گلف مصمم به ماندن در آن بازی با پروتکل های ایمنی

با فرصت مسئولیت بزرگ است.

هنگامی که زمین گلف داده شد به گزارش بازگشایی در L. A. شهرستان در مارس 8, آن را به معنای گلف بازان می تواند توپ را روی گوه کردن در کالیفرنیا 58 شهرستانهای دوباره برای اولین بار از ماه مارس زمانی که مقامات دولتی دستور داد دوره بسته در تلاش برای محدود کردن گسترش از coronavirus.

 • گلف بازان پوشیدن ماسک به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان آنها صبر کنید برای خود را سه بار در Wilson & هاردینگ گلف به عنوان افراد خارج از خانه خود را و راه رفتن تنه زدن چرخه یا اسب سواری در پارک گریفیث در روز اول لس آنجلس کاستن از ماندن در خانه سفارشات در لس آنجلس در روز شنبه, مه 9 سال 2020 است. (عکس از کیت Birmingham, Pasadena Star-News/ SCNG)

 • دوستان برایانت وانگ چپ حداکثر خزه مرکز و بن یو لس آنجلس با پوشیدن ماسک به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس پیاده روی به سمت زمین گلف برای اولین بار در ماه به عنوان حداکثر خزه گفت:???کنم ؟ ؟ ؟ m واقعا هیجان زده من???t بازی گلف پس از این همه آغاز شده و اولین بار هر سه ما با هم می تواند بازی??? در Wilson & هاردینگ گلف به عنوان افراد خارج از خانه خود را و راه رفتن تنه زدن چرخه یا اسب سواری در پارک گریفیث در روز اول لس آنجلس کاستن از ماندن در خانه سفارشات در لس آنجلس در روز شنبه, مه 9 سال 2020 است. (عکس از کیت Birmingham, Pasadena Star-News/ SCNG)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • گلف بازان پوشیدن ماسک به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان آنها صبر کنید برای خود را سه بار در Wilson & هاردینگ گلف به عنوان افراد خارج از خانه خود را و راه رفتن تنه زدن چرخه یا اسب سواری در پارک گریفیث در روز اول لس آنجلس کاستن از ماندن در خانه سفارشات در لس آنجلس در روز شنبه, مه 9 سال 2020 است. (عکس از کیت Birmingham, Pasadena Star-News/ SCNG)

 • گلف بازان حل و فصل شرط خود را پس از یک دور. با Covid-19 بسته شدن برداشته برای شهرستان از لس آنجلس گلف duffers در زمان به fairways در Brookside گلف بعدی برای رز باول در پاسادنا کالیفرنیا در 8 مه سال 2020 است. (عکس از جان McCoy, کمک عکاس)

 • گلف بازان پوشیدن ماسک به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان آنها صبر کنید برای خود را سه بار در Wilson & هاردینگ گلف به عنوان افراد خارج از خانه خود را و راه رفتن تنه زدن چرخه یا اسب سواری در پارک گریفیث در روز اول لس آنجلس کاستن از ماندن در خانه سفارشات در لس آنجلس در روز شنبه, مه 9 سال 2020 است. (عکس از کیت Birmingham, Pasadena Star-News/ SCNG)

 • یک گلف باز آماده به ضربه توپ پنج شنبه, آوریل 9 سال 2020 در محدوده رانندگی در Wilson & هاردینگ دوره های گلف در گریفیث پارک. جایی که گلف بازان در حال ملزم به پوشیدن ماسک به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. این اولین روز بود که لس آنجلس کاسته اقامت خود را در خانه سفارش دهید. (عکس از کیت Birmingham, Pasadena Star-News/ SCNG)

 • قرار دادن رنگ سبز است هنوز هم بسته به علت این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان گلف بازان منتظر خود را سه بار در Wilson & هاردینگ گلف به عنوان افراد خارج از خانه خود را و راه رفتن تنه زدن چرخه یا اسب سواری در پارک گریفیث در روز اول لس آنجلس کاستن از ماندن در خانه سفارشات در لس آنجلس در روز شنبه, مه 9 سال 2020 است. (عکس از کیت Birmingham, Pasadena Star-News/ SCNG)

