دهلی نو: Azim Premji هند پیشرو در کسب و کار سرمایه دار خیلی مهم و Wipro موسس را تبدیل به جهان سوم-بزرگترین خصوصی کمک کننده به علت در برابر COVID-19 بحران همه گیر.

با توجه به فوربس او تنها در بالا به 10 تا از بزرگترین کمک های مالی, لیست است که در درجه اول تحت سلطه ما میلیاردرهای.

Wipro, Ltd, Wipro, شرکت های با مسئولیت محدود و Azim Premji بنیاد باید با هم اهدا تومان 1,125 کرور.

از Rs 1,125 کرور روپیه Azim Premji بنیاد اهدا تومان به 1000 کرور روپیه Wipro, Ltd کمک 100 تومان کرور روپیه و Wipro شرکت با مسئولیت محدود Rs 25 کرور است که $132 میلیون دلار به عنوان گزارش شده توسط بار در حال حاضر.

Premji شناخته شده برای بشردوستانه خود را در طبیعت اهدا کرده است ₹1000 کرور روپیه از طریق Azim Premji بنیاد ₹25 کرور روپیه از طریق شرکت Wipro و ₹100 کرور روپیه از طریق Wipro با هم باید کمک سنگین اهدای تومان 1,125 crores

Azim Premji همچنین شناخته شده به عنوان تزار از هند این صنعت در آغاز ماه آوریل خود را متعهد تومان 1,125 کرور نسبت به مبارزه با COVID-19 برای مقابله با بی سابقه سلامت و بحران انسانی در هند است.

در مارس 2019, Premji است اختصاص 34 درصد از سهام خود را در Wipro تومان ارزش 52,750 کرور روپیه برای بنیاد خود را درگیر در انسان دوستی.

تا پایان ماه آوریل 77 میلیاردرهای اهدا کرد به COVID-19 همه گیر امداد است که در آن مدیر عامل توییتر جک دورسی می ایستد در بالاترین با کمک مالی 1 میلیارد دلار توسط بیل گیتس بنیانگذار شرکت مایکروسافت به همراه همسرش ملیندا گیتس با $255 میلیون.

هیچ کس تا به حال تبدیل شدن به فقیر دادن.”

این نقل قول از آن فرانک به ما یادآوری می کند که دادن به دیگران است که واقعا یک هدیه به خودمان.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de