نیوزیلند لبه های بازگشت به حالت عادی پس از له کردن ویروس 49 روز

کامرون مک لارن برای واشنگتن پست

سالن مو مانند این یکی در اوکلند در میان محبوب ترین کسب و کار در اولین روز از نیوزیلند را محدود بازگشایی پنج شنبه.

WELLINGTON — نیمی از نیوزیلند کابینه جمع شده بودند صبح روز دوشنبه در جلسه دور اتاق در طبقه بالای کندوی عسل محکم 1970s نقطه عطفی در اینجا است که خانه های دولت اجرایی.

نیم دیگر به نام در زوم.

در حال اجرا در این جلسه Jacinda protocol wine studio لیبرال نخست وزیر که موفق به کسب شهرت بین المللی برای او همدلانه رهبری در میان جهانی coronavirus بیماری همه گیر. در کنار او بود وینستون پیترز زیرک سیاستمدار تقریبا دو برابر سن او که سر پوپولیستی حزب در دولت ائتلافی.

کابینه مواجه مهم تصمیم گیری است.

نیوزیلند بوده است در تقریبا کامل مستند برای 46 روز یک گام دولت موظف زمانی که این کشور تا به حال تنها 100 coronavirus موارد اما مدلسازی نشان داد و آن را مشابه در یک مسیر به ایتالیا.

این اقدامات سختگیرانه — تنها کار ضروری و فروشگاه های مواد غذایی و پزشکی سفر برای اولین بار در پنج هفته پس از دو هفته که بدون تماس کسب و کار می تواند باز کار کرده بود. فقط 21 نفر را که همه آنها بیش از 60 کشته شده بود. یک زن و شوهر از موارد در بسیاری بودند که شناسایی هر روز و همه در ارتباط بودند شناخته شده به خوشه.

در حال حاضر دولت نیاز به تعیین اینکه آیا به ادامه محدودیت به قفل در سود و یا شل و اقتصاد در حال حرکت دوباره. این یک تصمیم گیری است که کشورهایی مانند چین و اسپانیا در حال حاضر با آن مواجه است و roiling بسیاری از نقاط ایالات متحده است.

در Wellington, مقامات بهداشتی آماده چهار گزینه برای وزرای کابینه در روز دوشنبه اعم از گسترش مستند به بازگشایی در سرعت های مختلف. اشلی بلومفیلد بهداشت عمومی ارشد است که در نیوزیلند معادل Anthony S. Fauci گرفته در طرح کلی امکانات.

کامرون مک لارن برای واشنگتن پست

نخست وزیر Jacinda protocol wine studio, آدرس جدید زلاند طی یک سخنرانی تلویزیونی پخش مارس 27.

Protocol wine studio مورد علاقه وسط گزینه مبهوت بازگشایی با توجه به سیاسی خودی. اگر چه برخی از برجسته اپیدیولوژی بود خواست یک هفته دیگر از محدودیت زلاند جدید که تا به حال تقریبا جهانی abided, قوانین گرفتن antsy. و پس از آن وجود دارد اقتصاد است.

[نیوزیلند نیست فقط مسطح منحنی. آن را له آن.]

“فراگیر ما دغدغه سلامت” گفت: تریسی مارتین, وزیر امور داخلی. “اگر سلامت [مقامات] آمده بود و گفت: ما نیست که سیستم در محل ما نمی خواهد نقل مکان کرد.”

کابینه مورد بحث برای برخی از دو ساعت چگونه به بهترین وجه اجازه می دهد تا آزادی بدون تحمیل خطر غیر قابل قبول.

“مشکل با مبهوت واکنش بالقوه برای پیام بسیار اشتباه پس از سادگی و عقل سلیم زبان مورد نیاز” پیترز که معاون نخست وزیر در یک مصاحبه تلفنی. “در این زمینه هر متناوب مورد نیاز به طور جدی محدود شده است.”

آنها تصمیم به اجازه می دهد تا رستوران و سینما و سالن های ورزشی و مراکز خرید به بازگشایی از یکشنبه اما با سخت اجتماعی فاصله. مدارس سر گرفته خواهد شد دوشنبه.