 • قوانین مربوط به اجتماعی فاصله قرار می گیرد در اولین توپ را روی گوه. تنها بازان با پزشکی necesity بودند مجاز به استفاده از چرخ دستی گلف. با Covid-19 بسته شدن برداشته برای شهرستان از لس آنجلس گلف duffers در زمان به fairways در Brookside گلف بعدی برای رز باول در پاسادنا کالیفرنیا در 8 مه سال 2020 است. (عکس از جان McCoy, کمک عکاس)

 • قوانین دیده می شود قبل از گلف بازان رسیدن به استارت پنجره. با Covid-19 بسته شدن برداشته برای شهرستان از لس آنجلس گلف duffers در زمان به fairways در Brookside گلف بعدی برای رز باول در پاسادنا کالیفرنیا در 8 مه سال 2020 است. (عکس از جان McCoy, کمک عکاس)

در حال حاضر پس از هفته ها گیر بودن در خانه گلف بازان در حال هجوم آوردند به محلی خود را دوباره دوره. و اپراتورهای مصمم به مطمئن شوید که هر کس پایبند به پروتکل های ایمنی است که اجازه داده اند ورزش — پس از “peculiarly متمایل” برای لحظه ای به جنوب کالیفرنیا انجمن گلف را Craig کسلر قرار داده و آن را به تبدیل شدن به یکی از اولین فعالیت های تفریحی بازسازی در این بیماری همه گیر.

“بسکتبال در یک سالن با فضای محدود و دیوار و یک سقف” گفت: رودخانه گلف باز اد هلمز یک مدیر مستقل برای جنوب کالیفرنیا PGA. “ما در خارج از منزل در حدود 150 هکتار با مردم گسترش بیش از همه از اینجا وجود دارد.”

حتی با کسانی که مزیت های ساخته شده در گلف مقامات می خواهم به حق آن را دریافت.

این SCGA و جنوب کالیفرنیا تحصیلات تکمیلی در حال همکاری بر روی “انجام بخشی خود را بازی امن” کمپین یادآوری گلف بازان از مجموعه ای جدید از گلف خاص دستورالعمل های بهداشتی. کسانی که شامل انواع مقررات به معنای محدود کردن نقاط لمسی (نگه دارید که flagstick در فنجان!; شما را پیدا خواهد کرد در یک حمله در نزدیکی به حتی که پناهگاه) و برای ایجاد فاصله اجتماعی (انتظار می رود برای راه اندازی حداقل 12 فوت از هم جدا در محدوده رانندگی).

علاوه بر این کسب و کار برش معمولی تفرج گلف — clubhouses رستوران ها و نرم افزار مغازه — بیشتر باقی می ماند بسته شده است. قرار دادن و پنوماتیک مناطق نیز از حد و برخی از دوره ها نیاز به گلف بازان به سایش پوشش صورت حداقل در حالی که آنها در نزدیکی افراد دیگر است.

“جهان در حال تماشای” گفت: کسلر مدیر امور دولتی برای SCGA. “و اگر دنیا با آنچه در آن می بیند … ما همچنان به لذت بردن تفریحی جزء گلف است.”

و شاید آنها را در راه تدریجی تفریحی نرفت?

“ما در واقع اضطراب به انجام این کار می شود و در آن نقش” هولمز گفت. “همین دلیل است که این دوره دهانه آنقدر برای ما مهم است و به همین دلیل ما جذاب برای همه ما گلف بازان ‘لطفا رعایت این محدودیت حداقل در حال حاضر. بیایید ببینید که چگونه این می رود به این بیماری همه گیر فرصتی برای آرام کردن بنابراین ما می توانیم به عقب بر گردیم به حالت عادی حتی اگر آن جدید طبیعی است.”

“بدیهی است که طرفدار تیم های ورزشی می خواهید برای دریافت در در عمل است که پول گرا چیزی. اما این تفریحی است که چیزی است که مهم است.”

