اگر ما آنها را دوست دارم می گویند هیچ آغوش handshakes این عید: روحانیون

دهلی نو: برجسته روحانیون در شنبه توصیه اعضای جامعه به آغوش یکدیگر و لرزش دست در عید on May 26 و حفظ اجتماعی فاصله و دیگر هنجارها در حالی که جشن این جشنواره در نظر coronavirus ترساندن در سراسر کشور است.

“عید می آید و دوباره و دوباره اما این مورد با کوروناویروس. پس کل جهان است و در حال حاضر مبارزه با کروناویروس شادی عید است که در آغوش یکدیگر و نه دست دادن این زمان بیش از,” گفت,,,, Dr امام Umer احمد Ilyasi ارشد امام All India امام سازمان است.

او با اشاره به اینکه این مراسم از بغل کردن یکدیگر بود به ترمیم نرده ها با آنهایی که ما ممکن است در صمیمی شرایط با قبل از آن در.

“اما در حال حاضر اگر ما به کسی آسیب برساند ما باید در آغوش گرفتن آنها. اگر ما می خواهیم به آنها را دوست دارم ما باید برای حفظ فاصله. اگر ما خوش آمد می گوید هر یک از دیگر از فاصله ما نه تنها صرفه جویی در خودمان بلکه دیگران نیز. عید است و مربوط به زندگی و شادی و ما باید به همان” روحانی گفت.

جاما شاهی امام احمد بخاری وجود دارد گفت: باید تمام اقدامات احتیاطی پس از coronavirus موارد افزایش در کشور است. او گفت: انتقال عید با سلام از طریق گوشی های خوب خواهد بود در این وضعیت داده شده است.

بخاری گفت که همه ما باید پایبند به دستورالعمل های صادر شده توسط سازمان جهانی بهداشت و کارشناسان پزشکی برای نجات خودمان ما معرفت و قوم و خویش و هموطنان است.

اسلامی مرکز هند صندلی و لکنو Idgah حضرت مولانا خالد رشید Firangi محلی نیز به دادگاه تجدید نظر به اعضای جامعه به رعایت اجتماعی فاصله در عید در حالی که تبریک یکدیگر است. وی از مسلمانان به اهدای پول به فقرا و نیازمندان به طوری که آنها بیش از حد می تواند جشن عید.

آگرا جاما امام Irfanullah نظام همچنین تاکید کرد که نیاز به رعایت تمام اقدامات احتیاطی سلامت در عید.

(محمد Suaib خان را می توان در تماس mohammad.k@ians.in)

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر