A 20-year-old آناهایم مرد دستگیر شد و توسط پلیس لس آنجلس در این هفته به ظن در حال اجرا بر قتل یک معشوق عضو جامعه و کارسون بالا داوطلب در سن پدرو ماه گذشته مقامات گفت: جمعه, مه 15.

از طریق نظارت و وسیله نقلیه منحصر به فرد ویژگی های لس آنجلس کارآگاهان بازداشت جاستین اشعیا ارندا ظن در حال اجرا پایین 58 ساله Nuusoliafaifuaina Tuimoloau در 3600 جلوگیری از ایالت کارولینای جنوبی محل در آوریل 24, کارآگاه دیو کورتز گفت.

آراندا گرفته شده را بازداشت پنج شنبه به ظن قتل برگزار می شد در زندان در $2 میلیون وثیقه با توجه به زندانی سوابق. او برنامه ریزی شده به نظر می رسد در دادگاه روز شنبه که در آن او ممکن است وارد یک درخواست به شارژ.

هر چند ارندا دستگیر شد کارآگاهان, هنوز هم نمی دانم که چرا او اتهام زد Tuimoloau و نه آنها خاص چرا این دو درگیر یک رویارویی به عنوان قربانی شد, ترک خانه خود را به دیدار مادرش کورتز گفت.

“او ارائه نمی کند مقدار نور به آنچه اولیه رویارویی بود در مورد” کورتز گفت کارآگاهان مطمئن نبودند که چرا آراندا در سن پدرو بعد از این حادثه.

  • Nuusoliafaifunaina Tuimoloau بهتر به عنوان شناخته شده “Tui,” می ایستد و با او مشترک, همسر, Tammy پرنده. این دو تا به حال برنامه ریزی برای حرکت به هاوایی برای شروع پایدار مزرعه را امتحان کنید تا دانش آموزان را در بورس, پرنده گفت. Tuimoloau کشته شد جمعه, آوریل 24, زمانی که او بیش از اجرا توسط یک مرد پس از یک رویارویی در حالی که خروج او در سن پدرو صفحه اصلی. (حسن نیت ارائه میدهد از Tammy پرنده)

  • Nuusoliafaifunaina Tuimoloau بهتر به عنوان شناخته شده “توی” بود که محبوب پدر سه فرزند است. او کشته شد سهشنبه, مارس 24 بعد از یک مرد زد و او را بیش از پس رویارویی در سن پدرو. او 58. (حسن نیت ارائه میدهد از Tammy پرنده)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • Nuusoliafaifunaina Tuimoloau بهتر به عنوان شناخته شده “توی” داوطلب وقت خود را, مشاوره دانش آموزان در کارسون دبیرستان برای 13 سال است. او کشته شد سهشنبه, مارس 24 بعد از یک مرد زد و او را بیش از پس رویارویی در سن پدرو. او 58. (حسن نیت ارائه میدهد از Tammy پرنده)

Tuimoloau شناخته شده برای بسیاری به عنوان “توی” بود پدر سه و معشوق عضو از جامعه که صرف بیش از یک دهه مربیگری کودکان در کارسون بالا گفت: Tammy پرنده Tuimoloau مشترک قانون و یک معلم علوم در کارسون بالا است.

او همچنین به عنوان یک مشاور در هومبولت دانشگاه و کالج از دره پرنده گفت.

بسیاری از دانش آموزان او کمک کرد که هنوز هم او را به گرفتن او گفت:.

“او عمیقا ریشه در جامعه” کورتز گفت: روز بعد از حادثه است. “همه می دانستند که او در سراسر جامعه بود و او مانند یک پدر برای بسیاری از بچه ها.”

اخبار یکشنبه بازداشت آمد و به عنوان یک تسکین برای پرنده او گفت: در روز شنبه, مه 16. یک مراسم ترحیم جمعه برگزار شد در McNerney را در سردخانه در حالی که دیگران پیوست و از طریق جریان زندگی و خدمات او گفت:.

“این تلخ و شیرین” پرنده گفت: از شنیدن اخبار پنج شنبه. “وجود دارد امداد. من نمی خواهم به راه رفتن در اطراف محله من چون من نمی دانم اگر این فرد راه رفتن در اطراف و من می خواهم اجرا به او.”

جامعه است با توجه به این خانواده ابراز پشتیبانی از جمله موقت یادبود در باغ Tuimoloau به او کمک کرد ساخت برای دانش آموزان در کارسون دبیرستان.

یک Facebook صفحه ایجاد شده در حافظه Tuimoloau نیز به دست آورد پاسخ از دوستان و دانشجویان سابق با مقدار زیادی از عکس های قدیمی و تصویری.

پرنده همچنین تشکر کارآگاهان برای کار خود را در مورد.

“مردم باید بدانند که پلیس واقعا نمی مراقبت,” او گفت:. “مردم از سراسر کشور (که به او کمک کرده) رسیده است. آن را شگفت انگیز بوده است.”

آراندا برنامه ریزی شده بود به دادگاه ظاهر در لانگ بیچ برتر دادگاه چهار شنبه, مارس 18 که در آن او ممکن است وارد یک درخواست.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de