حیدرآباد: هر چند حیدرآباد کمیساریای نیروی کار همراه با Chaderghat پلیس باید به سرعت حل کودک ربودن رمز و راز دو روز پیش اما این مورد گرفته شده یک پیچ و تاب و منحصر به فرد پس از نجات فرزند و اختطاف شد به مثبت برای COVID-19. ربوده شده فرزند خود را مادر اختطاف و خانواده خود را بیش از حد منتقل شده به بیمارستان برای جداسازی.

در مه 14, یک-و-نیم-سال-پسر ربوده شده بود در حالی که خواب نزدیکی مادرش در پیاده رو در Chaderghat. اختطاف که متعلق به Talabkatta منطقه از شهر بود به زودی شناسایی و ردیابی با کمک فیلم از دوربین های مدار بسته.

طبق روال قانونی پلیس او را برای یک معاینه پزشکی در یک بیمارستان دولتی قبل از تولید او قبل از دادگاه که در آن او نشان COVID-19 علائم. پزشکان اطلاع پلیس که گمان می برند ممکن است به اجرا درخواهد آمد با این ویروس.

پزشکان گمان می برند که قربانی می کردم آن را از او ربا. کودک مادر خود را اختطاف و خانواده خود را بیش از حد منتقل شده به بیمارستان. در حالی که پلیس تیم است که بررسی این مورد نیز تصمیم به رفتن برای قرنطینه از آنجایی که آنها در تماس نزدیک با موارد مشکوک.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de