USC تام Capehart دریافت مدتها درجه در 85

هنگامی که تام Capehart ارشد در USC وجود دارد هیچ چیز مانند یک کامپیوتر شخصی.

سال 1956. این هارد دیسک به تازگی اختراع شده است و یک مرد به نام الویس پریسلی بود و در نظر گرفتن صحنه موسیقی توسط طوفان.

Capehart شد چهار, ورزش, ورزشکار برای تروجان ها خود را در طول چهار سال در کاردینال و طلا. او غلبه آسیب های متعدد در حالی که به دنبال یک عمده در تربیت بدنی. اما او هرگز فارغ التحصیل شد. فقط یک کلاس چهار اعتبارات کوتاه از یک درجه Capehart نقل مکان کرد و در زندگی خود را هنگامی که زمان آمد.

اما سریع به جلو به بهار سال 2020. یک فرصت Capehart در حال حاضر 85 فکر بود و رفته بود در حال حاضر انجام شده — تقریبا البته — به عنوان او با افتخار USC کلاس از سال 2020 به طور رسمی فارغ التحصیلی از دانشگاه با مدرک لیسانس در آموزش و پرورش است.

“من هرگز تصور صحبت کردن با من همکار فارغ التحصیلان و من قطعا انتظار نداشتند من همکار فارغ التحصیلان جوان بود به اندازه کافی برای من نوه” Capehart گفت: در ویدئویی از پیش ضبط شده در طول USC دانشجویان ورزشکار مجازی فارغ التحصیلی مراسم در روز پنج شنبه.

Capehart از مهریز ثبت نام در USC در سال 1952 در فوتبال کمک هزینه تحصیلی.

پس از او دانشجوی سال اول فصل پاییز بود بیش از او پیوست تروجان ها’ تیم بسکتبال. اما وقت خود را کوتاه قطع شد و پس از نیاز به جراحی اورژانس فتق.

زیر فصل فوتبال Capehart دچار زانوی چپ شکستگی در اولین بازی او به عنوان یک تروجان و گفته شد توسط دانشگاه او بیش از حد مصدوم به ادامه بازی, فوتبال, بسکتبال یا بیس بال.

“آنها مشخص است که من می تواند یک مسئولیت به دانشگاه,” او گفت:.

به نظر می رسید به عنوان اگر او دانشگاهی ورزشی حرفه ای بود بیش از قبل از آن حتی آغاز شده است.

ماروین Goux باید متوجه خود نا امیدی در زمان و ارائه یک ایده است.

“این واترپلو فصل است. چرا شما بیرون رفتن برای واترپلو تیم؟” Capehart به یاد می آورد Goux که در ادامه برای تبدیل شدن به یک مربی برای USC و لس آنجلس قوچ گفتن او را در یک تقریبا به شیوه ای شوخی.

عدم تمایل به انجام, با, دو و میدانی, Capehart در زمان Goux مشاوره.

“من فکر نمی کنم او می دانست که من خیلی خوب شناگر,” او گفت:. “من در زمان که به عنوان یک چالش و لذت بردم واترپولو.”

Capehart در ادامه به رقابت در هر دو واترپلو و شنا برای تروجان ها.

زمانی که در سال آخر آمد او متوجه شد که کوتاه بود اعتبار مورد نیاز برای فارغ التحصیل. او نیاز به یک نیاز فیزیکی آموزش و پرورش کلاس اما از دست رفته شانس خود را در طول سال دبیرستان خود را. کلاس که درگیر شرکت در ژیمناستیک, کشتی کج, بوکس, و بدمینتون ارائه شد هر سال دیگر و پس از او پرستاری آسیب خود را در سال سوم او بود قادر به آن را.

تام Capehart (چهارم از سمت راست) در تصویر با سال 1954 USC تیم شنا. Capehart رقابت در بازی بسکتبال, فوتبال, واترپلو و شنا کردن در حالی که در USC. (USC عکس)

Capehart نمی تواند استطاعت برای ماندن در کالج به طوری که در سال آخر به این نتیجه رسیدند او در نقل مکان کرد. او شروع به خود شرکت های بیمه و ایجاد یک خانواده با همسرش کارن.

اما هر زمان که او خواندن یک مرجع در مورد او که به اشتباه با اشاره او را به عنوان یک فارغ التحصیل کالج او احساس ناراحت کننده.

“که خالی از سکنه من چون که واقعا درست نیست چون من یک فارغ التحصیل” Capehart گفت.

او سعی رفتن. اما زمانی که یک نماینده از دانشگاه ثبت دفتر به او گفت که آنها دیگر ارائه شده تربيت بدني درجه او به عهده گرفت شانس خود را بیش از.

که تا زمانی که او ملاقات USC دستیار مدیر ورزشی اسکات Wandzilak پاییز گذشته. Wandzilak آموخته Capehart داستان و یک راه حل.

Capehart را به طور خاص طراحی شده البته در طول ترم زمستان از طریق دانشگاه, وزارت آموزش و پرورش خود را به انجام برسانند باقی مانده درجه مورد نیاز است.

“من نمی دانم آنچه که او انجام داد یا که او تماس گرفت اما آن کار می کرد و من واقعا سپاسگزار برای همه در USC که آن را ممکن ساخته” Capehart گفت.

در طی جلسه هفتگی از سه ساعت با دانشیار بالینی آموزش و پرورش آنجلا حسن Capehart وظیفه بود با نوشتن زندگینامه خود را.

او تقریبا انجام شده حدود 9/10 از راه را از طریق او می گوید. آخرین بخش او قصد دارد در اضافه کردن تمرکز بر فارغ التحصیلی خود را در این هفته.

در طول USC دانشجویان ورزشکار فارغ التحصیلی مجازی فارغ التحصیلی مراسم در روز پنج شنبه او افتخار داده شد به صحبت می کنند در مقابل او همکار 2020 فارغ التحصیلان. او داستان خود را داد و درس های زندگی برای این گروه از تازه منصوب فارغ التحصیلان.

وقتی پرسید که چه او می خواهید انجام دهید با درجه هنگامی که او آن را دریافت Capehart گفت: او را برای رفتن به آن را در یک نقطه است که عمل به عنوان یک یادآوری ثابت از رویای او هرگز متوقف تعقیب.

“من قرار داده و آن را در گاراژ. درست در مقابل, تا زمانی که من رانندگی در ماشین و باز کردن گاراژ من را ببینید من مدرک,” او گفت:. “است که می تواند یک یادآوری در هر زمان و هر شب هنگامی که من را از ماشین بیرون آورد و آن را به من یادآوری می کنند که من در درجه من.”

تام Capehart را که در تصویر با USC تیم فوتبال. Capehart رقابت در بازی بسکتبال, فوتبال, واترپلو و شنا کردن در حالی که در USC. (USC عکس)

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*