بمبئی: این دادگاه عالی بمبئی به کارگردانی ماهاراشترا دولت و مدنی مقامات به اطمینان حاصل شود که مواد غذایی و نیازهای اساسی رسیدن به جامعه قبیله ای در سراسر کشور در میان COVID-19 مستند.

یک بخش از نیمکت رئیس دادگستری Dipankar Datta و عدالت امجد Sayed شد از شنیدن درخواست ثبت شده توسط یک Vivek پاندیت برجسته گرفتاری از قبایل در این دولت در طول این مستند که به اجرا گذاشته شد که شامل گسترش coronavirus.

این درخواست به دنبال یک جهت به دولت و مدنی مقامات به ارائه ملزومات به قبایل در قهوهای مایل به زرد, پلقر, Raigad, Nashik, دوله, نندوربر, جالگاون, چندراپور, Gadchiroli, باندارا گندیا Nagpur یوتمل و امراواتی مناطق.

اضافی دولت pleader B V Samant گفت: دادگاه در روز جمعه که چندین اقدامات به تصویب رسیده بود توسط دولت به تامین مواد غذایی سبوس دار به جامعه قبیله ای در سراسر کشور.

“یک دایره نیز صادر شده توسط دولت در آوریل 27, کارگردانی تمام جمع به ارائه مزایای عمومی سیستم توزیع به خانواده های آسیب پذیر به ویژه کارگران مهاجر و دیگران” Samant به دادگاه گفت.

او در ادامه ارائه شده است که روند صدور کارت های جیره بندی به قبایل نیز در جریان است.

اما درخواست مدافع Vaibhav Bhure, استدلال کرد که این روند به تعویق افتاد که مقامات درخواست شد برای اسناد مختلف که قبایل قادر به ارائه.

او از دولت خواست تا اطمینان حاصل شود که مواد غذایی سبوس دار و دیگر ملزومات ارائه شد به جامعه نگه داشتن روند صدور کارت های جیره بندی در حالت تعلیق.

Samant مطمئن دادگاه که تمام اقلام ضروری رسیدن شد و هر عضو از جامعه قبیله ای در سراسر کشور.

“ما بدون شک در ذهن ما که تست بار با وجود دولت را ترک هیچ سنگ نمیماند که پشت به رسیدن به اعضای قبیله ای جامعه که مردم به حاشیه رانده و به اطمینان حاصل شود که نه تنها عضو سمت چپ است بدون غذا و نیازهای اساسی در این تاریکی ساعت” دادگاه گفت و دفع درخواست.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de