کامرون مک لارن برای واشنگتن پست

مراکز خرید آماده شد برای هجوم پا ترافیک در اولین روز از یک کاسته مستند پنج شنبه.

وجود دارد اما دو کلید باعث نگرانی است. یکی بود بارها و باشگاه ها و مکان که در آن مردم ایستاده و ممزوج ساخت آن را سخت تر برای انجام تماس ردیابی. کره جنوبی بود که با دیدن یک فیلم جدید از مجموعه ای از موارد مرتبط به کاباره ها در سئول بنابراین دولت تصمیم به تاخیر در افتتاح آشامیدنی موسسات برای یک هفته دیگر.

دیگر از نگرانی های مربوط به مجالس ترحیم و tangihanga سه روز مائوری خدمات بسیاری که تا به حال شده است در انتظار نگه داشته در طول این مستند.

“وجود دارد بسیاری از صحبت در اطراف تعداد زیادی از مردم که می تواند حضور” مارتین گفت. “شما می توانید انتخاب کنید برای یک عروسی و یا به تاخیر انداختن آن, اما شما نمی توانید انتخاب کنید برای مردن نیست.”

http://www.washingtonpost.com/video/world/new-zealanders-embrace-eased-coronavirus-restrictions/2020/05/15/2edd79ca-ad89-401b-86bd-c351f3f2de05_video.html

گروه تجمعات مانند احزاب شده اند محدود به 10 و دولت تصمیم به محدود کردن مجالس ترحیم که به تعداد بیش از حد. افرادی که تا به حال منتظر هفته برای خداحافظی به عزیزان پریشان شد.

روز چهارشنبه دولت تا به حال کوتاه آمد و اجازه داد 50 نفر در تشییع جنازه. آن نادر بود سکسکه برای یک دولت که مورد ستایش قرار داد در سراسر جهان برای پاسخ به همه گیر, یک پاسخ است که می تواند به عنوان داده محور و کاملا شفاف است.

حتی قبل از اولین مورد داده نمی به خوبی جواب

در فوریه. 13 کامل دو هفته قبل از نیوزیلند برای اولین بار تایید کرد coronavirus مورد protocol wine studio و وزیر امور مالی اعطای رابرتسون گرسنه بودند برای آمار.

“او با نزدیک شدن به این مثل یک موفق پرچین-مدیر صندوق خواهد بود و کسی که درک خطر” گفت: رادنی جونز, Auckland مبتنی بر اقتصاد است که خود شرکت ویروس مدلسازی با نخست وزیر است.

“او می خواست داده ها و مدلسازی و او به رسمیت شناخته شده با الگوهای. دولت دیدم اوایل که این بسیار جدی تر از سارس” جونز گفت: با اشاره به شیوع کروناویروس آغاز شد که در چین در سال 2002.

کامرون مک لارن برای واشنگتن پست

برای بسیاری از مارس سوپر مارکت ها از جمله این Pak ‘n Save در اوکلند بیشتر به کار گرفته سفارشات آنلاین.

یک ماه بعد مدل های سوژه متحرک از روبرو ، Protocol wine studio دولت بسته مرزها. رهبران کسب و کار خواست حتی بیشتر مراحل شدید.

“بهترین چیزی که ما می تواند انجام دهد برای قفل کردن کشور ما پایین و بالای virus قبل از آن را در بالا از ما” گفت: Rob Fyfe سابق اجرایی هوایی نیوزیلند که در حال حاضر به عنوان دولت در ارتباط با بخش کسب و کار.

“در کشورهای دیگر مانند ایالات متحده, مردم فرض کنیم که بهترین نتیجه را برای اقتصاد این است که برای دریافت آن رفتن دوباره” Fyfe گفت. “اما اگر متحده مجبور به قفل کردن دوباره آنها خواهد شد به مراتب بدتر اقتصادی نتیجه از اگر آنها می خواهم تعطیل به سرعت و به طور کامل.”

در حالی که نیوزیلند بود battened پایین تست — که در ماه مارس بوده است محدود به افرادی با سفر در تاریخ و علائم واضح — به سرعت در حال افزایش.

در زیر نمونه ای از مکان ها مانند تایوان و کره جنوبی مقامات بهداشتی مونتاژ سخت افزار و نیروی کار مورد نیاز برای انجام و روند تصاعدی تست های بیشتر.

