OU دانش آموزان درخواست تجدید نظر به KCR بیش از درجه امتحانات

حیدرآباد: Osmania University, دانش آموزان در روز شنبه نوشت: یک درخواست تجدید نظر به Telangana وزیر بیش از انجام مدرک امتحانات.

رئیس وزیر
Telangana.

به نمایندگی از همه دانشجویان از دولت, من می خواهم به آن را به شما متوجه است که Osmania University در حال حاضر در حال برنامه ریزی در انجام معاینات برای همه دانش آموزان درجه. این دانشگاه در حال برنامه ریزی در انجام این معاینات نه از طریق روش آنلاین اما مانند آنها معمولا خواهد که بدون در نظر گرفتن زمان وضعیت همه گیر.

این دانش آموزان خواهد بود که ظاهر می شود برای این آزمون خواهد بود که از مناطق مختلف که قطعا شامل قرمز طبقه بندی مناطق. نه تنها دانش آموزان بلکه invigilators و کارکنان اضافی در حال حاضر به انجام این معاینات می تواند سفر از قرمز طبقه بندی محلات و این حقایق خود را کاملا یک تهدید برای جمعیت کل کشور

بعلاوه پس از حمل و نقل عمومی قرار داده شده است به توقف با توجه به دلایل آشکار کل جمعیت است که باید برای رسیدن به مربوطه بررسی مراکز را باید با استفاده از وسایل نقلیه خصوصی. در این وضعیت آن در نظر گرفته شود که هر خانواده صاحب خودرو و بسیاری از این خانواده ها با استفاده از دو چرخ وسایل نقلیه اما با توجه به های اخیر قوانین حمل و نقل یکی از اقدامات ایمنی که قرار است به عمل در تمام ساعت است که تنها یک فرد باید با استفاده از دو چرخ خودرو.

سوالی که در اینجا مطرح می شود این است که چه در مورد خانواده هایی که خود را یک ماشین که از بیش از یک فرد به نظر می رسد برای بررسی ؟ در حالی که اضافه کردن به همان می تواند مایع از مراکز معاینه, سوال, مقاله پاسخ ورق و اطراف بود را تاييد كرد ؟ حتی اگر پاسخ مثبت است تایید هر فرد بودن آلوده در میان افراد مختلف است که می تواند در آینده با هم از محلات مختلف می تواند داده شود از آنجا که فرد خود را نمی ممکن است آگاه از خود بیماری و یا می تواند تحت 14 روز’ تایید دوره است.

همچنین معقول است که پس از بررسی برای مثال به نحوی قرار گرفته و سپس تمام پاسخ ورق خواهد انباشته می شود و ارسال می شود, برای اصلاح, در حالی که خطر در معاینه پس از آن ورق شده اند که در تماس با افراد مختلف در حالی که مجموعه ؟ دانشگاه است نه یک بار قرار داده و رو به جلو آن احتیاطی که حتی اگر آنها را انجام دهد, آن را فقط نمی توان امن برای یک جمعیت از مردم برای جمع آوری در هر زمان به زودی با توجه به Covid-19 وضعیت.

در حال امتحانات بودن در اولویت قرار داده شده بیش از هزار نفر از مردم زندگی می کند و یا این فن آوری شده است که در حال پیشرفت برای سال در حال حاضر است و نه فقط اعمال? در حالی که وجود جایگزین های ایمن تر وجود دارد, برای مثال, انجام آنلاین امتحانات مانند دانشگاه دهلی است, انجام, Telengana است نه رسیدن به سمت آنها.

در حالی که کشورهای دیگر از هند در حال قرار دادن زندگی مردم و دانش آموزان به عنوان اولویت و انتخاب یک جای امن رویکرد Osmania University of Telengana خطر زندگی خود دانش آموزان هستند که بسیار آینده نه تنها دولت بلکه کشور است. ما به عنوان دانش آموزان امید که بیشتر فکر کردم می تواند قرار داده و قبل از مصرف هر گونه تصمیم نهایی نسبت به هدایت از هر آزمون به طوری که در آینده ما از این نمونه نگاه کنید به جایی که انسان تمرین بشریت است.

در زیر لینک های حاوی Osmania University اطلاع رسانی به دانش آموزان در مورد امتحانات. https://www.timesnownews.com/education/article/ou-exam-2020-osmania-university-ug-exam-2020-to-be-conducted-in-second-week-of-june/59064

ضمن تشکر از شما در انتظار.

کپی;

  1. فرماندار Telangana (صدراعظم Osmania University),
  2. معاون صدراعظم Osmania University,
  3. رئیس دادگستری محترم دیوان عالی آندرا پرادش و Telangana.
  4. وزیر آموزش و پرورش
  5. پرس تراست هند
  6. سردبیر دکن کرونیکل
  7. سردبیر هندو
  8. سردبیر این بار از هند
  9. مدیر کل پلیس است.

دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*