به نوبه خود, لا کانادا فلینتریج گلف باز برنت Kuszyk است که کمتر در رابطه با گسترده تر سابقه است که ممکن است مجموعه ای از او در مورد داشتن یک جایی در این نزدیکی هست که او 14 سال پسر نولان می تواند بازی کند.

“ما فقط تفکر ما می خواهیم گلف باز بماند بنابراین ما فقط امیدواریم که که هر کس به پیروی از قوانین و دستورالعمل ها است که آنها به ما گفت:” قیمت نفت برنت Kuszyk که زمان صرف شده در هفته گذشته با استفاده از یک دستکش بیس بال برای گیر نولان در عکس های او در کنترل فاصله خود را در فضای باز از Hahamongna آبخیز پارک در پاسادنا.

که نسخه ای از هدف تمرین سرگرم کننده بود و جای تعجب مفید نولان گفت: اما او می خواهم خیلی ترجیح می دهم روز مانند روز شنبه هنگامی که او در بازی 27 سوراخ در Oakmont باشگاه های کشور در گلندیل.

“نرم افزار فروشگاه و قفسه اتاق بسته است بنابراین شما نمی توانید چیزهای عادی شما انجام خواهد داد” نولان گفت. “اما هنگامی که شما در این دوره همه چیز را احساس می کند همان است.”

آن است که دقیقا همان ،

برای یک چیز با سرعت از این بازی بهره مند است از توپ را روی گوه بار است که کمتر و بیشتر بین به افزایش فاصله اجتماعی. اما پس از آن باشگاه گلف هستند نیاز به حقه بازی سبد خرید استفاده یا با اطلاع رسانی به کسانی که teeing در زمان های خاص که آنها باید انتظار می رود به راه رفتن و یا با دقت فاصله را شروع می شود به کارکنان زمان برای ضد عفونی کردن هر سبد قبل از بعد فردی (یا co-quarantining جفت) می توانید از آن استفاده کنید.

این ماده از مدیریت انتظارات گفت: تونی Letendre دستیار مدیر کل در کبوتر دره باشگاه گلف در Trabuco دره عمیق و باریک و SCPGA جمهور.

“این سخت ترین چیز,” او گفت:. “اعضای یک انتظار است که ما باید بازگشت به حالت عادی است که ما باز می کنیم به طوری که باید معنی همه چیز خوب است.”

در حال حاضر به جای استخراج چشم رول برای پرداختن به, می گویند در دوره کمد لباس Letendre می شود آنها را برای یادآوری به اعضای که آنها را به نگه داشتن یک فاصله امن از یک دیگر.

“ما به طور مداوم به بازی بازی های پلیس و بگو: “شما نمی توانید انجام دهید که’ … ‘سلام ببخشید نمی تواند شما ها همه ایستاده در قرار دادن رنگ سبز تبادل پول,’ …’, OK, بچه ها, گسترش,’ ” Letendre گفت. “اما این که آیا شما موافق یا مخالف, در پایان روز تمام نقطه است که به نگه داشتن همه امن است.

“ما برخی از مردم در راه رفتن و فکر می کنم آن را مطلق گویم چیز بی معنی و برخی از افرادی که ترس برای زندگی خود را و شما باید برای مدیریت آن است. نه هر کس دیگه موافقم که ما باید باز باشد و هر کسی نمی خوای موافق (با دستورالعمل جدید). ماموریت ما این است که نمی شود هر کسی یک دلیلی به در آمده و بازرسی به مطمئن شوید که ما در حال انجام آنچه که ما باید انجام دهند. آخرین چیزی که ما می خواهیم این است که به جریمه و یا می شود گفت: ما نمی توانیم باز است.”

Letendre گفت: او معتقد است که همکاران خود را در صنعت گلف هستند تا به چالش.

“ما احساس می کنیم بسیار خوش شانس است که گلف یکی از اولین ورزشی است که قادر به بازگشایی,” او گفت:. “اما از آنجا که همه رو از چشم شما و شما باید مطمئن شوید که شما در حال انجام همه چیز درست است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*