باغ بیشه الک ارائه صدها نفر از وعده های غذایی به مردم در درایو از طریق کباب

آن را ساخت و آنها خواهد آمد. این تفکر که باغ و بیشه الک تسلیم نصب سانتا ماریا-سبک کوره barbeque در یک تریلر در خارج از آن سالن در اوایل این سال است.

و آمدن آنها: در روز شنبه, مارس 16 الک تسلیم برگزار می شود دوم آن درایو از طریق کباب, باز, به, با, انتظارات از آبکاری برخی از 600 وعده های غذایی.

 • جنیفر و براد تسبرست راست از یوربا لیندا وانت سفارش خود را در باغ بیشه الک تسلیم درایو-تا BBQ روز شنبه, مارس 15 سال 2020 در تقاطع Trask خیابان و Newhope خیابان در باغ بیشه. منوی ویژه: tri-نکته دنده کالباس و مرغ همراه با طرف سالاد سیب زمینی, سالاد کلم و لوبیا پخته. (عکس از علامت Rightmire اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • باغ بیشه الک تسلیم دارای درایو خود را-تا BBQ روز شنبه, مارس 15 سال 2020 در تقاطع Trask خیابان و Newhope خیابان در باغ بیشه. منوی ویژه: tri-نکته دنده کالباس و مرغ همراه با طرف سالاد سیب زمینی, سالاد کلم و لوبیا پخته. (عکس از علامت Rightmire اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • مردیت میلر طول می کشد یک سفارش مشتری در باغ بیشه الک تسلیم درایو-تا BBQ روز شنبه, مارس 15 سال 2020 در تقاطع Trask خیابان و Newhope خیابان در باغ بیشه. منوی ویژه: tri-نکته دنده کالباس و مرغ همراه با طرف سالاد سیب زمینی, سالاد کلم و لوبیا پخته. (عکس از علامت Rightmire اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • Sey Tago چپ دست منظور از کباب کردن از طریق پنجره در باغ بیشه الک تسلیم درایو-تا BBQ روز شنبه, مارس 15 سال 2020 در تقاطع Trask خیابان و Newhope خیابان در باغ بیشه. منوی ویژه: tri-نکته دنده کالباس و مرغ همراه با طرف سالاد سیب زمینی, سالاد کلم و لوبیا پخته. (عکس از علامت Rightmire اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • به عنوان غنی تبر چپ و مایکل Moats, مرکز, نگاه میشل هادسون ترشیجات سه نکته در کوره در باغ بیشه الک تسلیم درایو-تا BBQ روز شنبه, مارس 15 سال 2020 در تقاطع Trask خیابان و Newhope خیابان در باغ بیشه. منوی ویژه: tri-نکته دنده کالباس و مرغ همراه با طرف سالاد سیب زمینی, سالاد کلم و لوبیا پخته. (عکس از علامت Rightmire اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • تینا دوارت مذاکرات به یک مشتری در باغ بیشه الک تسلیم درایو-تا BBQ روز شنبه, مارس 15 سال 2020 در تقاطع Trask خیابان و Newhope خیابان در باغ بیشه. منوی ویژه: tri-نکته دنده کالباس و مرغ همراه با طرف سالاد سیب زمینی, سالاد کلم و لوبیا پخته. (عکس از علامت Rightmire اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • ماشین خط به وانت سفارشات خود را در باغ بیشه الک تسلیم درایو-تا BBQ روز شنبه, مارس 15 سال 2020 در تقاطع Trask خیابان و Newhope خیابان در باغ بیشه. منوی ویژه: tri-نکته دنده کالباس و مرغ همراه با طرف سالاد سیب زمینی, سالاد کلم و لوبیا پخته. (عکس از علامت Rightmire اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • مایکل Moats با استفاده از یک دماسنج برای بررسی دمای سه نکته در کوره در باغ بیشه الک تسلیم درایو-تا BBQ روز شنبه, مارس 15 سال 2020 در تقاطع Trask خیابان و Newhope خیابان در باغ بیشه. منوی ویژه: tri-نکته دنده کالباس و مرغ همراه با طرف سالاد سیب زمینی, سالاد کلم و لوبیا پخته. (عکس از علامت Rightmire اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • یک مشتری منازعه سفارش خود را در باغ بیشه الک تسلیم درایو-تا BBQ روز شنبه, مارس 15 سال 2020 در تقاطع Trask خیابان و Newhope خیابان در باغ بیشه. منوی ویژه: tri-نکته دنده کالباس و مرغ همراه با طرف سالاد سیب زمینی, سالاد کلم و لوبیا پخته. (عکس از علامت Rightmire اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • منو در باغ بیشه الک تسلیم درایو-تا BBQ روز شنبه, مارس 15 سال 2020 در تقاطع Trask خیابان و Newhope خیابان در باغ بیشه.(عکس از علامت Rightmire اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • برخی از کارکنان در دست با چند تا از نزدیک به 600 وعده های غذایی در باغ بیشه الک تسلیم درایو-تا BBQ روز شنبه, مارس 15 سال 2020 در تقاطع Trask خیابان و Newhope خیابان در باغ بیشه. منوی ویژه: tri-نکته دنده کالباس و مرغ همراه با طرف سالاد سیب زمینی, سالاد کلم و لوبیا پخته. (عکس از علامت Rightmire اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

