http://www.washingtonpost.com/video/world/is-the-european-cheek-kiss-greeting-gone-for-good-etiquette-experts-help-navigate-the-new-normal/2020/05/15/98d7e52c-2398-4d8b-b2c1-6281a44b37e0_video.html

بروکسل — Manon روسی در زمان استفاده از فرانسه کاسته coronavirus مستند این هفته به دیدن برخی از دوستان دبیرستان بعد از دو ماه تعطیل را در خانه اش در بریتنی. اما یک چیز گم شده و از او جمع آوری: یک پک در گونه راست و سپس یک دوم در سمت چپ.

گونه بوسه اساسی برای تبریک در میان دوستان و همکاران و حتی رهبران ملی در بسیاری از کشورها در اروپا است. آن را نیز بسیار نامناسب در طول coronavirus بیماری همه گیر. همانطور که اروپایی ها شروع به ملاقات دوباره با خانواده و دوستان در این ماه برای اولین بار از این ویروس جاروب جهان, آنها در حال کشف یک نیاز به سرکوب ظاهر ذاتی رفلکس.

“ما تا به حال غریزه به انجام این پک بر روی گونه گفت:” روسی و 30 مدنی بنده از این دیدار در خانه دوست. “اما ما متوقف خودمان. آن را دشوار است.”

بوسیدن به عنوان پستال یک سنت اروپایی است که می تواند تمام راه برگشت در پيش مسیحی حساب. رومیان باستان دقیق طبقه بندی برای این سطح از شور و شوق می بخشد در بوسه خود را. در فئودالی فرانسه اتباع متعهد وفاداری خود را به اربابان با بوسیدن و عشقبازی کردن بر روی لب.

شيوع nonromantic بوسه مومی است و مشکلاتی روبرو طول سال. مرگ سیاه در قرن 14 ساخته شده این خصوص هشدار و در این زمان از سال 1918 آنفولانزای همه گیر آن تمایل به محفوظ است برای اعضای خانواده. اما در دهه های اخیر دیده می شود “بوسه تورم” در کلمات جامعه شناس فرانسوی دومینیک پیکارد با گونه پک شدن اجباری در میان همیشه در حال گسترش دایره آشنایان.

عمل — آیا مربوط به یک, دو, سه و یا حتی چهار بوسه — بوده است به خصوص محبوب در کشورهای حاشیه مدیترانه و کسانی که مانند بلژیک که زبانی و فرهنگی وابسته به آنها.

بوسه حتی گاهی اوقات اغوا بازدید از آمریکایی ها. در اجلاس سران در فرانسه در ماه اوت رئیس جمهور تهمت رد و بدل pecks با آنگلا مرکل صدراعظم آلمان و با همسر رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی. بانوی اول Melania Trump, در ضمن, شد موضوع از الگوهای رفتاری به اینترنت برای او بوسه پستال با نخست وزیر کانادا جاستین ترودو.

که صمیمیت در حال حاضر احساس به عنوان اگر آن را از متفاوت تر لامسه زمان.

فرانسوا موری

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی استقبال آنگلا مرکل صدراعظم آلمان با یک بوسه به گروه هفت نشست در بیاریتز, فرانسه در ماه اوت سال 2019.

“ما در حال فرهنگ, تماس, و بنابراین ما به راحتی در تماس با یکدیگر گفت:” پیکارد نویسنده “ادب خوب رفتار و روابط اجتماعی.” “ما یک تمدن است که نیاز به برخی از انسان گرما بین مردم است. اما من شک دارم که بسیاری از مردم در حال رفتن برای جلوگیری از بوسیدن یکدیگر,” او گفت: از مدیترانه فرهنگ از جمله بومی فرانسه.

[فرانسه مقرر ماسک برای کنترل coronavirus. Burqas ممنوع باقی می ماند.]

بوسه به اندازه کافی ریشه دوانده است که حتی برخی از پزشکان محترم می گویند آنها نمی خواهند به از دست دادن آن را به طور کامل.

