امام muezzins رنج می برند به عنوان TS نتواند به پرداخت حق عضویت به مدت پنج ماه

سید همستر

حیدرآباد: از آن شده است دو whammy برای امام و موذن در سراسر Telangana داده COVID – 19 بیماری همه گیر. اولین مستند تضمین کرده که هیچ تراویح جماعت به معنی بدون درآمد برای امام. دوم برای اضافه کردن توهین به جراحت به حق یا مزد اموزگار که Telangana دولت وعده داده بود نه رسیدن به همه ذینفعان و حتی در 10 روز گذشته از رمضان.

به حق یا مزد اموزگار برای ائمه و muezzins یک طرح ابداع شده توسط دولت Telangana. به دنبال آن به مسیر تومان. از 5000 در هر ماه در هر امام یا موذن در سراسر کشور و وجوه سپرده به طور مستقیم به حساب ذینفع. بهره مند از این طرح همراه هستند 10,000 ائمه و muezzins. بودجه از تومان. 5 کرور روپیه در هر ماه اختصاص داده شده برای این منظور است.بودجه روت از طریق حساب های Telangana دولت وقف هیئت مدیره (TSWB) است که به رهبری عضو سابق شورای قانونگذاری محمد سلیم.

“اگر ما را ساخته اند پرداخت تا ماه ژانویه این سال ما نمی تواند پرداخت برای ماه های نوامبر و دسامبر 2019. این بود که با توجه به یک موضوع را با وجوه انتقال از طریق شخصی حساب سپرده. همچنین honorariums برای ماه فوریه و مارس و آوریل سال 2020 در حال انتظار به عنوان ما در انتظار بودجه از دولت گفت:” یک منبع از TSWB. پرداخت بیش از سال گذشته باقی مانده اند نامنظم این منبع گفت.

جالب است که قبل از رمضان این TSWB اعضای ملاقات در Razzack منزل و تصمیم به انتشار honorariums به ذینفع به طوری که آنها را در صورت مشکلات مالی در ماه رمضان. اما این اتفاق رخ نداد.

“عدم پرداخت حق یا مزد اموزگار ضربه ائمه و muezzins سخت است. این به دلیل این واقعیت است که امامان معصوم که حافظ استفاده می شود به رهبری نماز تراویح های مختلف در مساجد و خوب پرداخت مبالغ از پول است. این امر از بین بردن آنها را از بار مالی. هزینه برای دو تا چهار ماه می تواند مراقبت از. در حال حاضر به دلیل مستند وجود دارد هیچ نماز تراویح. با هیچ تراویح جماعت و هیچ حق یا مزد اموزگار آن دشوار است برای آنها را به پایان می رسد دیدار با” TSWB رسمی گفت.

اما بعد از آن در شب جمعه TSWB مقامات روشن است که بودجه دریافت کرده بودند منتقل شدند به یک بخش از حساب ذینفع. اما به عنوان در مارس 15, تعداد زیادی از ائمه و muezzins بودند و در عین حال برای دریافت وجوه.

“ما شروع به واریز حق یا مزد اموزگار. بعدی tranche از صندوق منتشر خواهد شد در یک یا دو روز. به طور مشابه یک قسط سوم منتشر خواهد شد” یک منبع گفت.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*