US working with India on Covid-19 vaccine project: Trump

واشنگتن: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در طول یک coronavirus وظیفه نیروی مطبوعاتی در کاخ سفید سهشنبه, مارس 10 سال 2020 در واشنگتن است. مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی دکتر Anthony Fauci, سمت چپ, و کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx دوم از سمت چپ, گوش دادن. AP/PTI عکس(AP11-04-2020_000016B)

نیویورک: راه اندازی “عملیات با سرعت پیچ و تاب” را آماده یک واکسن علیه Covid-19 تا پایان سال رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت: آمریکا با همکاری با هند در این پروژه است.

“ما در حال کار بسیار نزدیک نیز با هند” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در حالی که صحبت به خبرنگاران گفت که او پرده برداری از این پروژه در کاخ سفید است.

او همچنین اذعان کرد کار , هندی-آمریکایی ها در واکسن پروژه های توسعه.

وجود دارد یک “فوق العاده ای جمعیت هند در ایالات متحده بسیاری از مردم شما در حال صحبت کردن در مورد در حال کار بر روی این واکسن بیش از حد. بزرگ دانشمندان و محققان,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن به یاد می آورد که او در مارس سفر خود به هند به پایان رسید نظر خود را در هند گفت: “سلام به شما نخست وزیر!”

قبل از آن او گفت که هند و سایر کشورها می خواهد دسترسی به هر گونه واکسن یا درمانی توسعه یافته توسط ما.

او گفت که ایالات متحده و شرکت ها نمی شد و به دنبال ایجاد سود برای خروج از بحران و می خواستم به آنها را در دسترس برای همه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که هدف از “عملیات پیچ و تاب سرعت” بود به سعی کنید به یک واکسن آماده پایان سال است.

“ما خیلی دوست دارم برای دیدن اگر ما می تواند آن را انجام دهد قبل از پایان سال,” او گفت:.

او گفت که Moncef Slaoui که رئیس سابق گلاکسو واکسن تقسیم خواهد سر این پروژه با کلی گوستاو Perna به دنبال پس از تدارکات.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که این واکسن در دسترس خواهد بود برای همه کسانی که آن را می خواستم و نظامی دیگر اسلحه از دولت و بخش خصوصی خواهد بود به طور کامل بسیج به آنها را.

بهترین نامزد از چند حال توسعه خواهد بود ساخته شده و آماده در پیشبرد و را به عنوان به زودی تصویب می شود.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de