“این امر می تواند واقعا غم انگیز برای نتیجه همه گیر به همگن از فرهنگ ها و سنت های خود گفت:” برتراند Kiefer ویرایشگر سوئیس پزشکی بررسی است. “اما حتی اگر ما شروع به انجام دوباره آن را, آن را نمی خواهد با این نگرش بی خیال از قبل از همه گیر” او گفت:, آن را نسبت به راه اپیدمی ایدز را تغییر داد چگونه مردم ،

بوسه به طور خلاصه جان سالم به در coronavirus عصر: پاکسازی استقبال نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته با دو گونه بوسه در اجلاس سران در ناپل در اواخر فوریه. آن را به طور گسترده ای به عنوان یک سیگنال برای اروپایی ها است که آنها نمی باید ترس همسایگان خود حتی اگر ایتالیا شد و در حال حاضر تبدیل به یک نقطه داغ برای ویروس.

اما پاکسازی بیشتر به تازگی ساخته شده یک نقطه به نظر می رسد در پوشیدن یک ماسک صورت و مدل مناسب اجتماعی فاصله رفتار است.

در ایتالیا کشور حفاظت مدنی رئیس آنجلو Borrelli گفت: تقریبا عذرخواهی در ابتدای شیوع آن در این کشور “بسیار florid بسیار گسترده” زندگی اجتماعی نیاز به توقف. در حال حاضر به عنوان ایتالیا reemerges از مستند مردم مطمئن نیستید چگونه باید ارتباط برقرار کردن.

گولیلمو Mangiapane

ایسنا

مردم خود را حفظ فاصله پس از بازگشایی پارک در رم به عنوان بخشی از ایتالیا ظهور از سراسر کشور مستند.

در گوشه و کنار خیابان در رم در مقابل کافی شاپ و یا در محله piazzas یکی می توانید ببینید در حال انجام آزمایش در چگونه به جای baci و abbracci: با هوا بوسه? امواج ؟ Namastes? برخی از تکیه در و روی آرنج — یک ژست بهترین همراه با یک چشم رول به اذعان عجیب و غریب بودن.

[ایتالیا شل در اروپا طولانی ترین coronavirus مستند]

گیلبرت ❤ Palestine یک بوتیک صاحب شده بود نگرانی در هفته مورد یک رستوران در 70s و در مورد رستوران خود را — یک محله موسسه با ساده پاستا و ماشین تحریر-چاپ منوها. ❤ Palestine با شادی فریاد زد که او را دیدم او در حال آماده شدن برای بازگشایی شده است. در زمان عادی او را به او داده اند به یک آغوش و یک بوسه.

او نگه داشته و یک متر به دور و بر خاست بالا و پایین.

“من عشق را در آغوش بگیرید. من عاشق یک انسان لمسی” ❤ Palestine گفت. “اولین لحظه پس از دیدن نیست کسی برای یک زمان طولانی. شما باید برای متوقف کردن خودتان است.”

او گفت هدف او این بود برای خودداری از نزدیک شدن بدون “از دست دادن محبت است.”

موانع متعدد به تماس فیزیکی در حال ظهور به عنوان ایتالیا شروع به تغییر شکل خود را به تهدید ویروس. بسیاری از مغازه ها نیاز به ماسک و نوار نشانه گذاری بر کف برای راهنمایی در فاصله. کافه نصب کرده اند پلکسی گلاس موانع در اطراف میله و صندوقداران. در عمده فروشی های زنجیره ای همه کارکنان پوشیدن جوشکار-سبک چهره سپاه پاسداران است.

کارلو Carboni, یک جامعه شناس در دانشگاه پلی تکنیک Marche گفت که او هنوز هم در انتظار در آغوش گرفتن و بوسیدن به بازگشت پس از تهدید ویروس مشکلاتی روبرو شد.