آنها همچنین آرام معیار از نظر تعداد موارد بدون علامت در بر داشت در خارج از کشور. غرفه بودند حتی در سوپر مارکت و پارکینگ به صورت تصادفی تست (نه تنها مورد یافت شد). برخی از 216,000 زلاند جدید که در حال حاضر آزمایش شده است — بیش از 4 درصد از جمعیت — و labs هنوز هم بیش از حد ظرفیت است.

[با ویروس تحت کنترل استرالیا و نیوزیلند ممکن است یک سفر ‘حباب’]

که تلاش های مهم برای موفقیت در مرحله بعدی با توجه به عایشه Verrall یک دانشگاه اتاگو اپیدمیولوژی که توصیه وزارت بهداشت در تماس با ردیابی. “مگر در مواردی که شما باید خوب تست شما نمی توانید پیدا کردن موارد و شما نمی توانید تماس, ردیابی,” او گفت:.

تماس با ردیابی کلیدی برای موفقیت ادامه

زمانی که زندگی بازگشت و به چیزی قابل تشخیص به عنوان تقریبا عادی پنج شنبه هر کسب و کار — از کافی شاپ ها به سالن مو — شروع نیاز مشتریان برای اسکن یک کد ثبت نام و جزئیات خود را و یا ثبت نام در با از مد افتاده قلم و کاغذ.

کامرون مک لارن برای واشنگتن پست

اتومبیل در نزدیکی یک پارک در اوکلند در روز پنج شنبه به عنوان بسیاری از کشور شروع به بازگشت به حالت عادی.

دولت در نظر گرفته شده بود درخواست زلاند نو به استفاده از یک برنامه ردیابی مانند سنگاپور اما با دیدن کم takeup در استرالیا به نظر می رسد برای حمایت از این ایده است.

جای آن است که با تکیه بر مردم به خاطر سپردن آنها دیده می شود — توجه داشته باشید از آنچه که شما هر روز protocol wine studio گفت: کشور — و پلانشت در درگاه.

فرض بر این است که با این ویروس نزدیک به حذف در اینجا هر گونه موارد از حالا خواهد بود نسبتا آسان برای ردیابی. پس از سه روز با هیچ مورد جدید یکی بود روز جمعه گزارش داد یک “ضعیف مثبت” مرتبط شناخته شده خوشه.

Verrall هشدار داد که هنوز هم وجود دارد خطر ابتلا به عفونت های مرتبط با زمان 56 فعال موارد و خوشه های کوچک هستند به احتمال زیاد به باقی بماند.

“این یک تهدید است که می خواهد با ما برای چند سال,” او گفت:. “ما باید به خوبی تست و آن را به اتفاق می افتد در اوایل مردم این بیماری وجود دارد که هیچ تاخیر در تماس با ردیابی. آن را به یک تغییر ذهن.”

مقامات بهداشتی در حال حاضر ردیابی و جداسازی 80 درصد از تماس نزدیک از افراد آلوده ظرف 48 ساعت بلومفیلد گفت: در این هفته.

نخست وزیر گفته است زلاند نو نمی شود “رواقی کیوی” اما برای تست حتی اگر آنها علائم جزئی مانند “یک sniffle.”

دوباره درس از کشورها بیشتر همراه خود coronavirus سفر نگه دارید درس نیوزیلند.

“فقط نگاه شعله ور شدن یو پی اس در سنگاپور و کره جنوبی و حتی آلمان است که با داشتن مسائل” گفت: Fyfe از رهبر کسب و کار. “این است که رفتن به واقعا به چالش کشیدن زمان. چگونه به سرعت و دقیقا چگونه ما می توانید پاسخ به هر گونه شعله ور شدن یو پی اس در اینجا این است که رفتن به بسیار مهم است.”

کامرون مک لارن برای واشنگتن پست

مردم حفظ اجتماعی فاصله در یک Auckland خیابان پنج شنبه.

ادامه مطلب:

زلاند نو ظهور از coronavirus مستند — ولع مصرف مواد غذایی سریع

زن رهبران جهان مورد ستایش قرار داد به عنوان صداهای دلیل در میان هرج و مرج coronavirus

راهنمای به همه گیر

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*