توسعه یافته در UCI جدید ابزار کمک می کند تا پیش بینی بيماران خطر COVID-19 عوارض

در حالی که بسیاری از افراد که دچار عوارض و یا نیاز به مراقبت های ویژه با توجه به COVID-19 تمایل به بزرگتر و یا شرایط دیگر مانند دیابت و یا بیماری های قلبی که نیست برای هر بیمار است.

در حال حاضر UC Irvine دانشمندان یک ابزار است که با استفاده از هوش مصنوعی برای کمک به پیش بینی است که بیماران ممکن است نیاز است که سطح بالاتری از مراقبت.

در حال حاضر در حال استفاده در UCI مرکز پزشکی و به زودی راه اندازی می شود در پنج دیگر UC دانشگاه با بيمارستان های خطر پیش بینی ابزار ایجاد شده توسط همکاری از 10 پزشکان و محققان در دانشگاه ارواین.

یک بیمار می تواند تولید reams اعم از اطلاعات پزشکی بیش از زمان, اما زمانی که آنها می آیند به بیمارستان ممکن است یک دکتر اولین بار از دیدن آنها. به جای آن از الک را از طریق فایل های حجیم, سلامت کارگران میتوانید با وارد کردن اطلاعات خاص – از جمله نتایج یک COVID خاص خون پنل – به AI ابزار است که می تواند همچنین گرفتن اطلاعات از بیمارستان سیستم پرونده.

“گاهی اوقات حتی اگر شما عوامل خطر است که شما می دانید شما باید به دنبال آن می تواند بسیار دشوار است برای پیدا کردن آنها گفت:” دکتر پیتر چانگ. چانگ تخصص پزشکی است neuroradiology یا تصویربرداری از مغز اما هنگامی که او را وظیفه او ایجاد الگوریتم برای بهبود مراقبت از بیمار در UCI مرکز هوش مصنوعی در تشخیص پزشکی است.

دکتر پیتر چانگ رادیولوژی استاد و مدیر شرکت UCI مرکز هوش مصنوعی در تشخیص پزشکی, کمک های توسعه یک ابزار است که پیش بینی بيماران در معرض خطر عوارض ناشی از COVID-19. (حسن نیت ارائه میدهد از UCI سلامت)

هنگامی که آن را به داده این ابزار ایجاد یک شخصی خطر پیش بینی نمره بازتاب احتمال این که بیمار نیاز به ICU مراقبت و یا یک هواکش در سه روز آینده چانگ گفت: – و این می تواند به طور مداوم تنظیم هنگامی که داده های جدید اضافه شده است.

خطر ابتلا به ثمر رساند ابزار را ندارد توصیه هایی برای مراقبت از بیمار و آن را نمی شود نادیده گرفتن و یا جایگزین پزشکان تجربه و یا قضاوت بالینی چانگ گفت.

اما آن می تواند یک تجربه پزشک اعتماد به نفس در خود را ارزیابی و یا آن را می تواند نشان دهد که بیماران ممکن است نیاز به نزدیک تماشا, حتی اگر آنها در آمده با چند خطر آشکار و عوامل “بر روی کاغذ آنها باید خوب,” او گفت:.

UCI مرکز پزشکی دیده می شود تعداد زیادی از آنچه به نظر می رسد کاهش خطر بیماران در 40s خود را که به پایان رسید تا در بخش مراقبت های ویژه با عوارض جدی است.

در حالی که محققان ساختمان ابزار “وجود دارد یک بیمار که به نظر می رسید در غیر این صورت خوب, خانه فرستاده شد اما آمد (تا) با discrepant نمره در ماشین حساب” چانگ گفت. “ظرف چند روز بیمار به بیمارستان و نیاز به در ICU.”

این نوع از وضعیت چانگ امید AI ابزار می تواند به جلوگیری از. اگر خطر پیش بینی درگیری با دکتر مشاهدات تیم پزشکی ممکن است بخواهید به نگه داشتن یک فناوری است که بیمار و یا بحث در مورد تجویز دارو یا دیگر فعال درمان است.

محققان با استفاده از این ابزار با بیش از 100 COVID-19 بيمار که بازدید UCI مرکز پزشکی در برخی از نقطه ماند و حداقل یک شب را برای دریافت مراقبت و دیگر UC بیمارستان ها به کمک داده ها به کمک ابزار یادگیری است.

یک پوشش نقره ای از این بیماری همه گیر است که آن را موجب جدید تمایل به همکاری در پروژه هایی که به طور معمول را دور دیگر چانگ گفت. او ساخته شده است نسخه بتا از خطر پیش بینی ابزار در حدود دو هفته کار کردن با متخصصان پاتولوژی نوروبیولوژی علوم اطلاعات و زمینه های دیگر.

چانگ امیدوار است این سیستم نمره دهی ابزار می تواند مورد استفاده قرار گیرد به بیماری های دیگر و یا به نقطه در روند جهانی بهداشت داده است که می تواند هشدار مردم به آینده همه گیر.

“مقدار از چیزهایی که شما می توانید با این مدل تقریبا نامحدود,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*