقیم

حجم: حدود 15 پوند

لینکلن داستان: لینکلن تن از فر و تن از شخصیت. او می تواند یک حیوان خانگی در خانه فعال با یک زن پرستار. او شیرین, هوشمند, شاد, اهل تفریح و بازی و مهربان. لینکلن خانه آموزش دیده و می داند که دستورات پایه. او هوشمند و متفکر و مستقل که به سرعت یاد می گیرد و در پاسخ به مثبت روش های آموزشی ،

چرا که او بسیار هوشمند و او نیاز به تحریک ثابت – شرکت در یک سگ ورزشی مانند چابکی و یا بازی پازل بازی ها نمونه های خوبی از چگونه به نگه داشتن لینکلن مشغول است. از چپ به دستگاه های خود را, او به خود سرگرم کند احتمالا در راه شما می خواهم به جای او نبود. لینکلن را دوست دارد فرد خود را, اما می تواند مسائل با غریبه ها زمانی که در خارج و در مورد.

او باور نکردنی بلوز بنابراین نیاز به یک حصار حداقل 5 فوت ارتفاع دارد. او خواهد گارد صاحب خود را در برابر سگ های دیگر بنابراین او نیاز به تنها سگ در خانه. بدون فرزند لطفا.

تصویب هزینه: $350

اتخاذ روش: بازدید از نوزادان و بگیرید و یاد دهید,’ سایت به صورت کامل مراحل تصویب و یک نرم افزار که باید دریافت شود قبل از ملاقات لینکلن. اگر شما سوالی در مورد لینکلن پاسخ داده نشده در سایت لطفا تماس 562-713-5103. نوزادان و بگیرید و یاد دهید, دیگر سگ اگر لینکلن است نه مطابقت کامل خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de