موسمی است به احتمال زیاد به می رسند در Telangana در ژوئن

حیدرآباد: موسمی جنوب غربی است که به احتمال زیاد به می رسند در Telangana پس از 10 ژوئن بسیار قرار داده شده رسمی در هند هواشناسی اداره اطلاع داد.

به طور معمول شروع موسمی بیش از Telangana است ژوئن 6 با صدای بلند یا منهای هزینه روز. اما در این سال شروع موسمی است به احتمال زیاد به وارد o ژوئن 5 هفتم با مدل خطا از 4 روز ملاقات رسمی اطلاع داد.

اگر چه آن را دشوار است به پیش بینی شروع موسمی بیش از Telangana تا اين زمان آن را به حال ساخته شده و ریزش زمین در کرالا ملاقات رسمی گفت که در آن است به احتمال زیاد به می رسند پس از 20 ژوئن lookim g در هوا بیش از دانه.

در ضمن موسمی شروع بیش از کرالا در این سال است به احتمال زیاد در تاریخ 5 ژوئن با یک مدل خطا ± 4 روز.

ملی پیش بینی آب و هوا مرکز هند هواشناسی بخش آمده است با پیش بینی های موسمی شروع بیش از کرالا. آنها اطلاع داد که در این سال شروع موسمی جنوب غربی بیش از کرالا است که به احتمال زیاد با کمی تاخیر نسبت به نرمال تاریخ شروع از 1 ژوئن. موسمی شروع بیش از کرالا در این سال است به احتمال زیاد در تاریخ 5 ژوئن با یک مدل خطا ± 4 روز.

حیدرآباد بارش در روز شنبه منجر به آب راکد در جاده ها. عکس: محمد حسین

پیش از موسمی جنوب غربی بیش از هند سرزمین اصلی مشخص شده است توسط موسمی شروع بیش از کرالا و یک شاخص مهم توصیف انتقال از گرم و خشک فصل به فصل بارانی. به عنوان موسمی پیشرفت شمالا امداد از سوزان تابستان را با تجربه بیش از مناطق. موسمی جنوب غربی مجموعه بیش از کرالا در 1st ژوئن با انحراف استاندارد از حدود 7 روز. من

هند هواشناسی بخش (IMD) شده است صدور عملیاتی پیش بینی برای تاریخ موسمی شروع بیش از کرالا از سال 2005 به بعد. یک بومی توسعه یافته دولت از هنر های آماری مدل با یک مدل خطا ± 4 روز استفاده می شود برای این منظور 6 پيشگويی کننده های مورد استفاده در این مدل ها; حداقل درجه حرارت بیش از شمال غرب هند Premonsoonrainfall قله در جنوب شبه جزیره.

خروجی Longwave تابش (OLR) بیش از دریای چین جنوبی پایین تر وردسپهر منطقهای باد جنوب شرقی اقیانوس هند فوقانی وردسپهر منطقهای باد شرقی استوایی اقیانوس هند و خروجی Longwave تابش (OLR)در جنوب غرب اقیانوس آرام.

آی عملیاتی پیش بینی از تاریخ موسمی شروع بیش از کرالا در طول 15 سال گذشته ( 2005.-2019) به اثبات رسانده اند صحیح به جز در سال 2015 به وضعیت 2020 موسمی جنوب غربی و پیشرفت بیش از دریای آندامان.

هواشناسی اداره گفت که هند موسمی منطقه اولیه باران های موسمی در حال تجربه بیش جنوب دریای آندامان و بادهای موسمی و سپس پیشرفت در شمال-غرب در سراسر خلیج بنگال است. طبق جدید عادی تاریخ موسمی شروع/پیشرفت های موسمی جنوب غربی پیشرفت بیش از دریای آندامان در اطراف 22nd مارس.

در حال حاضر به خوبی مشخص شده کم فشار منطقه نهفته است بیش جنوب شرقی خلیج بنگال & محله. آن است که به احتمال بسیار زیاد به تمرکز بر روی یک افسردگی بیش از همان منطقه در طول 12 ساعت بعد و شدت بیشتر به یک سیکلون طوفان بیش از بخش های مرکزی جنوبی خلیج بنگال توسط 16 مه شب.

در ارتباط با این رویداد شرایط به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به مطلوب برای پیشبرد موسمی جنوب غربی به دریای آندامان, Andaman & Nicobar Islands و برخی از نقاط جنوب شرقی خلیج بنگال طی 48 ساعت آینده. داده های گذشته نشان می دهد که وجود دارد این است که هیچ ارتباط از تاریخ موسمی پیشرفت بیش از دریای آندامان یا با تاریخ موسمی شروع بیش از کرالا و یا با فصلی بارش باران موسمی در سراسر کشور.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*