بدون استثنا: NZ PM Jacinda protocol wine studio تبدیل شده به دور از کافه

WELLINGTON: نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio تبدیل شده بود به دور از یک کافه محبوب در ولینگتون به دلیل COVID-19 اجتماعی محدودیت فاصله.

در شنبه protocol wine studio و نامزد او کلارک Gayford تصمیم به دریافت صبحانه در زیتون یک رستوران در پایتخت, Wellington اما تبدیل شده بود به دور از آنجا که آن را در حال حاضر به آن حد از مشتریان.

“Omg Jacinda protocol wine studio فقط سعی کردم به زیتون و شد را رد کرد و علت آن را” یک کاربر توییتر به نام Joey نوشت: در مورد ظهر.

چند ساعت بعد آردن را شریک در پاسخ به صدای جیر جیر خود را با در نظر گرفتن سرزنش مختصر سکسکه به روز خود را.

“من باید به مسئولیت برای این من نمی سازماندهی کنید و کتاب در هر نقطه,” او نوشت. “بسیار خوب از آنها به تعقیب ما st هنگامی که یک نقطه رهایی تا. A+ است.”

رستوران صاحب, که مایل نیست به نام تایید نیوزیلند هرالد که بدون استثنا ساخته شد protocol wine studio و زن و شوهر که مشغول به ازدواج شد در ابتدا تبدیل به دور توسط مدیر رستوران.

“او تا به حال دوست داشتنی صبحانه و چپ نیم ساعت بعد گفت:” روی کاغذ. “او دوست داشتنی بود با همه کارکنان … [و] او مانند یک درمان طبیعی مشتری است.”

Protocol wine studio شده است به طور گسترده ای مورد ستایش پس از نیوزیلند تا به حال به ثمر سریع و قابل توجهی در پیروزی برابر گسترش coronavirus.

او را گرفته گام های جسورانه قرار دادن این کشور تحت سخت مستند در اواخر ماه مارس است. شعار او: برو و برو زود است.”

در مجموع 1498 نفر آلوده شده اند با COVID-19 در نیوزیلند از جمله 21 مرگ و میر.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*