به عنوان کالیفرنیا اقامت در خانه سفارش به آرامی برداشته ما فعالیت های اقتصادی قرار می گیرد به خود ناشی کما – نیز در حال ظهور از اتر. رایج ترین سوال ما از شنیدن این روزها “چه ساختمان با ارزش است؟”

به تازگی به عنوان ذکر شده در این فضا هیچ کس واقعا نمی داند. برای یک سرمایه گذار مقدار بستگی به حروف بزرگ خالص درآمد اجاره. یک مستاجر? قیمت ابزار که با آن یک مستاجر عملیات متکی است.

در سابق چگونه خواهد رانت نهفته باشد و در چه بازگشت, درصد خواهد بازار حل و فصل ؟ قبل از COVID در بر داشت عملکرد مورد نیاز در 4.5-5 درصد محدوده. در حال حاضر آن را حدس میزنن. در دومی? خواهد شکست کسب و کار باعث عرضه بیشتر از کاربردی مکان که از آن به داد و ستد?

امروز من را عمیق تر شیرجه – قول – به کجا تجاری ارزش املاک و مستغلات ممکن است به رهبری. Spoiler alert. در این مقاله نویس از نظر نگاه نمی کردن.

سرمایه گذاران – سرمایه گذاری درآمد خالص: کسانی که تکیه بر رانت ایجاد شده از تجاری املاک و مستغلات رویکرد ارزش متفاوت از ساکنان خود را از محل کسب و کار.

اجازه دهید با استفاده از این مثال ساده است. اگر خالص سالانه اجاره بهای 12 دلار و بازار بازگشت این درآمد 5 ٪ — در نتیجه قیمت در هر فوت مربع است که 240 دلار – $12 تقسیم .05. به عنوان شما می توانید جمع آوری یک تغییر در اجاره می چوله درآمد خالص.

اگر بازده دیگر 5% اما هاپ به 6.5% وجود دارد کاهش در نتایج. دوباره خالص سالانه اجاره انداختن به 10 دلار با 6.5% بازگشت بازده سرمایه گذاری ارزش $153 در هر فوت مربع. وای! که یک سقوط ناگهانی.

در تجزیه و تحلیل کمی پیچیده تر به عنوان چیزهایی مانند طول اجاره اعتباری مستاجر و پایداری درآمد در نظر گرفته است.

اما به سادگی یک کاهش در اجاره و یا افزایش در بازار بازگشت عذاب جادوها برای ارزش تجاری املاک و مستغلات.

چند هفته پیش یک سرمایه گذار از دوستانم با من به اشتراک گذاشته یک مکالمه او با مستاجر است. نزدیک شدن به یک اجاره نامه تمدید pre-virus او و مستاجر شد بحث در مورد نرخ دلار 1.10 به ازای هر فوت مربع یا $13.20 در هر سال است. قادر به رسیدن به توافق رسید مکث به عنوان ویروس پیشی گرفت و جامعه ما است. در نهایت حل و فصل آنها در 90 سنت در هر فوت مربع می باشد.

به سادگی انتظار 45 روز ذخیره مستاجر 20 سنت در هر فوت مربع می باشد. به عنوان سرمایه گذار نخواهد بود فروش – در نتیجه کاهش ارزش خواهد بود – او خواهد شد با این حال دریافت به طور قابل توجهی کمتر درآمد. این نشان می دهد که چگونه اجاره ممکن است تنظیم و در هفته پیش رو است.

علاوه بر این اگر یک جای خالی به بازار عرضه شده است و داوطلبان چند هستند. مالک ممکن است تیز کردن مداد خود را به اجاره فضا. بله! یکی دیگر از نقطه داده برای کاهش اجاره. به عنوان این comps فیلتر از طریق صنعت ما نرخ تنظیم مجدد خواهد شد.

صاحب-کارکنان – ابزار: اکثر افرادی که به خود و اشغال تجاری املاک و مستغلات با کسب و کار خود را نمی زبان خارجی صحبت از حروف بزرگ درآمد خالص.

شما ببینید ارزش آنها را در تجاری املاک و مستغلات بیشتر متکی به استفاده از محل و پرداخت مربوطه برای آن سودمند است. در نتیجه اگر یک ارزان ساختمان پیش فرض بارگذاری کافی قدرت و یا کیلومتر از این آزادراه بسیار کمی خواستگاران خواهد سطح ساخت آن را بی ارزش برای بسیاری از ساکنین.

ساخت و حمل و نقل و یا نگهداری کالا و حمل سود و ساختار مستقل از buildin’gs ارزش است. مطمئن املاک و مستغلات جایگاه خود را در ساختار هزینه از محصولات گفت: اما در نهایت چه که هزینه یک چک اجاره به موجر یا بدهی به وام دهنده است غیر مادی. عادی هزینه کسب و کار همان است.

من می دانم که من می دانم. وجود دارد بی نهایت مزایای مالیاتی برای پرداخت خود را اجاره در مقابل صاحبخانه اما این گفتگو برای ستون دیگر.

به طور معمول اگر فضای مورد نیاز, محلی موجودی از موجود ساختمان خواهد بود اسکن تور و تحليل قرار گرفت. حذف خواهد شد و کسانی که نمی اتصالات ملایمت مورد نیاز است.

در نظر گرفته است ؟ چه اجاره پرداخت خواهد شد اگر اجاره در مقابل چه خواهد پرداخت وام مسکن بندر. به سادگی ارزش برای یک مستاجر است که تا حد زیادی تعیین شده توسط تعدادی از avails که مطابق با نیازهای شما.

مربوط به نرخ بهره که از یک موقعیت ممکن است تامین می شود? اطمینان حاصل کنید! نرخ پایین می تواند شکاف بین قیمت برای اجاره در مقابل خود. اما در نهایت این محل باید این موضوعات است.

Allen C., Buchanan, SIOR, است, اصلی لی و همکاران خدمات تجاری املاک و مستغلات در نارنجی. او را می توان در رسید abuchanan@lee-associates.com یا 714.564.7104.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de