قاضی را انکار می کند چالش به فرماندار ساحل بسته شدن سفارشات آورده شده توسط هانتینگتون بیچ

یک قاضی را رد کرده است یک درخواست برای یک دستور مقدماتی به دنبال شهر هانتینگتون بیچ در برابر اورنج کانتی, ساحل, تعطیلی قرار داده و در جای خود توسط رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom پس از جمعیت به تازگی نشان داد تا در نقاط در امتداد ساحل در طول coronavirus بیماری همه گیر.

Orange County Superior Court Judge Nathan Scott صادر شده و او تصمیم نوشته شده در جمعه, مه 15. او با صدور مشابه تعيين واصل طرح دعوی در دادگاه توسط مرکز آمریکایی آزادی.

Newsom دستور داد تمام 42-مایل اورنج کانتی خط ساحلی به تعطیل در 30 آوریل پس از ده ها هزار نفر از beachgoers نشان داد تا در امتداد ساحل هنگامی که یک موج گرما آمار هفته به اقامت در خانه سفارشات. پس از یک آخر هفته خارج از حد شن و ماسه دولت کاسته تا در بسته اجازه می دهد سواحل برای باز کردن برای استفاده فعال تنها – به این معنی که افراد قادر به راه رفتن, دویدن, گشت و گذار, اما نه سالن در اطراف بر ساحل در تمام طول روز.

هانتینگتون بیچ مقامات می خواهید به قادر به باز کردن سواحل فعال بدون-استفاده-تنها محدودیت.

“ما در حال بدیهی است که نا امید اما بخوانید از تصمیم دادگاه روشن می سازد که فرماندار بخشی از بازگشایی از سواحل ایجاد شده بیشتر دقت طراحی شده “دولت در سواحل و مقررات کافی برای تصویب قانون اساسی جمع اوری” هانتینگتون بیچ شهرستان وکیل مایکل گیتس گفت: در یک e-mail. “به این ترتیب در حالی که این حاکم نیست, آنچه ما برای امیدوار به وضوح فرماندار پیاده روی پشت خود را کامل-ساحل بلافاصله پس از بسته شدن این شهرستان در زمینه این پرونده نشان می دهد این شهرستان از تلاش برای به چالش کشیدن فرماندار کامل, ساحل, بسته شدن برخی از شایستگی.”

در طول یک جلسه در روز شنبه, مارس 11 دروازه استدلال ساحل مقررات ماده از قانون اساسی حفاظت شده کنترل محلی و مقامات محلی که حقوقی قدرت خود را به مدیریت سواحل است.

او گفت: این شهرستان تا به حال گام های مهمی در مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس از جمله بسته کردن پارکینگ و مناطق پوشیده از چمن در امتداد صخره و ساحل در تلاش برای کنترل جمعیت در این شهر 8-مایل از خط ساحلی. او اضافه وجود داشته است “مسائل” و شهر به حال پلیس و پرسنل نجات غریق از اجرای اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

در تصمیم خود اسکات نوشت: “سواحل در حال حاضر باز است. دادگاه تشویق طرفین برای همکاری با یکدیگر به اعتصاب تعادل بین منافع رقابت در این مورد و رسیدن به یک مصالحه منطقی. تلاش های مشترک خود را برای فراهم کردن دسترسی به سواحل در حالی که حفاظت از امنیت عمومی هستند و ستوده است.”

او گفت: “دادخواهان نشان داده اند و نه فرماندار است به احتمال زیاد به نزدیک سواحل دوباره.”

اسکات همچنین اشاره کرد که یک قاضی دادگاه فدرال در حال حاضر به این نتیجه رسیدند که بازگشایی اورنج کانتی سواحل ارائه یک چالش به بسته شدن سفارش قانونی مسئله در یک دست کت و شلوار ساحل نیوپورت عضو شورای کوین Muldoon آورده خود را در برابر Newsom.

یک کنفرانس برای مجموعه در 8 ژوئن ساعت 2 بعد از ظهر برای تعیین چه بیشتر رسیدگی ممکن است لازم باشد در این مورد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de