“آرنج ضربه زدن و این اجتماعی دیگر فاصله با سلام خواهد بود اما یک حافظه محدود و مرحله از زندگی ما, من امیدوارم که” Carboni گفت. “آن را به عنوان اگر طاعون سیاه یا آنفولانزای اسپانیایی موفق به تغییر طبیعت ما است.”

امانوئله والری

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

کارگران اندازه گیری فاصله بین جداول در ساحل Capocotta در نزدیکی رم.

در اسپانیا که توسط برخی از اقدامات شده است سخت ترین-آمار کشور در اروپا یک بوسه جدید-free عادی برخواهد داشت ممکن است چالش های عمده ای گفت: Daniel Chornet یک استاد ارتباطات فرهنگی در سنت Louis دانشگاه مادرید پردیس.

“اسپانیا یک تماس با فرهنگ. مردم احساس می کنند فرهنگ عمیقا” Chornet گفت. “آنها احساس بد اگر آنها قادر به رفتن با یک مراسم و یا شرکت در فرهنگی عمل می کند.”

[آیا می خواهید به ورزش در اسپانیا ؟ شما باید صبر کنید برای تغییر است.]

اجرای گسترده فیزیکی فاصله ممکن است سخت به او گفت: “بیشتر به خاطر مردم ممکن است احساس خجالت و یا ناراحت کننده این است که کسی که نمی بوسه.

Chornet گفت: او خواست خود را 65 ساله و مادر به خودداری از تبریک بستگان برای یک ناهار یکشنبه برنامه ریزی شده برای هفته آینده با دو بوسه.

“آنها نیاز به وضع قوانین زمین مورد چگونه آنها ارتباط برقرار خواهد کرد nonverbally در پیشبرد,” او گفت:. “در حال حاضر از آن خواهد شد بی دست و پا اگر برخی از آنها و برخی نیستند.”

یک تیم در دانشگاه آلیکانته, بنیاد مشخص است که اسپانیایی ها تبریک یکی دیگر از شایع ترین, با سر اشاره کردن سر این روز — که حتی با پوشیدن ماسک صورت مردم شده اند قادر به انتقال approachability.

“اگر یک فرد را کاهش می دهد و خود را از چانه به این معنی که آنها خوشحال هستند و باز و اتصال وجود دارد” گفت: Javier Torregrosa پژوهشگر ارتباطات غیرکلامی که منجر به کار می کنند. “اگر آنها خود را افزایش چانه آن را درست شناخت اما بدون اتصال و یا approachability.”

حتی در فرهنگ های اروپایی شده اند که کمتر متصل به بوسه, تبریک این ایده که pecks ممکن است ممنوع برانگیخته برخی از احساسات.

انگلیسی ها مدت طولانی است که در حصار در مورد چگونه به استقبال یکدیگر. آن را مانند Brexit: آنها در, آنها را, آنها کاملا نمی تواند تصمیم بگیرد. شهری که نخبگان ناهار در خانه سوهو در لندن اغلب خوش آمد می گوید یکی دیگر با بوسه. آمپول در یک میخانه در لیورپول? نمی خونین به احتمال زیاد.

اما این گونه بوس و کنار در حال حاضر از دست رفته است.

“ما با طبیعت فوق العاده پرشور در مورد دفاع از هر چیزی که دور از ما خوب یا بد” گفت: Judi جیمز, زبان بدن, کارشناس و نویسنده کتاب از جمله “BodyTalk در محل کار.”

“ما هرگز در آن بسیار خوب به عنوان بسیاری از ما تا به حال هیچ ایده که گونه اول و چگونه بسیاری از بوسه به گیاه اما ما پرتاب خودمان را به آن را با شور و شوق به جای روش” او گفت:.

هارلان گزارش شده از رم و Rolfe گزارش از مادرید. کوئنتین Ariès در بروکسل ویلیام غرفه در لندن و استفانو Pitrelli در رم کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de