فیلم دارای نور پس زمینه یک ماده چسبنده نیست.
فیلم دارای نور پس زمینه تأکید بر قدرت نور دارد و برای جلب توجه مشتریان آینده نگر شما عالی است. آنها از مواد یخ زده سبک ساخته شده اند و به راحتی از بین می روند.

چاپ فیلم با نور پس زمینه برای ایجاد نمایشگرهای گرافیکی قابل توجه در جعبه های دارای نور پس زمینه مناسب است. فیلم دارای نور پس زمینه ضد آب و بسیار بادوام است. این به دلیل مواد پلی استر مورد استفاده در چاپ است. همچنین برای انواع مختلف جوهرهای حلال مناسب است.

چاپ تابلو بک لایت آنلاین

اکنون Echod Graphics فیلم با نور پس زمینه بزرگ تا 80 “را به هر طول ارائه می دهد ، که با حالت دیجیتالی ما در فرآیند چاپ UV هنر با استفاده از جوهرهای UM 3M چاپ می شود که به شما نتایج جالبی می دهد.

با هدف افزایش فروش ، کنترل جریان مشتری یا ایجاد تماس با ما ، فیلم Backlit می تواند برای مغازه ها ، کافه ها یا رستوران ها تولید شود. برنامه ها بی پایان هستند.
یک بنر سفارشی وینیل راهی آسان و مقرون به صرفه را برای مشاهده پیام شما فراهم می کند. بنرهای وینیل سفارشی با رنگ کامل ، اعم از افقی ، عمودی ، داخل خانه یا بیرون از خانه ، تقریباً درمورد هر پیام که می خواهید منتقل کنید ، یک انتخاب ایده آل می باشد.

علائم وینیل ما در هر اندازه قابل چاپ است تا هر مناسبت را در خود جای دهد. می توانید برای برنامه های شرکت ها ، مهمانی ها یا هر رویداد دیگری که نیاز به گفتن آن بزرگ باشد ، بنرهای دلخواه ایجاد کنید. بنرهای وینیل ما به صورت حرفه ای روی وینیل سنگین چاپ شده و آنها را ضد آب و هوا و بسیار با دوام و نمایش آسان می کند.

این سؤالات مهمی است که باید قبل از سفارش بنر وینیل به شما پاسخ داده شود:

به بنرهای وینیل خود چقدر بزرگ نیاز دارید؟ ما می توانیم هر نوع بنری را از 1 پا تا 1000 پا تولید کنیم.
چه مدت آنها در خارج از خانه آویزان خواهند شد؟ ما بنرهایی را ارائه می دهیم که طول عمر آنها 2-3 سال تا 10 سال باشد.
چگونه آنها پیوست می شوند؟ ما می توانیم گروت ، جیب قطبی ، Velcro بسازیم. می توانید از کراوات سیم ، تارهای بانجی ، پیچ با واشر ، میله فلزی ، میله پی وی سی و غیره استفاده کنید.
به چه چیزی وصل شده است؟ دیوار آجری ، روتختی ، نرده ، گچ کاری.
اینها سؤالات مهمی است که باید به آنها پاسخ داد.

با توجه به پاسخ به این سؤالات می توانیم متناسب با آگهی های بیرون از منزل و تکمیل صحیح آن را انتخاب کنیم تا به طور زودرس پاره نشود و از بین نرود. بنرهای وینیل استاندارد 13oz ما برای استفاده در محوطه در شرایط باد معمولی مناسب است.