Nirav مودی استرداد مورد در انگلستان موکول تا سپتامبر

لندن: بریتانیا دادگاه استرداد مورد فراری تاجر الماس Nirav مودی می خواستم در هند به اتهام کلاهبرداری و پول شویی به مقدار حدود 2 میلیارد تومان در روز پنج شنبه موکول محاکمه به سر از 7 سپتامبر.

منطقه قاضی ساموئل Goozee ریاست بیش از محاکمه در وست مینستر دادستانی دادگاه در لندن مجموعه ای از 11 ژوئن به عنوان تاریخ برای 49 ساله تاجر الماس تولید می شود از طریق videolink از Wandsworth زندان در جنوب غرب لندن برای 28 روز تماس بیش از بازداشتگاه شنوایی با این مورد به خودی خود مجموعه به صورت یک مورد مدیریت شنوایی در پایان ماه اوت.

من امیدوارم که آقای مودی در زمان ما به سپتامبر محدودیت های فعلی در جنبش از زندان شده اند کاسته و شما می توانید در دادگاه در فرد به دنبال رسیدگی به قاضی گفت: Modi, در پایان چهار روز جزئی از شنیدن این مورد.

وضعیت حال نگه داشته و به طور مداوم تحت بررسی به عنوان ما واکنش نشان می دهند به زمان گیر او گفت: در اشاره به قسمتی از راه دور تنظیم که در این مورد شنیده شد در این هفته با توجه به کروناویروس مستند.

مجموعه ای از اسناد و مدارک ارائه شده

بخش اول در مورد تمرکز بر ایجاد یک مورد prima facie در برابر مودی اما این برنامه تا به حال به دوباره timetabled به عنوان دولت هند فرستاده شده بیشتر از مجموعه ای از اسناد و مدارک به عنوان corroboratory شواهد در روز چهارشنبه. قاضی اجازه داد که شواهد اضافی به معرفی می شود اما توافق کردند که مودی دفاع تیم نیاز به زمان کافی برای هضم آنها.

بنابراین یک جلسه در حال حاضر برنامه ریزی برای مقابله با یک دوم استرداد درخواست شده توسط مقامات هند و تایید شده توسط UK, دبیر خانه Priti پاتل در اوایل سال جاری در دو اضافی به اتهام “باعث از بین رفتن شواهد” و ارعاب شاهدان و یا جنایی تهدید به مرگ شده است به طور موثر توسعه یافته به این نتیجه مورد prima facie استدلال.

قاضی در حال حاضر نشان داد که دو درخواست به طور جدایی ناپذیری مرتبط است و بنابراین او خواهد بود توزیع پایین به طور کلی قضاوت در پایان جلسه دوم رود برگزار می شود, بین سپتامبر 7 و 11.

در روز پنج شنبه مودی وکیل مدافع کلر مونتگمری مخلوع یک سنگهای متخصص دکتر ریچارد تیلور به عنوان یک دفاع شاهد سخن گفت که در طول حدود nitty gritties از تجارت الماس و چگونه Nirav مودی با نام تجاری به خوبی شناخته شده در سراسر جهان است.

صنعت متکی در ارسال بالا-ارزش محصول برای شرکت ها و برای انجام این کار آنها نیاز به اعتماد و اعتماد به نفس او گفت: در تلاش برای ایجاد مودی اعتبار در کسب و کار.

“هند بزرگترین و مهم ترین مرکز الماس برش آن بسیار مهم روند است که او [Nader] بخشی از, او اضافه شده است.

خدمات تاج دادستان (CPS) با این استدلال از طرف دولت هند متقابل مورد بررسی قرار گرفت او را به تلاش و ایجاد است که روند پیاده سازی الماس و مروارید از جواهرات به عنوان بخشی از یک چرخه ابدی با هیچ بیرون فروش بود و نه تجاری صدا عمل.

خود شاهد بیانیه به شرح زیر است که از تیری Fritsch یک high-end, فرانسوی, کارشناس جواهرات و اشیای قیمتی و عدالت Abhay Thipsay از هند در طول هفته است.

دادگاه رسیدگی از طریق videolink

مودی بوده است پس از دادگاه از طریق videolink از یک اتاق در Wandsworth, زندان, که در آن او شده است تسلیم پس از دستگیری اش در ماه مارس سال گذشته است. لباس پوشیدن و در formals او دیده می شود گوش دادن با دقت و گاهی اوقات ساخت یادداشت ها به عنوان او با اشاره به مقالات بر روی یک میز.

او ساخته شده است که تلاش های مکرر در وثیقه بیش از سال گذشته که هر کدام تبدیل شد به او تلقی می شود پرواز خطر است. طلا و جواهر دستگیر شد و در 19 مارس 2019 در استرداد حکم اعدام توسط اسکاتلندیارد.

از اتهامات عنوان شده علیه تاجر الماس مرکز در اطراف خود شرکت الماس R Us خورشیدی صادرات و ستارگان الماس ساخت جعلی با استفاده از تسهیلات اعتباری ارائه شده توسط پنجاب بانک ملی (PNB) شناخته شده به عنوان نامه تعهد (LoUs).

با توجه به دولت هند مورد تعدادی از PNB کارکنان با توطئه مودی برای اطمینان از LoUs صادر شده به این شرکت ها بدون اطمینان از آنها به موضوع مورد بررسی اعتبار بدون ضبط صدور LoUs و بدون شارژ مورد نیاز کمیسیون پس از معاملات است. این منجر به یک تقلب به مقدار نزدیک به 2 میلیارد تومان.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر