دهلی نو: این اتحادیه با وزارت بهداشت روز جمعه با صدور دستورالعمل در اقدامات پیشگیرانه جداسازی و قرنطینه برای کارکنان بهداشتی درمانی مستقر در COVID و غیر COVID مناطق از بیمارستان.

وزارت توصیه امکانات بهداشتی برای فعال کردن خود را در بیمارستان, کنترل عفونت کمیته (HICC) خواهد بود که مسئول اجرای این عفونت پیشگیری و کنترل (IPC) فعالیت و سازماندهی منظم آموزشی برای کارکنان.

یک گره افسر (کنترل عفونت افسر) باید شناسایی شده توسط هر یک بیمارستان برای رسیدگی به تمام امور مربوط به بهداشت و درمان در ارتباط عفونت (HAIs), مشورتی گفت.

این گره افسر به اطمینان حاصل شود که کارکنان بهداشتی درمانی در تنظیمات مختلف بیمارستان با استفاده از PPEs مناسب به مشخصات خطر خود را به عنوان دقیق در دستورالعمل صادر شده توسط وزارت و آنها را تحت آموزش IPC و آگاه هستند از علائم شایع و علائم نیاز خود را برای نظارت بر سلامت و اعلان گزارش از جمله علائم آن اضافه شده است.

افسر نیز به مقررات را به صورت منظم (حرارتی) نمایش همه کارکنان بیمارستان و اطمینان حاصل شود که تمام کارکنان بهداشتی درمانی مدیریت COVID-19 موارد ارائه شده با شیمی-پیشگیری تحت نظارت های پزشکی وزارت گفت.

در اقدامات برای بهداشت و درمان کارگران مشورتی می گوید آن نیاز به اطمینان می داد که همه اقدامات پیشگیرانه مانند شستن مکرر دست ها/استفاده از الکل بر اساس دست sanitisers و تنفسی رسوم (با استفاده از دستمال/دستمال در حالی که سرفه یا عطسه) به دنبال آن هستند در تمام زمانها.

“او باید با استفاده از PPE مناسب در تمام اوقات در حالی که در وظیفه. دوستان سیستم را به دنبال اطمینان حاصل شود که هیچ رخنه در پیشگیری از عفونت شیوه های کنترل” آن گفت:.

تحت سیستم دوستان دو یا بیشتر از دو شخص تیم های تشکیل شده در میان مستقر کارکنان بیمارستان که مسئولیت برای او شریک ایمنی و رفاه در زمینه مناسب پوشیدن و doffing از PPEs حفظ بهداشت دست و گرفتن لازم را رعایت و نقض PPEs.

مشاوره همچنین می پرسد بهداشت و درمان کارگران به دنبال اجتماعی فاصله و استفاده از ماسک برای جلوگیری از انتقال و یا دستیابی به عفونت است.

“باردار/مادران شیرده و سیستم ایمنی به خطر بیافتد بهداشت و درمان کارگران باید خود را اطلاع رسانی وضعیت پزشکی به بیمارستان مقامات برای آنها ارسال شده تنها در غیر COVID مناطق” مشورتی گفت.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de