حدود 20 داوطلب بودند دست به ظرف مایل بالا صفحات سه نکته مرغ و دنده و کالباس.

“این کباب واقعا به ارمغان آورد بسیاری از مردم از” محترم وفادار شوالیه برای تسلیم #1952 دین جانسون گفت. “در آن طول می کشد یک تیم بزرگ به انجام این کار است.”

گوزن اولین درایو از طریق کباب در ماه گذشته در خدمت حدود 400 وعده های غذایی و تا به حال اتومبیل حمایت به اتوبان جانسون گفت. آنها به فروش می رسد در دو ساعت و ترک برخی از مردمی گرسنه.

“عمومی بود واقعا خوب در مورد آن است. من فکر می کنم آنها فقط خوشحال به خارج از خانه دریافت کنید,” او گفت:.

این بار الک آماده شد: آنها خود را افزایش خدمه با استفاده از یک بزرگتر تسلیم اتاق برای بسته بندی مواد غذایی و جایگزین کردن خودرو از طریق پارکینگ خود را.

آنها نیز ساخته شده یک دوم سانتا ماریا-سبک کوره حسن نیت ارائه میدهد از برخی از با استعداد fabricators در میان صفوف خود را.

سانتا ماریا-سبک کباب می شود نام خود را از ساحل مرکزی شهر که در آن نشات گرفته است. الک تسلیم در سانتا ماریا دارای کباب هر شب جمعه که در آن اعضای جامعه طبخ گوشت خود را.

“ما فکر آوردن چیزی است که می خواهم به باغ بیشه به جامعه درگیر” جانسون گفت: “اما ما تا به حال به ببینید که چگونه ما می تواند انجام دهد آن را در یک مقیاس کوچکتر برای اولین بار.”

جانسون گفت: از طریق کباب الک امید به افزایش عضویت به طوری که آنها می توانید سطح شیب دار بالا رویدادهای خیریه آنها را در طول سال.

باغ بیشه الک تسلیم اهدا کرده است 4.6 میلیون دلار را به جامعه پس از افتتاح آن در سال 1958 جانسون گفت.

“ما می خواهیم به روی عموم باز, جدید, مردم, جوان, مردم,” او گفت:. “هدف این است که به نوبه خود به یک هر شب جمعه مراسم برای عموم آزاد که در آن مردم می آیند و دریافت مواد غذایی بسیار جذاب است و ما می توانید اجازه دهید آنها را می دانم آنچه الک هستند.”

یکی دیگر از کباب است که برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 6. اگر coronavirus محدودیت ها برداشته شده است, وجود خواهد داشت جداول برای مهمانان را به نشستن و لذت بردن از پارک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*