با نشستن در AC & tweeting ما نمی توانیم نشان می دهد نگرانی برای مهاجران

بمبئی: “بروید بگویید کارگران مهاجر به نگرانی نیست چرا که Sonu Sood است که برای آنها وجود دارد… شاید فرد عمل می کند در نقش منفی در سینما اما این مرد درست است ‘نایوک’ (قهرمان) در دنیای واقعی” gushes یک Facebook پست نوشته شده در بنگلادش توسط یک دانش آموز از کلکته.

در طول چند ماه عناوین مانند “Sonu Sood ارائه می دهد خود را Juhu هتل برای کارکنان بهداشتی درمانی’, ‘Sonu Sood توزیع مواد غذایی در میان محروم’, ‘Sonu Sood برای تغذیه بیش از 25,000 مهاجران در طول رمضان’ شده اند به گرفتن توجه ما است. به تازگی این بازیگر سازمان اتوبوس به حمل و نقل رشته کارگران مهاجر به زادگاه خود پس از اخذ مجوز از ماهاراشترا و کارناتاکا دولت. او حتی رفت و به پایانه اتوبوس برای نظارت بر سفر خود را.

“من احساس می کنم وظیفه من این است که برای کمک به مهاجران در ضربان قلب از کشور ما است. ما را دیده اند و مهاجران راه رفتن در بزرگراه ها با خانواده ها و بچه ها. ما فقط نمی تواند نشستن در AC و جیر و نشان می دهد ما تا نگرانی ما نمی رفتن در جاده ها تا ما نیست تبدیل شدن به یکی از آنها است. در غیر این صورت آنها نمی خواهد که اعتماد این است که کسی که ایستاده برای آنها وجود دارد. بنابراین من هماهنگی برای سفر خود را برای دسترسی از کشورهای مختلف” Sonu Sood گفت: سرپرستان.

او در ادامه ادعا کرد: “در حال حاضر من بسیاری از پیام ها و صدها نفر از ایمیل های روزمره و گفت که آنها می خواهند به سفر و من شده اند با هماهنگی بدون توقف از صبح تا شب. این تبدیل شده است و تنها کار من در طول این مستند. آن را به من می دهد تا رضایت زیادی است که من نمی توانم بیان در کلمات است.”

وی افزود: “زمانی که من دیدن این مهاجران و همه کسانی که رنج می برند, من احساس می کنم که ما از دست داده اند احترام بودن یک انسان است. من نمی توانم خواب مناسب در شب به دلیل افکار آمدن نگه دارید در ذهن من است. تمام روز من با خواندن ایمیل یادداشت کردن شماره تلفن خود را در تلاش به آنها تماس بگیرید. وجود دارد صدها نفر از آنها. من آرزو می کنم من می توانم آنها را شخصا به روستاهای خود روز و شب و دوباره آنها را با خانواده خود را.”

“آنها چهره واقعی هند که سخت کار کرده اند برای ساخت خانه های ما. آنها خانه های خود را ترک پدر و مادر خود را عزیزان و خیلی سخت فقط برای ما. امروز اگر ما وجود دارد به حمایت از آنها من فکر می کنم ما نمی هر گونه حقوق مربوط به خودمان در تماس با انسان. ما باید به جلو می آیند و کمک به آنها را با بهترین توانایی ما. ما نمی توانیم آنها را در خیابان ها ما نمی توانیم آنها را در حال مرگ در بزرگراه ها ما نمی توانیم اجازه دهید کسانی که کودکان راه رفتن با آنها فکر می کنم که هیچ کس وجود دارد برای پدر و مادر خود را,” او اضافه شده است.

نه فقط مهاجران, Sonu Sood شده است و کار بی وقفه در تلاش برای کمک به هر کس به او نزدیک. “شما نمی خواهد باور من تعداد حلقه 24X7. من نگه گرفتن تماس ها و پیام ها برای PPE کیت جیره و غیره. ما در حال تامین مواد غذایی ما را ساخته اند اصطبل در بزرگراه در Dahisar نکا و جاهای دیگر. این مهاجران که در حال راه رفتن ما سعی می کنیم آنها را متقاعد به توقف به طوری که ما می تواند کمک به آنها را از هیئت مدیره قطار. همچنین ما به آنها میوه یا هر آنچه که ما می توانید برای سفر خود را,” او به اشتراک گذاشته.

“من احساس می کنم باید آن را وظیفه خود را برای کمک به آنها (کارگران مهاجر) در هر راه که آنها می توانند. این بار هنگامی که شما همه چیز را ترک پشت و بیا با هم به عنوان یک خانواده و شما را تبدیل به یک ملت که از طریق آن شما می توانید گسترش این پیام است که نگران نباشید این نیز بگذرد. از آنجا که ما نیاز به هم ایستاده و مطمئن شوید که هیچ کس می خوابد معده خالی در این کشور است.”

Sonu یک تاسف بزرگ — که کارگران مهاجر در جامعه ما فقط اعداد و نه نام.

“یکی از چیزهایی که من احساس بسیار غمگین در مورد این است که ما فقط می گویند که هشت مهاجران درگذشت یا 10 مهاجران درگذشت یا 16 مهاجران کشته شدند تحت یک قطار است. چرا ما نمی توانیم با قرار دادن نام خود را در روزنامه ها یا رسانه های اجتماعی است ؟ ما باید به در نظر گرفتن مهاجران به عنوان انسان به همان اندازه مهم است به عنوان آن دسته از افراد کشته شده در سقوط هواپیما که نام آنها ذکر شده در خبر. ما نیاز به می دانم که این مردم هستند که جانشان را از دست دادند. ما باید بدانیم که نام آنها و احترام آنها را” او گفت:.

چگونه او احساس مورد ستایش است garnering برای کمک به نیازمندان? “مردم شده اند و دوش گرفتن نعمت از سراسر جهان است. آن را خسته کننده و این به من انگیزه به کار سخت تر است. من برای آنها وجود دارد من خواهد بود در جاده ها من را ترک خواهد کرد هیچ سنگ نمیماند که پشت شب و روز با آنها و مطمئن شوید که هر مهاجر می رسد مقصد خود را. به بهترین توانایی من مطمئن خواهند شد که این اتفاق می افتد” به این نتیجه رسیدند بازیگر.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*